Management Center Innsbruck

Įvadas

Oficialus aprašymas

Verslumo mokykla ®

Management Center Innsbruck geriausius mokslo, ekonomikos ir konsultavimo ryšius sieja su unikalia tarptautinės verslumo mokyklos ® idėja. Įkurtas 1995–1996 m. Kaip unikalios Insbruko atvirojo universiteto koncepcijos pagrindas, Insbruko Management Center Innsbruck pelnė aukščiausią vietą tarptautiniame aukštojo mokslo kontekste.

Šiandien daugiau nei 3400 studentų, 1000 dėstytojai, 276 universitetų partnerių visame pasaulyje ir daugybė absolventų ir darbdavių vertiname labai ką Verslumo Mokykla ® turi pasiūlyti. Remdamasi „Visapusiško Insbruko universiteto“ koncepcija, MCI stengiasi motyvuoti žmones, norinčius kurti savo ateitį per tikslą orientuotą tęstinį mokymą, asmeniniu ir profesiniu tobulėjimu. MCI siūlo aukščiausio lygio absolventų, ne absolventų ir antrosios pakopos studijų programas vyresniesiems ir jaunesniesiems vadovams iš visų valdymo lygių ir šakų.

MCI programos orientuojasi į visus asmenybės lygius ir apima naujausias mokslo ir praktikos žinių sritis, susijusias su verslu ir visuomene. Kaip tarptautiniu mastu orientuotas informacijos ir komunikacijos centras, MCI yra atvira naujoms perspektyvoms, metodams ir projektams. Konstruktyvus dialogas ir tarpdalykinių kompetencijų vystymas bendradarbiaujant yra du MCI mokymo ir mokymosi ramsčiai. MCI palaiko organizacijų konkurencingumą ir daro įtaką verslo, administravimo, politikos ir kultūros profesionalizavimui. Taikomieji tyrimai ir plėtra yra ypač vertinami MCI, siekiant stiprinti naujoves vietos įmonėse ir užtikrinti į kokybę orientuotą mokymą.

Įterptas į platų globėjų, rėmėjų ir partnerių tinklą, MCI yra svarbus variklis nustatant Insbruko, Tirolio ir Austrijos pozicijas kaip akademinių ir tarptautinių susitikimų centrą. Mūsų kaimyninis bendradarbiavimas su Insbruko universitetu, artumas gyvam Insbruko senamiesčiui ir galinga vietos architektūra yra šio tarptautiniu mastu pavyzdinio aukštojo mokslo centro filosofijos ir misijos išraiška.


Mūsų misija

MCI Management Center Innsbruck taip verslumo mokyklos ® koncepciją. MCI suteikia motyvuotiems žmonėms galimybę pasiekti puikių rezultatų, suteikia gilią akademinę kompetenciją ir sukuria novatorišką praktinės patirties perdavimą stipriame tarptautiniame tinkle.


Mūsų sėkmės veiksniai

Kokybiškas mokymas: Aukštos kokybės dėstymas užima mūsų pozicijas tarp pirmaujančių akademinių institucijų vokiškai kalbančiame pasaulyje.

Intelektinis indėlis: mūsų intelektinis indėlis yra pritaikytas, svarbus verslui ir orientuotas į sprendimus.

Tarptautinė orientacija: Mūsų stipri tarptautinė orientacija sukuria know-how, prestižą ir pridedamąją vertę mūsų klientams.

Orientavimas į klientą ir aptarnavimą: Mūsų orientacija į klientą ir aptarnavimą yra pavyzdinė.

Žmonės ir kultūra: Mūsų verslo kultūra klesti dėl abipusio pasitikėjimo, darbuotojų atsidavimo, verslumo ir atsakomybės prieš visuomenę.

Prekės ženklas: MCI prekės ženklas yra žinomas tarptautiniu mastu ir reiškia efektyvumą, profesionalumą, žinias ir kompetenciją.

Tinklas: Mūsų tarptautinis tinklas sukuria konkurencinį pranašumą ir sukuria pridėtinę vertę mūsų suinteresuotoms šalims.

Inovacijos: Nuolatinės naujovės sudaro mūsų pozicijos rinkoje pagrindą ir užtikrina mūsų konkurencingumą.

Infrastruktūra: Puiki mūsų infrastruktūra sukuria patrauklią ir skatinančią aplinką.


Campus

Management Center Innsbruck (MCI) įgijo reputaciją kaip tarptautiniu mastu taikomųjų mokslų universitetas, orientuodamasis į klientą ir nuosekliai valdydamas kokybę. Tirolio kalnai, nepaprastos sporto ir laisvalaikio galimybės regione, artumas Vokietijai, Šveicarijai ir Italijai bei ilgametės Insbruko akademinės tradicijos - tai garantuoja unikalią atmosferą studentams.

Centrinėse vietose MCI siūlo puikią infrastruktūrą su patraukliomis ir gerai įrengtomis paskaitų salėmis, kompiuterių laboratorijomis ir grupių darbo kambariais, su moderniausiomis darbo vietomis ir tyrimų priemonėmis, netoliese esančiais studentų bendrabučiais, plačiu gerų prekių pasirinkimu. vietos pavalgyti, patogi automobilių stovėjimo aikštelė ir puikus viešasis transportas.

Vietos

Insbrukas

Address
Universitätsstraße,15
6020 Insbrukas, Tirolis, Austrija
Interneto svetainė
Telefonas
+43 512 2070 – 2100

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos

AACSB Accredited

Programos