Institute of Science and Technology Austria (IST Austria)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Institute of Science and Technology Austria (IST Austria) yra jaunas tarptautinis institutas, skirtas gamtos mokslų ir matematikos mokslų pagrindiniams tyrimams ir aukštajam mokslui, įsikūręs Klosterneuburge, Vienos pakraštyje.

IST Austria yra įsipareigojusi atlikti pasaulinio lygio tyrimus. Iki 2026 m. Iki 90 tyrimų grupių atliks tyrimus tarptautinėje šiuolaikinėje aplinkoje.

Vienas iš IST Austria doktorantūros programos bruožų yra bendra absolventų patirtis mokykloje. Pradiniame tyrinėjimo etape skatinamas platus poveikis svarbiems moksliniams požiūriams ir problemoms. Tai leidžia studentams padėti tvirtą pagrindą intensyviam tyrimui antruoju doktorantūros programos etapu.123859_IST_Austria_aerial-2_resized.jpg

Atsidavimas pagrindiniams mokslo tyrimams

IST Austrijos fakultetų įdarbinimo strategiją sudaro šūkis „ Žmonės prieš“; kokybė prieš greitį . Mes esame pasiryžę pritraukti geriausius pasaulio protus į IST Austria vykdyti pažangiausius pagrindinius mokslo tyrimus. Institutas buvo atidarytas 2009 m. Ir iki 2026 m. Išaugs iki 90 tyrimų grupių. Šį jaudinantį impulsą skatina kiekvienas mūsų komandos narys, įskaitant doktorantą.

Tarptautinė ir įvairi mokslo bendruomenė

Mūsų mokslininkai, pradedant profesoriais ir baigiant dokumentų siuntimu studentams, yra kilę iš visų pasaulio kampelių, atstovaujantys daugiau nei 70 skirtingų tautybių ir remdamiesi tyrimais bei laipsniais, gautais iš geriausių pasaulio mokslo institutų ir universitetų.

Angliškai kalbančio

Mes dėstome anglų kalbą visame institute kaip mokymo ir bendravimo kalbą.

Tarpdisciplininė

Mūsų JAV stiliaus absolventų programai būdingas šiuolaikiškas išsamus mokymas, ypatingą dėmesį skiriant tarpdiscipliniškumui.

Toliau pateiktoje schemoje parodytas įvairių grupių bendradarbiavimas IST Austria, remiantis bendraautorių publikacijomis nuo 2018 m.

Cross_Group_Collaboration_2018_IST-Austria_Interdisciplinarity-1.png

Pažangiausių tyrimų mokymas

Studentai glaudžiai bendradarbiauja su puikiais fakultetais mažose tyrimų grupėse ir turi prieigą prie aukščiausios klasės paslaugų. Pirmuosius metus studentai praleidžia baigdami kursinius darbus ir rotacijas prieš prisijungdami prie grupės.

Šis pirmasis tyrimo etapas leidžia studentams būti tikri, kad tyrimo tema, taip pat ir tyrimo grupė jiems geriausiai tinka, prieš pradėdami nuodugnius disertacijos tyrimus antrame etape.

Įstojimas su bakalauro ar magistro laipsniu

Kviečiame studentus, turinčius gamtos mokslų bakalauro ar magistro laipsnį, kreiptis į mūsų doktorantūros programą.

6 pėdsakai

Yra šešios doktorantūros studijų kryptys:

 • Biologija
 • Kompiuterija
 • Duomenų mokslas
 • Matematika
 • Neurologija
 • Fizika

Tyrimų grupės

 • 53 tyrimų grupės 2019 m
 • 90 tyrimų grupių iki 2026 m

Studentai yra pagrindinė mokslo kryptis. Klausykite, ką prof. Daria Siekhaus turi pasakyti apie studentų svarbą IST Austria.

Mokslo tarnybos padaliniai

Mokslo tarnybų padaliniai (SSU) teikia paramą mokslininkų tyrimų poreikiams tenkinti. „IST Austria“ prižiūri šiuos SSU:

 • Biografinio vaizdo įrenginys
 • Elektronų mikroskopijos priemonė
 • Biblioteka
 • Gyvybės mokslų fondas
 • „Miba“ mašinų parduotuvė
 • Nanofabrikacijos priemonė
 • Ikiklinikinė įstaiga
 • Moksliniai skaičiavimai

Dotacijos

Visose tyrimų srityse finansavimas yra labai svarbi tema. Palaikydama visus savo tyrėjus, IST Austria remiasi įvairiais finansavimo šaltiniais. Dotacijų tarnyba remia IST mokslininkus, norinčius kreiptis dėl išorės finansavimo.

2006 m. Įkūrus Austrijos IST, federalinė vyriausybė skyrė 95 milijonus eurų kaip sąlyginį, nuo veiklos rezultatų priklausantį biudžetą, kurį būtų galima užtikrinti tik tuo atveju, jei Institutas gautų tą pačią sumą iš trečiųjų šalių lėšų iki 2016 m. pastaraisiais metais pavyko išskirtinai sėkmingai pritraukti trečiųjų šalių lėšų. Iš 53 šiuo metu pagal sutartį dirbančių profesorių 34 profesoriai - du trečdaliai - gavo Europos mokslinių tyrimų tarybos dotacijas. Vien 2016 m. Austrijos IST mokslininkams buvo suteiktos trys išankstinės stipendijos, dvi konsolidatorių stipendijos ir penkios pradinės stipendijos. Aukštesnioji mokykla yra gavusi vieną iš didžiausių iki šiol institute gautų apdovanojimų: 4,4 mln. Eurų 2015 m. Buvo paskirta tarpdisciplininei IST Austrijos doktorantūros programai iš Europos Sąjungos Marie Skłodowska-Curie stipendijos.

Iš viso institutas įgijo daugiau nei 120 milijonų eurų trečiųjų šalių mokslo lėšų. Be to, IST Austria yra gavusi maždaug 18,5 milijono eurų aukų iš privataus sektoriaus. Bendrai tai sudaro daugiau kaip 130 milijonų eurų trečiųjų šalių finansavimo.

Kolokviumų institutas

Savaitės instituto kolokviumas yra pagrindinis tyrimų seminaras IST Austrijoje. Kviečiami viso pasaulio ir visų gamtos mokslų disciplinų mokslininkai pristatyti savo naujausias išvadas.

Instituto vertinimai

Reguliariai institutą lanko tarptautinės apžvalgos komisijos, kurias sudaro žymiausi viso pasaulio mokslininkai (įskaitant Nobelio premijos laureatus), kad sudarytų nepriklausomą instituto vertinimą.

Karjera

Mūsų gerbiami absolventai sėkmingai baigė karjerą po doktorantūros studijų IST Austrijoje.

Doktorantai gauna paramą per mūsų mentorystės ir karjeros plėtros programas, kurių metu pagrindinis dėmesys skiriamas perkeliamų įgūdžių mokymui akademinėje bendruomenėje ir už jos ribų. Visų studijų metu doktorantus remia karjeros tarnybos, teikiančios karjeros patarimus ir mokymus.

Taip pat reguliariai vyksta Technologijų perdavimo biuro organizuojami TWIST pokalbiai, kurių tikslas - padėti mokslininkams plėtoti ir naudoti jų tyrimų rezultatus.

Kur eina mūsų absolventai?

Ši infografika rodo, kur mūsų absolventai eina baigę studijas.

IST-Austria_Where-do-alumni-go_piechart-e1541512843946.png

Kur yra IST Austria?

Institutas yra tik 25 minučių autobusu nuo Vienos, kuriai nuolat balsuojamas vienas geriausių pasaulio miestų, kuriame galima gyventi. Mūsų studentai gali pasirinkti, ar gyventi Klosterneuburge, ramioje vietoje, apsuptoje gražių miškų, ar tiesiai Vienos šurmulys. Taip pat miesteliui siūlome nemažai apgyvendinimo galimybių.

Vietos

Klosterneuburg

Address
Am Campus,1
3400 Klosterneuburg, Žemutinė Austrija, Austrija