Oficialus aprašymas

Mes vadovauti studentams užsiimti jų vidinė motyvacija, savarankiškumas ir pasitikėjimas savimi, kuris leis jiems pasiekti visą savo potencialą ir tapti konkurencinga iš vidaus.

Besikeičiančiais laikais reikia lanksčios ir pritaikomos priemonių, kurios reaguoja į augančius visuomenės poreikius. Esami modeliai bendrąją švietimo Indijoje dažnai laikoma pasenusi, tvirto ir out of sync su sparčiai besikeičiančiame pasaulyje. Daugelyje sričių ir disciplinų studijų dar atrodo dar neišnaudotas. Tradiciniai institutai gali padaryti tik tiek peržengti senosios atmintinai pagrįstas sistemos atmintimi, kuri suteikia studentams negalinčius galvoti kitaip arba tobulėti įvairiais įgūdžiais.

Tai galbūt lemti didžiulis atotrūkis tarp visuomenės lūkesčių ir švietimo kokybę, kuri yra perteikta.

IFIM mano, kad siekiant neatsilikti nuo nuolat besivystančio pasaulio etosas mūsų vaikai reikalauja išsilavinimą, kuris Jaunieji juos į nepriklausomų ir galinčių žmonėmis, kurie yra kompetentinga priimti pasaulio ir visų jos iššūkius su įgūdžių ir pasitikėjimo.

Misija ir vizija

Misija - Puoselėkite holistinį, socialiai atsakinga ir nuolat darbingo specialistų.

Vizija - Labiausiai ieškoma po paskirties kokybės vadybos išsilavinimą Indijoje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Institute Of Finance And International Management (IFIM)

Vide pranešimas Nr: VTU / PPK / 2006-07 / 2538 nurodyta data 12 Lie 2006, IFIM verslo mokykla), buvo leidžiama pagal Visvesvaraya technologijos universiteto (VTU), Belgau ... [+]

Vide pranešimas Nr: VTU / PPK / 2006-07 / 2538 nurodyta data 12 Lie 2006, IFIM verslo mokykla), buvo leidžiama pagal Visvesvaraya technologijos universiteto (VTU), Belgaum pasiūlyti Ph.D programos valdymą. Taigi, IFIM verslo mokykla turi unikalią savitumas yra viena iš nedaugelio autonominių institutų šalyje turi būti suteikta pagal universitete šį pripažinimą.

PARAIŠKŲ PATEIKIMAS Ph.D. Užpildykite paraiškos formą (susisiekite su mumis dėl daugiau informacijos). Užpildžius-in asmeninės informacijos, kad kandidatas turi nusileisti į IFIM esančio I etapas Elektroninio miesto diskusijoms su fakulteto vadovas. Kartu su prašymu kandidatas turi tiksliai api... [-]
Indija Bengaluru
Liepa 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba