Charles University Third Faculty of Medicine

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vinohrady sveikatos priežiūros miesteliu pradėjo savo plėtrą į 20-ojo amžiaus pradžioje, tada ne miesto pakraštyje. 1902, imperatorius Pranas Juozapas aš atidarė Vinohradech ligoninę pirminės ligoninę piliečių Královské Vinohradech ir Zizkov rajonuose. 1925 Valstybinis sveikatos institutas buvo atidarymą jo apylinkėse. Abi institucijos netrukus pradėjo žaisti pagrindinius vaidmenis sveikatos priežiūros plėtros, esantys Praha, Čekijos ir Čekoslovakijoje. Prieš Medicinos fakulteto padalinys 1953 m, abu insitutions įteiktas mokymo medicinos studentams, remiantis sistemingai veiklos jų svarbiame darbuotojams.

Iš Vinohrady ligoninės, ten buvo būtent prof Oftalmologijos Josef Janků, iš akių toksoplazmozės atradėjas (M. Jankumi); Prof plaučių ir pilvo chirurgijos Emerich Polák; Čekijos plastinės chirurgijos prof Frantisek Buriana įkūrėjas. Po Antrojo pasaulinio karo: Čekoslovakijos diabetologija prof Jiří Syllaba įkūrėjas, garsus kardiologas prof Vratislav Jonas Čekijos vaikų hematologijos dr įkūrėjas Jiří Janele, prof Neurologijos J. Šebek, prof Teismo medicinos E. Knobloch ar psichiatrijos instituto doc vadovas. V. Petran.

Valstybinio sveikatos instituto darbuotojų ty: Prof Ivanas Honl, kuris įkūrė pirmąją gydomąjį Pastero institutas mūsų valstybės terrritory. Šio instituto darbuotojai dalyvavo daugelyje pasaulio mastu programų Pasaulio sveikatos organizacijos po Antrojo pasaulinio karo, be kita ko, pasaulio likvidavimo raupų, vėjaraupių (prof Karelas Raška). Remiantis tokiu turtinga praeitimi, tai buvo įmanoma sukurti naują medicinos fakultetą ant Vinohrady sveikatos priežiūros miesteliu.

Mūsų fakultetas nuoroda į medicinos studijas Karolio universiteto tradicija, nes jis buvo vienas iš keturių pagrindinių dalykų dėl jos įkūrimo 1348. Nuo akademinės 1882/83 metais, Medicinos fakultetas, kaip Universiteto poilsio, buvo padalintas į dvi dalis - Vokietijos ir Čekijos. Lapkričio 17, 1939, kartu su visomis kitomis Čekijos mokyklų, Čekijos dalis Universiteto buvo uždaryta. Ši laikina stotelė Čekijos švietimo truko iki 1945 m. Tada kartu su Vokietijos universitete visumą, buvo panaikinta Vokietijos Medicinos fakultetas. Jo turtas buvo perduotas Čekijos Medicinos fakulteto. 1953 aukštojo mokslo ministerija padalinta Medicinos fakulteto Prahoje į tris atskirus fakultetai: generalinio Medicina (įskaitant stomatologijos) fakultetas, The pediatrų fakulteto ir higienos fakultete. Pastarasis buvo pertvarkyta į dabartinę 3rd fakulteto medicinos 1990.The tai, kad nauja nepriklausoma fakultetas Higienos buvo sukurtas 1953 atnešė apie kai kuriuos esminius pokyčius: tai fakultetas išsaugojo pagrindinį medicininį dėmesio, nors ji specializuojasi higienos srityse ir prevencija. Viena vertus, tai specializacija leido plėtoti visus higienos mūsų pokario medicinos šakos, bet kita vertus, jis tuo pačiu metu griežtai ribojamas ir apribojo studentų realizavimo apimtį klinikinėje praktikoje.

Medicinos Instrukcija komunistinės eros buvo firminių pagal gana formalaus ir kadrų grindžiamo metodo. Nuo 1989 lapkričio mes galėjome atlikti visus esminius pokyčius Fakulteto būtiną sąlygą siekiant naujų ugdymo ir studijų reformos įgyvendinimo organizacijoje. Fakulteto pavadinimas buvo pakeistas į 3 Medicinos fakulteto Karlo universiteto, kuris pabrėžė, kad pagrindinis bendro dėmesio. Doc. Prof Kirilo Höschl, MD buvo pirmasis fakulteto dekanas išrinkti laisvuose rinkimuose po 1989 revoliucijos. Akademinė Senatas buvo įkurta tada kartu su Mokslo taryba, kuri šiandien telkia daug puikių užsienio narius. Nebuvo konkursai visų pirmaujančių pozicijų ypač Institutai, klinikų ir kitų universitetų pozicijas. Mokymo programa buvo pertvarkyta taip, kad studijų planas atspindi bendrą orientaciją fakulteto integravimo išvystytą erdvę prevencinių dalykų. Daug darbuotojų iš įvairių skyrių prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir Mokslų Čekijos Respublikos mokslų akademijos tiesiogiai dalyvauja pedagogikos, taip pat mokslinių tyrimų veiklą fakultete.

1992 rugsėjo buvo atidaryta nauja fakultetas pastatas Ruska gatvėje. Jis Namai dekanatą, įvairius teorinius departamentai, skyriai higienos ir profilaktikos temomis, ir paskutinis, bet ne mažiau svarbu, mokslinės informacijos centras, naujai įkurta 1992 metais. 1991 gegužės ponia Margaret M. Bertrand Kanados profesorius anglų kalba, įkūrė už geriausią studento fakulteto prizas bus apdovanoti kasmet baigimo ceremonijoje. Už studijų ir mokslinio darbo sąlygos pagerėjo su naujai pastatytas 6 aukšte iš pagrindinių fakulteto pastato 2000 gegužės atidarymo, telpa tarp kitų mitybos katedros ir laboratorijos chemijos ir molekulinės biologijos. Toliau gerinti atėjo 2006 gegužės mėn recontructed dalis Slaugos College Ruska 91, kur medicinos etikos, Slaugos ir užsienio kalbų katedra dabar remiasi. Students' vizitai užsienyje tampa neištrinamas dalis instruktažą fakultete. Dalyvavimas tarptautinėse mokslo ir mokslinių tyrimų programų ir paskaitų užsienio specialistų sudaryti sąlygas fakultetą skleisti savo sparnus ir sukurti naujų abipusiai naudingus mokslinius stipendijas. Tai palengvina patobulinimų ir mokomosios medžiagos, tyrimų naujų metodų, procedūrų ir metodų kokybės, tokiu būdu sukuriant technines sąlygas būtinas, norint pasiekti aukštesnį išsilavinimo lygį.

Graduate Management Admission Test arba 3. Medicinos fakultetas suteikti savo mokymo laipsnių į daugelį garsių asmenybių per pastaruosius trejus metus, vienas žymiausias buvo: prof Zdeněk Neubauer biologija, doc. Ivanas M. Havelas dirbtinio intelekto ir prof Luboslav starka į endokrinologijos. Tuo pačiu metu, kelios dešimtys paskaitų gerai žinomas užsienio specialistų įvyko fakulteto nuovados. Leiskite mums paminėti bent Nobelio premijos laureatė neurofiziologijos profesorius J. Eccles, garsaus specialisto psichiatrijos profesoriaus P. Grof ir daseins-analitinio prof Condrau. Kaip pasiūlė Mokslo taryba fakulteto, seras Karl Raimund Popper (1902-1996), epistemologist, atviros visuomenės šalininkas, vienas iš didžiausių filosofų XX amžiuje, buvo apdovanotas garbės daktaro medicinoje laipsnį 1994 m gegužės 25 d. 3-oji medicinos fakultetas buvo šalis skyrimo garbės daktaro vieną iš DNR atradėjai, Nobelio premijos laureato, profesoriaus James Watson. Taip pat, remiantis 650-osioms Karolio universiteto įkūrimo proga, mes pasiūlėme, kad kita Nobelio premijos laureatas, plačiai pasaulyje žinomas neurophysiologist, profesorius A. Huxley iš Didžiosios Britanijos, gali būti taip pat apdovanotas garbės daktaro 1998.

MUDr. P Čech mūsų fakulteto inicijavo garbės plokštelių vietą atmintyje Nobelio premijos laureatų medicinoje p ir ponia Cori savo gimtinėje namų Salmovska ir Petrska gatves Prahoje per projekto Praha-Europos kultūros miestas 2000. Bendradarbiavimas tarp atskirų fakultetų Universitete, ypač medicinos fakultetai, didėja. Universitetas palaiko sveiką konkurenciją sporto veiklą tarp fakultetų ir studentai taip pat dalyvaus įvairių socialinių ir kultūrinių renginių ne tik šioje šalyje, bet ir užsienyje. Fakultetas skelbia VITA NOSTRA žurnalas, atspindintis akademinės bendruomenės gyvenime ir atstovaujanti įvairių pusių fakulteto dviem funkciškai skirtingų klausimų: VITA NOSTRA Revue, ketvirtinės straipsnių rinkinio, komentarų ir atspindžių, ir VITA NOSTRA SERVIS, informacijos biuletenyje kuris išeina kartą per savaitę. Akademinėje 1991/92 metais fakultetas ėmėsi užsienio studentams bendrosios medicinos akcentuojant prevencijos. Dėstomoji kalba yra anglų. Teisės ir pareigos užsienio studentams yra numatyta pasirašytose sutartyse tarp studento ir fakulteto dekanas.

Naujus reikalavimus šiuolaikinės medicinos gydytojams atsispindi naująją programą medicinos, kuri fakultetas buvo įgyvendinamas nuo akademinio 1996/97 metais.

Mokymo pagrindas 3. LF apima fakulteto ligoninės Kráľovské Vinohradech, psichikos centras Praha, ligoninė Na Bulovce, Thomayer ligoninė institutas, Motinos ir vaiko priežiūra, ligoninė Na Homolce, Central Military Hospital ir nacionalinis visuomenės sveikatos institutas. Žinomi ekspertai Čekijos mokslų akademijos instituto Klinikinės ir eksperimentinės medicinos pat dalyvaus mokymo.

Vietos

Praha

Address
Third Faculty of Medicine
Charles University in Prague
Ruská 87, 100 00 Prague 10
Czech Republic

Praha, Praha, Čekija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis