Management Center Innsbruck

Įvadas

Oficialus aprašymas

Verslumo mokykla

Management Center Innsbruck sujungia geriausius mokslo, ekonomikos ir konsultavimo ryšius su unikalia tarptautinės verslumo mokyklos koncepcija. Įkurta 1995–1996 m. Kaip unikalaus Innsbruko atvirojo universiteto koncepcijos pagrindas, „ Management Center Innsbruck “ užėmė aukščiausią poziciją tarptautinio aukštojo mokslo kraštovaizdžio. Šiandien daugiau nei 3200 studentų, 1000 mokytojų, 240 partnerių universitetų iš viso pasaulio ir daugybė absolventų ir darbdavių vertina tai, ką turi pasiūlyti verslumo mokykla. „Visapusiško Innsbruko universiteto“ koncepcijos kontekste, MCI siekia motyvuoti žmones, kurie nori kurti savo ateitį siekdami tikslingo tęstinio mokymo, asmeniniame ir profesiniame tobulinime. MCI siūlo aukščiausio lygio absolventų, absolventų ir antrosios pakopos studijų programas vyresniesiems ir jaunesniems vadovams iš visų valdymo lygių ir filialų. MCI programos orientuotos į visus asmenybės lygius ir apima pažangiausias mokslo ir praktikos žinias, susijusias su verslu ir visuomene. Kaip tarptautiniu mastu orientuotas informacijos ir komunikacijos centras, MCI yra atvira naujoms perspektyvoms, metodams ir projektams. Konstruktyvus dialogas ir tarpdisciplininių kompetencijų ugdymas yra du MCI mokymo ir mokymosi ramsčiai. MCI remia organizacijų konkurencingumą ir daro įtaką verslo, administravimo, politikos ir kultūros profesionalumui. Taikomieji moksliniai tyrimai ir plėtra yra ypač vertinami MCI, siekiant sustiprinti inovacijas vietos įmonėse ir užtikrinti kokybišką mokymą. Įtrauktas į platų globėjų, rėmėjų ir partnerių tinklą, MCI yra svarbi vieta Insbruko, Tirolio ir Austrijos, kaip akademinių ir tarptautinių susitikimų centro, pozicijai. Mūsų kaimyninis bendradarbiavimas su Insbruko universitetu, artumas gyvybingam Insbruko senamiesčiui ir galinga vietovės architektūra yra šios tarptautinės pavyzdinės aukštojo mokslo centro filosofijos ir misijos išraiška.


Mūsų misija

MCI Management Center Innsbruck vadovaujasi verslumo mokyklos koncepcija. MCI įgalina motyvuotus žmones pasiekti išskirtinius rezultatus, suteikia gilias akademines kompetencijas ir sukuria novatorišką know-how perdavimą stipriame tarptautiniame tinkle.


Mūsų sėkmės veiksniai

Kokybės mokymas Aukštos kokybės mokymas užtikrina mūsų poziciją tarp pirmaujančių akademinių institucijų vokiškai kalbančiame pasaulyje Intelektualus indėlis Pritaikomas intelektinis indėlis, verslo požiūriu svarbus ir į sprendimą orientuotas tarptautinis orientavimas Mūsų stipri tarptautinė orientacija sukuria praktinę patirtį, prestižą ir pridėtinę vertę Mūsų klientai Klientų ir paslaugų orientacija Mūsų klientų ir paslaugų orientacija yra pavyzdingi žmonės ir kultūra Mūsų įmonės kultūra klesti dėl abipusio pasitikėjimo, įsipareigojimo mūsų darbuotojų, verslumo dvasia ir atsakomybę visuomenei Brand MCI markės yra tarptautiniu mastu žinomas ir reiškia veiklos, profesionalumas, žinios, ir kompetencija Tinklas Mūsų tarptautinis tinklas sukuria konkurencinį pranašumą ir pridėtinę vertę mūsų suinteresuotosioms šalims Inovacijos Vykdoma inovacija yra mūsų rinkos pozicijos pagrindas ir užtikrina mūsų konkurencingumą Infrastruktūra Mūsų puiki infrastruktūra sukuria patrauklią ir skatinančią env lyginimas


Campus

Management Center Innsbruck (MCI) sukūrė tarptautiniu mastu orientuoto taikomųjų mokslų universiteto reputaciją, orientuojantis į klientus ir užtikrindamas nuolatinį kokybės valdymą. Tirolio kalnai suvokia, regione neprilygstami sporto ir laisvalaikio patogumai, arti Vokietijos, Šveicarijos ir Italijos bei ilgametis Insbruko akademinės tradicijos garantuoja unikalią atmosferą studentams. Savo centrinėse vietose MCI siūlo puikią infrastruktūrą su patraukliomis ir gerai įrengtomis paskaitų salėmis, kompiuterių laboratorijomis ir grupinėmis darbo patalpomis, su moderniausiomis darbo vietomis ir mokslinių tyrimų įrenginiais, šalia esančiais studentų nakvynės namais, plačiu geros kokybės pasirinkimu vietos valgyti, patogi automobilių stovėjimo aikštelė ir puikus viešasis transportas.

Vietos

Insbrukas

Address
Universitätsstraße,15
6020 Insbrukas, Tirolis, Austrija
Interneto svetainė
Telefonas
+43 512 2070 – 2100

Akreditacijos

AACSB Accredited

Programos