Institute of Science and Technology Austria (IST Austria)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Austrijos mokslo ir technologijų institutas (IST Austrija) yra jaunas tarptautinis institutas, skirtas gamtos mokslų ir matematikos mokslų pagrindiniams tyrimams ir magistrantūros studijoms, įsikūręs Klosterneuburge, Vienos pakraštyje.

IST Austria yra įsipareigojusi atlikti pasaulinio lygio tyrimus. Iki 2026 m. Iki 90 tyrimų grupių atliks tyrimus tarptautinėje šiuolaikinėje aplinkoje.

Vienas iš IST Austrijos doktorantūros programos požymių yra bendra aukštojo mokslo patirtis. Pradinis tyrimo etapas skatina plačiai susipažinti su svarbiais moksliniais požiūriais ir problemomis. Tai leidžia studentams padėti tvirtą pagrindą intensyviems moksliniams tyrimams antrame doktorantūros programos etape.

123859_IST_Austria_aerial-2_resized.jpg

Atsidavimas pagrindiniams mokslo tyrimams

IST Austrijos fakultetų įdarbinimo strategiją sudaro šūkis „ Žmonės prieš“; kokybė prieš greitį . Mes esame pasiryžę pritraukti geriausius pasaulio protus į IST Austria vykdyti pažangiausius pagrindinius mokslo tyrimus. Institutas buvo atidarytas 2009 m. Ir iki 2026 m. Išaugs iki 90 tyrimų grupių. Šį jaudinantį impulsą skatina kiekvienas mūsų komandos narys, įskaitant doktorantą.

Tarptautinė ir įvairi mokslo bendruomenė

Mūsų mokslininkai, pradedant profesoriais ir baigiant dokumentų siuntimu studentams, yra kilę iš visų pasaulio kampelių, atstovaujantys daugiau nei 70 skirtingų tautybių ir remdamiesi tyrimais bei laipsniais, gautais iš geriausių pasaulio mokslo institutų ir universitetų.

Angliškai kalbančio

Mes dėstome anglų kalbą visame institute kaip mokymo ir bendravimo kalbą.

Tarpdisciplininė

Mūsų JAV stiliaus absolventų programai būdingi modernūs visapusiški mokymai, ypatingą dėmesį skiriant tarpdiscipliniškumui .

Šioje diagramoje parodytas kelių grupių bendradarbiavimas IST Austrijoje, remiantis bendraautorių leidiniais nuo 2016 m. Iki 2019 m. Birželio mėn. PDF failą galite atsisiųsti čia .

141173_Cross-Group-Collaboration-Interdisciplinarity-2016-Nov-2019-IST-Austria-with-SSUs_730x9001.png

Pažangiausių tyrimų mokymas

Studentai glaudžiai bendradarbiauja su puikiais dėstytojais mažose tyrimų grupėse ir turi prieigą prie aukščiausio lygio paslaugų . Pirmus metus studentai praleidžia baigdami kursinius darbus ir pakaitomis, prieš prisijungdami prie grupės.

Šis pirmasis tyrimo etapas leidžia studentams būti tikriems, kad tyrimo tema ir tyrimo grupė jiems geriausiai tinka prieš pradedant nuodugnų baigiamųjų darbų tyrimą antrame etape.

Įstojimas su bakalauro ar magistro laipsniu

Kviečiame studentus, turinčius gamtos mokslų bakalauro ar magistro laipsnį, kreiptis į mūsų doktorantūros programą.

6 pėdsakai

Yra šešios doktorantūros studijos :

 • Biologija
 • Kompiuterija
 • Duomenų mokslas ir mokslinis skaičiavimas
 • Matematika
 • Neurologija
 • Fizika

Tyrimų grupės

 • 53 tyrimų grupės 2019 m
 • 90 tyrimų grupių iki 2026 m

Mokslo tarnybos padaliniai

Mokslo tarnybų padaliniai (SSU) teikia paramą mokslininkų tyrimų poreikiams tenkinti. „IST Austria“ prižiūri šiuos SSU:

 • Biografinio vaizdo įrenginys
 • Elektronų mikroskopijos priemonė
 • Biblioteka
 • Gyvybės mokslų fondas
 • „Miba“ mašinų parduotuvė
 • Nanofabrikacijos priemonė
 • Ikiklinikinė įstaiga
 • Moksliniai skaičiavimai

Finansavimas

Visose tyrimų srityse finansavimas yra labai svarbi tema. IST Austrija remiasi įvairiais finansavimo šaltiniais, kad paremtų visus savo tyrėjus. Dotacijų biuras yra skirtas padėti IST mokslininkams, kurie norėtų kreiptis dėl išorės finansavimo.

2006 m. Įkūrus Austrijos IST, federalinė vyriausybė skyrė 95 milijonus eurų kaip sąlyginį, nuo veiklos rezultatų priklausantį biudžetą, kurį būtų galima užtikrinti tik tuo atveju, jei Institutas gautų tą pačią sumą iš trečiųjų šalių lėšų iki 2016 m. pastaraisiais metais pavyko išskirtinai sėkmingai pritraukti trečiųjų šalių lėšų. Iš 53 šiuo metu pagal sutartį dirbančių profesorių 34 profesoriai - du trečdaliai - gavo Europos mokslinių tyrimų tarybos dotacijas. Vien 2016 m. Austrijos IST mokslininkams buvo suteiktos trys išankstinės stipendijos, dvi konsolidatorių stipendijos ir penkios pradinės stipendijos. Aukštesnioji mokykla yra gavusi vieną iš didžiausių iki šiol institute gautų apdovanojimų: 4,4 mln. Eurų 2015 m. Buvo paskirta tarpdisciplininei IST Austrijos doktorantūros programai iš Europos Sąjungos Marie Skłodowska-Curie stipendijos.

Iš viso institutas įgijo daugiau nei 120 milijonų eurų trečiųjų šalių mokslo lėšų. Be to, IST Austria yra gavusi maždaug 18,5 milijono eurų aukų iš privataus sektoriaus. Bendrai tai sudaro daugiau kaip 130 milijonų eurų trečiųjų šalių finansavimo.

Doktorantai dirba IST Austrijoje ir gauna tarptautiniu mastu konkurencingus atlyginimus bei pilną socialinę apsaugą. Studentai taip pat gauna finansinę paramą dalyvauti mokslinėse konferencijose ir seminaruose studijų metu.

Kolokviumų institutas

Savaitės instituto kolokviumas yra pagrindinis tyrimų seminaras IST Austrijoje. Kviečiami viso pasaulio ir visų gamtos mokslų disciplinų mokslininkai pristatyti savo naujausias išvadas.

Instituto vertinimai

Reguliariai institutą lanko tarptautinės apžvalgos komisijos, kurias sudaro žymiausi viso pasaulio mokslininkai (įskaitant Nobelio premijos laureatus), kad sudarytų nepriklausomą instituto vertinimą.

Karjera

Po to, kai doktorantūroje studijavo Austrijos IST, mūsų garbūs absolventai sėkmingai dirbo karjeroje .

Doktorantai gauna paramą per mūsų mentorystės ir karjeros plėtros programas, kurių metu pagrindinis dėmesys skiriamas perkeliamų įgūdžių mokymui akademinėje bendruomenėje ir už jos ribų. Visų studijų metu doktorantus remia karjeros tarnybos, teikiančios karjeros patarimus ir mokymus.

Taip pat reguliariai vyksta Technologijų perdavimo biuro organizuojami TWIST pokalbiai, kurių tikslas - padėti mokslininkams plėtoti ir naudoti jų tyrimų rezultatus.

Kur eina mūsų absolventai?

Ši infografika rodo, kur mūsų absolventai eina baigę studijas.

IST-Austria_Where-do-alumni-go_piechart-e1541512843946.png

Kur yra IST Austria?

Institutas yra tik 25 minučių kelio autobusu nuo Vienos, kuri nuolat pripažįstama vienu geriausių miestų pasaulyje. Mūsų studentai gali pasirinkti, ar gyventi Klosterneuburge, ramioje vietoje, gražių miškų apsuptyje, ar tiesiog Vienos šurmulį. Miestelyje taip pat turime daugybę būsto variantų .

Vietos

Klosterneuburg

Address
Am Campus,1
3400 Klosterneuburg, Žemutinė Austrija, Austrija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis