Oficialus aprašymas

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) yra finansų kompetencijos centras. Įsikūręs Vienoje (Austrija), jį įkūrė Pažangių studijų institutas (IHS), Vienos universitetas ir WU (Vienos ekonomikos ir verslo universitetas). Šios trys institucijos suvienijo pajėgas ir savo žinias, siekdamos sukurti centro Vienoje, siekdamos parengti tarptautiniu mastu pripažintus mokslinius tyrimus ir teikti konkurencinį doktorantūros studijas.

VGSF siūlo struktūrizuotą, dieninės doktorantūros programą Finansų sektoriuje. Mes siūlome stimuliuojančią mokymosi ir tyrimų aplinką bei finansinę paramą neįvykdytiems studentams iš viso pasaulio. Mūsų fakultete yra profesoriai ir jaunesnioji dėstytoja iš IHS, Vienos universiteto ir WU. Jie yra išskirtiniai specialistai savo mokslinių tyrimų srityje, kurie skelbia žinomuose žurnaluose. VGSF reguliariai kviečia pagrindinius mokslininkus mokyti kursus ir pristatyti savo dabartinį darbą. Mūsų absolventai gali laukti perspektyvios karjeros pirmaujančiose akademinėse institucijose.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Vienna Graduate School Of Finance

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) kviečia pažadėtus studentus, turinčius puikių akademinių profilių, kad galėtume kreiptis į mūsų PhD programą Finansai. VGSF yra t ... [+]

PhD in Finance - Vienna Graduate School Of Finance

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) kviečia pažadėtus studentus, turinčius puikių akademinių profilių, kad galėtume kreiptis į mūsų PhD programą Finansai. VGSF yra trijų institucijų bendradarbiavimo rezultatas: Pažangių studijų institutas (IHS), Vienos universitetas ir WU (Vienos ekonomikos ir verslo universitetas).

Pagrindinės programos privalumai:

Doktorantūros studijų programa - tai 5 metų trukmės dieninių studijų programa, kurią sudaro kursiniai darbai ir tyrimai. Doktorantai naudoja stimuliuojančią mokslinių tyrimų ir mokymosi aplinką ir fakulteto nuolatines gaires per visą programos laiką. VGSF, jūs esate daugiau nei studentas; jūs esate kolega ir mūsų bendruomenės narys. Fakulteto nariai yra pagrindiniai ekspertai atitinkamose srityse ir bendradarbiauja su žinomais specialistais ir akademikais iš viso pasaulio, kurie reguliariai kviečiami į VGSF svečius paskaitoms ar seminaruose.... [-]

Austrija Viena
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba