Charles University Faculty of Science

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mokslo fakultetas buvo įkurtas 1920 m. Kaip penktasis Charleso universiteto fakultetas. Šiuo metu yra 29 departamentai, 3 muziejai ir didelis botanikos sodas, kuriame yra studijų departamentas ir kai kurie studentų centrai.

Šiuo metu fakultetas yra akademiškai ir organizuotai suskirstytas į keturias dalis: biologinę, geografinę, geologinę ir cheminę. Be šių skyrių, fakultete yra keli specialistai, mokymo ir tyrimų centrai, įskaitant tarpdisciplinines institucijas, tokias kaip Aplinkos studijų institutas. Visos fakulteto dalys yra aktyvios tiek mokymo, tiek mokslinių tyrimų srityse.

Pagrindinė Mokslo fakulteto misija - sukurti aukštos kvalifikacijos biologijos, chemijos, geografijos, geologijos ir kitų tarpdisciplininių sričių ekspertus. Jos mokslo ir mokslinių tyrimų pastangos siekia išspręsti pagrindines problemas, susijusias su žmogaus visuomenės vystymusi. Kai kurie prioritetiniai ilgalaikiai dalykai yra žmonių sveikata, ekosistemų ir biosferos vystymosi funkcijų ir prognozių tyrimas bei aplinkai nekenksmingų medžiagų, pagrįstų atsinaujinančių išteklių naudojimu, kūrimas.

Mokslo fakultetas siūlo tris išsilavinimo lygmenis, bakalauro, magistro ir doktorantūros studijas. Visi bakalauro ir magistro programos apima teorinius ir praktinius užsiėmimus laboratorijose, o kai kuriuose kursuose derinami gamtos mokslų akademiniai tyrimai su mokytojų rengimu pasirinktoje srityje. Bakalauro kursai yra įvadas į gilesnius tyrimus, kurie vyksta magistro programose. Magistrantūros studijų programos rengia ekspertus mokslo ir tyrimų institutams, vyriausybės karjerai, pramonei ir privačiam sektoriui. Magistrantūros kursų absolventai, turintys mokytojų rengimo elementą, yra tinkami mokyti vidurinėse ir vidurinėse profesinėse mokyklose. Doktorantūros studijų programos rengia labai specializuotus mokslo ir tyrimų veiklos darbuotojus.

Vietos

Praha

Address
Faculty of Science
Charles University in Prague
Albertov 6

128 43 Praha, Praha, Čekija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Doktorantūra