Charles University Second Faculty of Medicine

Įvadas

Oficialus aprašymas

Studentai pasirinkti antra fakultetas savo išskirtinių mokslinių tyrimų ir mokymo kompetencijos, nes didžiuotis tradicijomis draugystės ir vienybės dėstytojų, studentų ir administracijos darbuotojų ir unikalaus studentų patirties, kad mes siūlome. Mūsų įsipareigojimas rengti narsos pirminėje ar ligoninės pagrindu medicininę priežiūrą daro mūsų fakulteto išskirtinis pasirinkimas, kur Jūsų studijoms.

Tyrimai ir mokymas meistriškumas

Antrojoje fakulteto jums naudos iš kasdienio kontakto su tarptautiniu mastu pripažintų mokslininkų, taip pat mokslinių tyrimų lyderiais daugelyje medicinos sričių Čekijoje. Mes ypač sutelkti dėmesį į žmogaus genetikos ir genomikos, vaikystė onkologijos ir hematologijos, oncogynaecology, neurologijos ir pediatrijos srityse tyrimus. Mes reguliariai skelbia savo rezultatus geriausių tarptautinių mokslo žurnaluose. Daugelis iš mūsų akademinio personalo ir doktorantai laureatai nacionalinių ar tarptautinių prizų ir apdovanojimų, ir mūsų pripažintų specialistų rūpintis nacionalinių sporto atstovybėse. Visa tai suteikia jums labai geriausias galimybes tapti žymus sveikatos priežiūros specialistas.

Patirtis iš didžiausių universiteto ligoninės šalyje

Studentai praleidžia didžiąją dalį savo praktinio mokymo metu Motol universiteto ligoninė, klinikinės bazės Antrojo Medicinos fakulteto ir vienas iš didžiausių ir labiausiai išsivysčiusių ligoninėse Centrinėje Europoje. Motol universiteto ligoninė teikia priežiūrą visose medicinos srityse gyventojai Prahoje ir Čekijos Respublikos visuma. Jis garsėja savo gydymo žymūs VIP pacientų, įskaitant Čekijos prezidentas. Ji iš viso apie 2 300 lovos, iš kurių 690 yra į Pediatrijos skyriuje, o suaugusiųjų skyriuje yra 1 230 lovos. Kasmet daugiau nei 70 000 pacientai įtraukti į ligoninę, o daugiau nei 750 000 ambulatoriškai būtų elgiamasi. 3 000 medicinos darbuotojų iš viso dirba, įskaitant 800 gydytojų. Visi Vaikams skyriai yra labai specializuota, o kai medicinos paslaugos yra unikalus Čekijoje (Onkologijos Hemodializė, Epileptologii ir tt).

Studentų praktinio mokymo, taip pat vyksta Na Bulovce ligoninės ir karinė universiteto ligoninės Prahoje.

Vaikai - mūsų unikalus papildoma priemoka į standartinį ugdymo

Antrasis Medicinos fakultetas istoriškai tęsia pediatrijos fakultetą. Nors ji suteikia bendrą medicininį išsilavinimą ir jos absolventai yra sėkmingas, kaip terapeutas taip pat pediatrai (arba specialistų kitų disciplinų), mokymo programa išlaikė plačią apimtį pediatrijos. Palyginti su kitomis fakultetų studentai gali tapti labiau susipažinę su vaikų specializacijų, pavyzdžiui, neurologijos, Hematologijos, onkologijos, psichiatrijos, Ortopedija, Kardiologijos, stomatologijos, among others.

State-of-the-art mokymo ir mokymosi aplinką

Kaip studentas, jums naudos iš gerai įrengtas ir techniškai pažangių laboratorinių priemonių ir sudėtingų mokslinių tyrimų priemones. Naujas pastatas (vadinamas "Žížala" - "Sliekų") suteikia state-of-the-art švietimo ir mokslinių tyrimų įranga. Visi teoriniai, ikiklinikiniai ir klinikiniai dalykai mokomi su gerokai naudojimo up-to-data garso ir vaizdo ir kompiuterines technologijas.

Puikios patalpos ir paslaugos

Mes siekiame suteikti Jums su visomis paslaugomis ir palaikomasis darbuotojų, kuriuos reikia už didelį mokymosi ir gyvenimo patirtį. Kaip studentai, turite jūsų dispozicijoje paskaitų kambariai su kompiuterių įrenginiai leidžianti prieigą prie bibliografinių tinklo duomenų bazės, bibliotekos gerai įžuvinti su užsienio kalbų literatūros ir atsipalaidavimo srityse, kavos kambaryje ir studentų klubas. Mūsų tarptautinė studentų koordinatorius yra visada pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus, rūpintis savo poreikius ir padės jums išspręsti kasdienius studentą gyvenimo problemas.

Individualus požiūris ir "šeimos" aplinka

Antrasis fakultetas yra tarp mažesnių fakultetų. Palankios dėstytojai vs studentams 1: 2 santykis (anglų programą) ir individualus požiūris pagerinti mokymo kokybę, todėl studentai gali jaustis visiškai namuose fakulteto. Kaip tarptautinės studentas, Jūs turite žinoti, iš esmės visus savo kolegas pranašumą, todėl galite pasikliauti patogumas ir paramos grupėje.

Platus tarptautinis pripažinimas

Į suteikė Antrojo Medicinos fakulteto laipsnių yra visiškai pripažįstami visose ES šalyse ir JAV dėl federaliniu lygmeniu. (Dėl informacijos apie licencijavimo procese praktiškai vaistą, būtina kreiptis į profesionalus kūno atitinkamoje šalyje).

Bendrosios studijų ir mokymo galimybės

Kaip Antrojo fakulteto studentas, galite rinktis iš įvairių studijų mainų programas ir stažuotes užsienyje. Jūs galite praleisti vieną semestrą arba visą akademinę metais kai kurie iš mūsų partnerių universitetų Europoje ir visame pasaulyje; atlikti praktinį stažavosi ligoninėse ir medicinos institutai visame pasaulyje (skaityti apie mūsų studentų patirtimi); arba dalyvauti humanitarinėse medicinos misijose.

Kambarys tobulinti savo talentus

Jei jums nepatinka, tik lankančių paskaitas, bet noriu įrodyti savo gabumus, jums gali būti leista dalyvauti mokymo jaunesnius kolegas studentus. Iš antrųjų metų, galite būti naudinga kaip medicinos parodomasis anatomija ir histologija klases, kaip esate panašaus amžiaus ir profesijos kitiems studentams ir gali suprasti savo problemas ir poreikius.

Puikus susisiekimas

Prahos centre pasiekiamas per 15 minučių metro. Metro stotis išeiti veda tiesiai į fakulteto įėjimo.

Patenkintas studentai ir absolventai sėkmingai

Pasak jų pačių vertinimu Antro Medicinos fakulteto mokymo, studentai yra patenkintas ilgainiui ir absolventai atlikti sėkmingai čekų ir tarptautinių darbo rinkose.

Studentų gyvenimas, pramogos ir kultūra

Fakultetas užtikrina malonią atmosferą ir gerus santykius tarp savo studentų ir darbuotojų. Mūsų studentų draugijos siekiame padidinti studentų gyvenimą su daug popamokinės renginiuose, klasikinės ir populiariosios muzikos koncertai, meno parodos ir sporto varžybose, įskaitant tradicinę vasaros šalis ant garlaivis. Pirmakursiai "Savaitė metų pradžioje yra neįkainojama galimybė susitikti savo kolegas studentus ir sužinoti Praha taip pat Čekiją.

Aktyvios ir originalūs studentų draugijos

Kaip kai kurie iš studentų draugijų narys, galite aktyviai dalyvauti visose šios veiklos. Be dalyvauja organizuojant renginius, galite sukurti savo kūrybiškumą, kaip žurnalistė ar fotografas su Motolák; padėti praktinių stažuočių užsienyje Tarptautinės federacijos medicinos studentų asociacijos Čekijoje (IFMSA) valdymą; ar užsiimti Tarptautinėje studentų bendruomenę per Tarptautinės medicinos studentų asociacijos (AIMS).

Patogumas elektroninių dokumentų

Jums išvengti nereikalingo popierizmo, mes paleisti daug elektroninius prašymus, įskaitant studijų programų, egzaminas registracijos, įvertinimo mokymo ir elektroninių mokymo išteklius.

Sportas & fitnesas

Kaip studentas, Jūs turite galimybę dalyvauti visų-ištisus metus sporto kursuose įvairovė, taip pat žiemos ir vasaros kursams galimybę. Modernus universitetų sporto centras Hostivař suteikia puikias patalpas vandens-aerobika, lengvoji atletika, krepšinis, grindų riedulio, baidarės, plaukimas, kūno stiprinimo, futbolo, tinklinio, golfas, skvošas ir laipioti. Jūs galite dalyvauti Baidarės, slidinėjimas ir dviračių kursus ir taip pat konstatavo, pajūryje kursai.

Prieinamos ir įperkamos studentų salės

Praha puiki vieta gyventi ir Karolio universiteto Studentų bendrabučiams yra visame mieste. Mūsų dauguma studentų likti Kajetánka salėje, netoli Břevnov vienuolynas ir vaizdingoje parke, vos aštuonias minutes autobusu iš fakulteto, o taip pat kelios minutės pėsčiomis. Komenskeho Hall ir Hvězda salė yra taip pat populiarus tarp užsienio studentams.

Vietos

Praha

Address
Charles University in Prague
2nd Faculty of Medicine
V Úvalu 84
150 06 Praha 5 - Motol

Praha, Praha, Čekija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis