Oficialus aprašymas

IKT tarptautinė doktorantūra buvo įkurta 2001 metais, o oficiali kalba - anglų. Doktorantūros studijų programa suteikia įgūdžių, būtinų atlikti pažangius tyrimus universitetuose, viešosiose įstaigose ar privačiose organizacijose, siekiant tobulinti mokslinę ir technologinę pažangą bei kurti aukštesnio lygio profesinės kultūros ir atitinkamo tarptautinio atvirumo valdymo klasę.

Konkretus doktorantūros programos tikslas yra apmokyti specialistus, kurie gali kurti kokybiškas ir novatoriškas informacines ir telekomunikacines sistemas, skirtas spręsti sudėtingas problemas. Jis taip pat siekia tobulinti doktorantų verslumo gebėjimus, suteikiant konkretų mokymą ir galimybes stažuotis.

IKT tarptautinė doktorantūra siūlo plačią mokymo programą, kurioje naudojamas daugiadalykis dėstytojų pobūdis ir aukšto lygio laboratorijų prieinamumas. Mokymo programa leidžia IKT tarptautinei doktorantūrai suaktyvinti studentų mainų sutartis ir mokymo modulius su panašiomis institucijomis visame pasaulyje.

Iki šiol nuo 2001 m. Departamento atliktas mokslinių tyrimų darbas, atsižvelgiant į tvirtą ryšį tarp mokyklos ir verslo pasaulio, įskaitant rajono tyrimų centrus, nuo 2001 m. Suteikė svarbių mokymo galimybių daugiau nei 700 doktorantų. Dauguma Doktorantai yra tarptautiniai ir yra iš viso pasaulio.

Nuo to laiko, kai buvo įkurta mokykla, ji sukūrė daugiau nei 500 mokslų daktarų; visi jie šiuo metu dirba mokslinių tyrimų centruose, universitetuose ir (arba) visame pasaulyje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

ICT International Doctoral School University of Trento

Doktorantūros informacijos ir komunikacijos technologijų (IRT) programa suteikia įgūdžių, reikalingų universitetams, viešosioms įstaigoms ar privačioms organizacijoms atl ... [+]

Kalba

Doktorantūros studijų programa suteikia įgūdžių, būtinų atlikti pažangius tyrimus universitetuose, viešosiose įstaigose ar privačiose organizacijose, siekiant tobulinti mokslinę ir technologinę pažangą bei kurti aukštesnio lygio profesinės kultūros ir atitinkamo tarptautinio atvirumo valdymo klasę. Konkretus doktorantūros programos tikslas yra apmokyti specialistus, kurie gali kurti kokybiškas ir novatoriškas informacines ir telekomunikacines sistemas, skirtas spręsti sudėtingas problemas. Jis taip pat siekia tobulinti doktorantų verslumo gebėjimus, suteikiant konkretų mokymą ir galimybes stažuotis.

"IKT tarptautinė doktorantūra" siūlo doktorantūros programą kai kurioms naujausioms ir įdomiausioms tyrimų sritims:... [-]

Italija Trento
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

ICT School