IMT School for Advanced Studies Lucca

Įvadas

Oficialus aprašymas

Luka

MOKYKLA

IMT mokykla Aukštesniųjų studijų Lucca yra viešojo Graduate School ir mokslinių tyrimų institutas, kad pagrindinis dėmesys skiriamas ekonominių, visuomeninių, technologinių ir kultūrinių sistemų analizė. Mokykla buvo pagal prof Pietro Pietrini kryptimi nuo lapkričio 2015. Nuo imt anketa įstaigos ministro įsakymu lapkričio 18 2005, mokyklos išsiskiria dėka kokybės ir inovatyvumo savo mokslinių tyrimų ir doktorantūros programos ir jos tarpdisciplininio pobūdžio, būdingas papildomumas ir diskurso tarp metodikų paimti iš ekonomikos, inžinerijos, kompiuterių mokslo, Taikomoji matematika, fizika, Archeologija, istorija ir analizės ir valdymo, kultūros paveldo.

Tarp meno ir technologijų sintezė taip pat atsispindi mokyklos state-of-the-art miesteliu, įsikūręs esmės naujai restauruotame "San Francesco kompleksas. Visas miestelis yra rastos istorinio miesto centro Lukos, kuris yra visiškai apsuptas visiškai nepaliestas Renesanso laikų sienų. Campus apima erdves tyrimams ir laboratorijoms, kursų, ir gyvenimo bei poilsiui. Campus pildo IMT biblioteka, kuri siūlo išteklių gausa ir siūlo papildomas darbo ir mokslinių tyrimų sritis IMT bendruomenės, o Luka miesto apskritai.

Luka

Mokslinių tyrimų ir švietimo misija

IMT mokslininkai atlieka pažangiausius metodinę tyrimus generuoti žinias, taikyti žinias sprendžiant problemas ekonominio, pramoninio, visuomenės ir kultūrinio pobūdžio, ir perduoti žinias per labai specializuotų studijų kursuose ir seminaruose.

Nuo viršutinių pagrindinio principo mokslinės kompetencijos, kuri taikoma visose srityse ir lygiuose IMT mokslinių tyrimų bendruomenei, mokyklos išsiskiria per savo tarpdisciplininio orientaciją plėtoti novatoriškus mokslinius tyrimus ir įgyti didesnį tarptautinį matomumą.

Mokyklos tarpdisciplininis mokslinių tyrimų programa yra sujungtas iš keturių mokslinių makro srityse: ekonomikos, vadybos mokslo ir sudėtingas sistemas; Kompiuterių mokslas ir Sistemų inžinerija; Kognityvinė ir socialinių neurologija; Kultūros paveldas.

Mokyklos tarpdisciplininis mokslinių tyrimų programa yra sujungtas iš keturių mokslinių makro sričių Ekonomika vadybos mokslo ir sudėtingų sistemų, IT Technologijos, sistemų inžinerijos, kultūros paveldą, su papildomu plotas Politinė istorija mokyklos mokslinių tyrimų yra dar suskirstyta į atskiras dar tarpdisciplininių mokslinių tyrimų vienetų ( RU). Dauguma Geležinkelio pasižymi piramidės struktūrą, kur viršūnė užima matomoje vyresnysis mokslo darbuotojas, jaunesnysis fakulteto nariai yra vidutinio lygio, o pagrindas yra suformuotas nedidelei grupei doktorantams, aktyviai prisidėti prie mokslinių tyrimų, kaip dalį savo studijų , Kita Geležinkelio vietoj struktūra daugiapoliame mados, su labai specializuota tyrimų centre teminių branduolių bei įvairių metodikų indėlį.

Atliktas tyrimo padalinių darbas yra glaudžiai susijęs su IMT anketa įvairių sričių doktorantūros programą, kuri suteikia unikalią ir charakteringą paveldą kompetencijų plačiąja prasme sistemos analizės ir valdymo sistemų pliuralizmas. Programa šarnyrinis į mokymo programas, kad pasidalinti bendrus pagrindinius kursus ir teikti specializuotą mokymą konkrečioje drausmės daktaro disertaciją. Tuo programos pabaigoje, studentai gali sėkmingai susiduria susitikimus ir už jos ribų akademinę, nes jų gebėjimo atpažinti ir spręsti naujas ir vis sudėtingesnė sunkumais.Konferencijos alkį mokytis, analizuoti ir spręsti problemas, gebėjimas perimti požiūrį į problemų sprendimo, kad neapsiriboja pagal bet kurį vieną drausmės pragyvena, o gabumai greitai susipažinti su įrankių ir metodų srityse, nesusijusiose savojo yra trys talentai, kad IMT siekiama ugdyti savo doktorantų. IMT kasmet gauna tūkstančius paraiškų programos iš visų pasaulio kampelyje.

Luka

poveikis

IMT daro įvairiais lygiais ir keliais sričių poveikį. Kalbant apie mokslinių tyrimų, nepaisant jo santykinai jauno amžiaus, IMT jau turi daug konkrečių laimėjimų, talpinimas tarptautinių, Europos ir nacionalinių mokslinių tyrimų projektams, kurie sudaro beveik pusę savo metinio biudžeto įvairovė. Be to, aukštą mokslinę kokybę mokyklos dėstytojų ir mokslininkų neseniai buvo sertifikuota ANVUR (nacionalinės agentūros universitetų vertinimo ir mokslinių tyrimų institutų). IMT gautas puikus rezultatas, reitingai pirmasis šioje srityje 13 "Ekonomika ir statistika", kurių vidutinis balas 0,91 / 1 pateikiamų leidinių. Taip pat atsižvelgiant į kitas mokslo sritis mokyklos, vidutinis balas išsamus buvo 0.92 / 1, su iš 0.98 / 1 Vidutinis kompiuterių mokslo, inžinerijos ir matematikos srityse. Tai reiškia nepaprastą sėkmę, nes panašūs rezultatai nebuvo pasiekti bet kurioje kitoje universiteto visose vertinamose srityse 14.

Moksliniai tyrimai IMT taip pat atliekamas glaudžiai bendradarbiaujant su vietos teritorijoje per įvairias iniciatyvas ir projektus įvairiose srityse (audinių pramonės, sveikatos priežiūros pramonės, jūrų pramonės, IRT išmaniųjų miestų ir daugelis kitų), bendradarbiaujant su Lukos savivaldybėje.

IMT skatina aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų gamybinę praktiką Įmonės gali kreiptis į IMT aktyvuoti aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų pameistrystės sutartis su studentais, kurie buvo laikomi teisę stoti į IMT anketa doktorantūros programą. Įmonės taip pat gali kreiptis į mokyklą profilių interesų (kurie taip pat atitinka IMT mokslinių tyrimų darbotvarkė) reklamuoti kitą doktorantūros programos kvietimą. Daugiau informacijos apie gamybinę praktiką puslapyje.

Mokykla ir toliau stiprinti savo įtaką teritorijoje intensyvinti savo bendradarbiavimą su įmonėmis, viešojo sektoriaus subjektų, įstaigų, mokyklų ir toliau sėkmingai OPEN IMT Konferencijos programą atvirų durų kultūros ir mokslo renginių.

Vietos

Lucca

IMT School for Advanced Studies Lucca

Address
Piazza S. Francesco, 19 - 55100 Lucca (Main Campus)
Lucca, Toskanoje, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 0583 432 6561

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis