GSSI - Gran Sasso Science Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

GSSI yra tarptautinis doktorantas. mokykloje ir pažangių fizikos, matematikos, informatikos ir socialinių mokslų studijų centre, esančioje L'Akviloje (Italija). Ji buvo įkurta 2012 m. Kaip Nacionalinio branduolinės fizikos instituto (INFN) pažangių studijų centras, o vėliau įkurta 2016 m. Kovo mėn. Kaip aukštesniųjų studijų mokykla, teikianti aukštąjį išsilavinimą. GSSI siekia sukurti naują mokslo akademijos centrą L'Akviloje, kuriame būtų skatinami įgūdžiai ir labai specializuotos struktūros, kurios šioje srityje jau yra, pavyzdžiui, INFN Gran Sasso nacionalinės laboratorijos ir L'Aquila universitetas, palengvinant aukšto lygio ištekliai gamtos ir socialinių mokslų srityse. Jos tikslas - suformuoti aukšto lygio žmogiškąjį kapitalą, integruojant švietimą ir mokslinius tyrimus gyvoje tarpdisciplininėje aplinkoje.


Gran Sasso mokslo institutas siūlo 34 doktorantūros laipsnius. stipendijos fizikoje, matematikos, informatikos ir socialinių mokslų srityse.

href = "http://www.gssi.it/phd/


Gran Sasso mokslo institutas (GSSI), kuris 2012 m. Buvo įsteigtas Akviloje (Italija) kaip Nacionalinio branduolinės fizikos instituto (INFN) pažangių studijų centras, o vėliau įkurtas 2016 m. Kovo mėn. Kaip aukštesniųjų studijų pakopa švietimas, siūlo 34 mokslų daktaras 2018-1919 mokslo metų.


GSSI ( www.gssi.it ) kviečia paraiškas 10 stipendijų "Astroparticle Physics", 8 "Matematika gamtos, socialinių ir gyvosios gamtos mokslai", 8 "Kompiuterių mokslai" ir 8 "Urbanistika ir regioninė mokslų". Visų doktorantų kalba yra oficiali kalba. kursai yra anglų.


Stipendijos skiriamos 4 metus, jų metinė suma yra 16 159,91 eurų. Visi Ph.D. studentai turi nemokamą apgyvendinimą GSSI patalpose ir valgyklos naudojimą.


Paraiška turi būti pateikta internetine forma www.gssi.it/phd/ iki 2018 m. Birželio 20 d., 18 val. (Italijos laiko zonoje).


Daugiau informacijos rasite "Kvietimas teikti paraiškas" adresu www.gssi.it/phd/ arba parašykite el. Laišką info@gssi.it.

GSSI siūlo 31 doktorantūros stipendijas ir kviečia paraiškas stipendijoms doktorantūros studijoms Astroparticle Fizikos, Matematikos gamtos, socialinių ir gyvosios gamtos mokslų, Informatikos, Miesto studijų ir Regionų mokslo srityse.

Visų doktorantūros kursų oficiali kalba yra anglų kalba.
Stipendijos skiriamos 4 metams ir jų metinė suma yra 16,159,91 €. Visi doktorantai turi nemokamą apgyvendinimą GSSI patalpose ir valgyklą.
Paraiška turi būti pateikta internete adresu www.gssi.it/phd/ iki 2019 m. Birželio 18 d. 18 val. (Italų laiko zona, 18 val.).

Gran Sasso mokslo institutas (GSSI) yra tarptautinė doktorantūra ir mokslinių tyrimų ir aukštojo mokslo centras fizikos, matematikos, informatikos ir socialinių mokslų srityse. Įkurta 2012 m. L'Aquila (Italija) Nacionalinio branduolinės fizikos instituto (INFN) pažangių studijų centre ir vėliau 2016 m. Kovo mėn. Įsteigta kaip aukštųjų studijų mokykla, teikianti antrosios pakopos išsilavinimą. Per kasdienį bendradarbiavimą ir sąveiką mokslininkai ir studentai turi galimybę gerai išmanyti tyrimo metodus ir eksperimentuoti su visomis GSSI veiklomis užterštais interesais, novatoriškais metodais ir daugiakultūriniais mainais. Spręsdami šiuolaikinio pasaulio sudėtingumą, esame pasiryžę pašalinti visas kliūtis tarp GSSI studijų ir mokslinių tyrimų sričių, kuriose tarpdisciplininis ir kryžminimas yra pagrindas, ką mes darome. Tarp mūsų tikslų yra mokslinių rezultatų sklaida visuomenei ir kultūrinių renginių populiarinimas bendrųjų visuomenės, piliečių ir mokyklų labui.

Daugiau informacijos rasite kvietime teikti paraiškas adresu www.gssi.it/phd/ arba parašykite el. Laišką adresu info@gssi.it arba skambinkite telefonu 39 0862 4280262.

Vietos

L'Aquila

Viale Francesco Crispi, 7

Address
Gran Sasso Science Institute
viale Francesco Crispi, 7

67100 L'Aquila, Abrucai, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 0862 4280262