GSSI - Gran Sasso Science Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

GSSI yra tarptautinis doktorantas. mokykloje ir pažangių fizikos, matematikos, informatikos ir socialinių mokslų studijų centre, esančioje L'Akviloje (Italija). Ji buvo įkurta 2012 m. Kaip Nacionalinio branduolinės fizikos instituto (INFN) pažangių studijų centras, o vėliau įkurta 2016 m. Kovo mėn. Kaip aukštesniųjų studijų mokykla, teikianti aukštąjį išsilavinimą. GSSI siekia sukurti naują mokslo akademijos centrą L'Akviloje, kuriame būtų skatinami įgūdžiai ir labai specializuotos struktūros, kurios šioje srityje jau yra, pavyzdžiui, INFN Gran Sasso nacionalinės laboratorijos ir L'Aquila universitetas, palengvinant aukšto lygio ištekliai gamtos ir socialinių mokslų srityse. Jos tikslas - suformuoti aukšto lygio žmogiškąjį kapitalą, integruojant švietimą ir mokslinius tyrimus gyvoje tarpdisciplininėje aplinkoje.


Gran Sasso mokslo institutas siūlo 30 daktaro laipsnių. fizikos, matematikos, informatikos ir socialinių mokslų stipendijos.

href = "http://www.gssi.it/phd/


GSSI - Gran Sasso Science Institute siūlo 30 daktaro laipsnių. stipendijos šiose srityse: Astrodalelių fizika (8 stipendijos), Gamtos, socialinių ir gamtos mokslų matematika (8), Kompiuterinė scicence (7), Regiono mokslas ir ekonominė geografija (7).

Visų doktorantūros kursų oficialioji kalba yra anglų. Stipendijos skiriamos 4 metams ir jų metinė suma yra 16 159,91 EUR bruto. Visi doktorantai turės nemokamą apgyvendinimą GSSI patalpose ir sodą.

Paraišką reikia pateikti naudojantis elektronine forma, kurią galima rasti adresu www.gssi.it/phd/ iki 2020 m. Birželio 11 d. 17 val. (Italijos laiko juosta).

GSSI yra tarptautinė doktorantūros mokykla ir tyrimų bei aukštojo mokslo centras fizikos, matematikos, kompiuterių ir socialinių mokslų srityse. jis buvo įkurtas 2012 m. Akviloje (Italija) kaip INFN - Nacionalinio branduolinės fizikos instituto pažangiųjų studijų centras, o vėliau 2016 m. buvo įsteigtas kaip Pažangiųjų studijų mokykla, teikianti antrosios pakopos išsilavinimą. Vykdydami kasdienį bendradarbiavimą ir sąveiką, tyrėjai ir studentai turi galimybę įgyti tvirtų žinių apie tyrimų metodus ir eksperimentuoti su interesų užteršimu, novatoriškais požiūriais ir daugiakultūriais mainais vykdant visą GSSI veiklą. Spręsdami šiuolaikinio pasaulio sudėtingumą, mes esame įsipareigoję pašalinti visas kliūtis, kylančias tarp GSSI studijų ir tyrimų sričių, kuriose viskas, ką darome, yra tarpdiscipliniškumas ir kryžminis derėjimas.

Tarp mūsų tikslų yra skleisti mokslo rezultatus visuomenei ir skatinti kultūrinius renginius bendrai visuomenei, piliečiams ir mokykloms.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite kvietime teikti paraiškas tinklalapyje www.gssi.it/phd/ arba rašykite el. Laišką į applications@gssi.it arba skambinkite +39 0862 4280433.

Vietos

L'Aquila

Viale Francesco Crispi, 7

Address
Gran Sasso Science Institute
viale Francesco Crispi, 7

67100 L'Aquila, Abrucai, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 0862 4280262

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis