Oficialus aprašymas

apie Sissa

Mokyklą, kurioje mokymas reiškia tyrimus

SISSA, Tarptautinė mokykla Aukštesniųjų studijų, buvo įkurta 1978 metais ir yra mokslinis centras kompetencijos nacionalinėje ir tarptautinėje akademinėje scenoje. Įsikūręs Italijoje, Triesto mieste, jis pasižymi 67 profesorių, apie 130 post-docs 245 doktorantus ir 95 techninių administracijos darbuotojų. Įsikūręs vaizdingame Karsto aukštumų, mokyklos apsuptas 25 akrų parke, ir siūlo puikus vaizdas į Triesto įlankos.

Trys pagrindiniai tyrimų kryptys Sissa yra Fizika, neurologijos ir matematika.

Visi atlikti Sissa mokslininkų mokslinis darbas yra reguliariai skelbiama pirmaujančių tarptautinių žurnalų su dideliu poveikio veiksnys, ir dažnai labiausiai prestižinių mokslo žurnalų, pavyzdžiui, gamtos ir mokslo. Mokykla taip pat parengė daugiau nei 150 bendradarbiavimo sutartis su geriausiais pasaulio mokyklų ir mokslinių tyrimų institutų.

Kokybės lygis tyrimams dar kartą patvirtino tai, kad per konkurencinę srityje Europos finansavimo schemas SISSA užima aukščiausią poziciją tarp Italijos mokslo institutai pagal mokslinių tyrimų stipendijų gautų atsižvelgiant į mokslininkų ir dėstytojų skaičiaus. Toks vadovavimas taip pat turėtų būti vertinamas atsižvelgiant į Sissa gebėjimą gauti finansavimą tiek iš privataus ir viešojo sektorių, pavyzdžiui, Pone, ir prin.

Kalbant apie nacionalinio vertinimo mokslinių tyrimų kokybės dalyvauja visi universitetai ir mokslo institutai, SISSA gavo aukščiausius įvertinimus matematikos ir neurologijos, ir atėjo pirmoji tarp vidutinių padalinių į fizinių mokslų srityje.

Paslaugos

Dėka savo išskirtinio nustatymo nepaliestų kaime Triesto karstas, nuostabus parkas aplink mokyklos yra puikus vieta pasivaikščioti ir pasimėgauti virš miesto ir apie Trieste įlankoje vaizdą.

Dėl Sissa miesteliu galite rasti kai kurių patogumų, pavyzdžiui, teatro / auditorijoje, salėje ir daug daugiau, kurios padarys Jūsų viešnagė mokykloje dar maloniau.

Visi studentai ir mokslininkai taip pat turi teisę naudoti įrenginius, kurie yra labai svarbus už jų darbą. Vienas iš šių įrenginių yra biblioteka, kuri suteikia prieigą prie visų svarbiausių mokslinių publikacijų, apimančių visas mokslinių tyrimų sričių Sissa. Dėl miesteliu, žurnalai taip pat laisvai prieinama internete jų elektroninę versiją.

tyrimų laboratorijose

Savo mokslinių tyrimų veiklą, eksperimentiniai grupės Sissa galite naudoti keletą laboratorijas. neurobiologijos laboratorijos naudoti pažangias priemones dėl fiziologinių tyrimų, DNR sekos analizatoriaus ir molekulinės biologijos instrumentų. Ši sritis taip pat naudoja pažangiausias kompiuterius ir programinę įrangą molekulinis modeliavimas, ir hibridinių bio-elektronikos prietaisų tyrimas. Išplėstinė tipų programinės įrangos, biologijos įkvėptas mašina vizija tyrimo yra naudojamos. Mikroskopo įrenginiai iš neurobiologijos srityje: elektroniniu mikroskopu, du confocal mikroskopai ir daug fluorescencijos mikroskopai.

Iš įrenginiai Kognityvinė neurologijos laboratorijos : tyrimų kabinos Psichologiniai eksperimentai su suaugusiais ir vaikais, naudojant sudėtingą dirbtinį kalbą; virtualus teatras pristato vizualines scenas išbandyti mąstymo procesus vaikams; didelio tankio sukėlė galimą įrašymą atlikti neurovizualinių tyrimų apie vaikų ir suaugusiųjų; Neuropsichologija laboratorija įrengtas transcranical magnetinės stimuliacijos. Kitos metodiniai įspūdingiausiose apima lytėjimo suvokimas laboratorija, kuri tiria neuronų pagrindą pojūtis naudojant 100-mikroelektrodu matrica implantuotą smegenų žievės; Ši grupė taip pat stebi neuronų aktyvumą pagrindinės suvokimo sprendimus elgiasi gyvūnai.

Informacinės technologijos ir kompiuterijos paslaugos

Milžiniškas ištekliai moksliniams skaičiavimams galima rasti Sissa. Paslaugos apima e-mail, web hostingas, platinti failų sistemas, bevielio ryšio ir nuotolinio interneto prieiga, kursų bei mokslinių tyrimų ir aukštos kokybės skaičiavimo įrenginius. SISSA palaiko daug tarpusavyje skaičius crunching serveriuose, bendrauti vieni su kitais.

SISSA yra prijungtas prie Garr, Italijos mokslinių tyrimų tinklą, ir bendrauja su pagrindiniais nacionaliniais ir tarptautiniais super skaičiavimo centruose.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

International School for Advanced Studies (SISSA)

Niekada nebuvo geresnio laiko dirbti astrofizikos, energinga ir konkurencinga drausmės netirtų sričių moksliniams tyrimams. Stojantieji į doktorantūros programą astrofizi ... [+]

Niekada nebuvo geresnio laiko dirbti astrofizikos, energinga ir konkurencinga drausmės netirtų sričių moksliniams tyrimams.

Stojantieji į doktorantūros programą astrofizikos pirmiausia bus vertinami atsižvelgiant į jų CV ir nuoroda raidėmis pagrindu. bus pakviesti Kandidatų skaičius interviu vienai iš dviejų paskelbtų datų.

PHD Kursas susideda iš 3 iki 4 metų studijų ir mokslinių tyrimų. Pirmojo kurso studentai privalo lankyti keletą kursų, aprėpiančių laikotarpį nuo lapkričio iki gegužės laikyti egzaminus į šių kursų pasirinkimą. Tuo pirmojo metų pradžioje studentai priskiriamas kuratorius, yra Sissa personalo narys, kuris patars juos pasirenkant egzaminus ir teiks rekomendacijas, kaip pasirinkti mokslinių tyrimų projektą savo disertaciją. Po kursų baigimo, studentai pradės dirbti savo mokslinių tyrimų projektą pagal vieną ar daugiau Sissa darbuotojų priežiūrai.... [-]

Italija Trieste
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International School for Advanced Studies (SISSA)

Astrofizyki Fizika yra vienas iš pranašesnis interesų Sissa ir buvo išskirta kaip viena iš sričių, kad SISSA dar labiau sustiprins artimiausioje ateityje. Tai jauna ir ta ... [+]

Astrofizyki Fizika yra vienas iš pranašesnis interesų Sissa ir buvo išskirta kaip viena iš sričių, kad SISSA dar labiau sustiprins artimiausioje ateityje. Tai jauna ir tarpdisciplininio srities, pasienyje tarp astrofizikos, kosmologijos ir dalelių fizikos, spręsti kai kurių aktualiausių ir esminių klausimų mokslo ir šiandien, pavyzdžiui, suprasti svorio prigimtį, paaiškinti jų kilmę ir evoliuciją visatoje ir nustatyti iš jo sudedamųjų dalių pobūdį, įskaitant tamsiosios medžiagos ir tamsiosios energijos.

Pastaraisiais metais lauke patyrė spartų augimą, taip pat prijungimo prie naujų duomenų ir turtingųjų eksperimentinių programų pažangos turtus. Dėmesys ne Sissa yra sujungti naujų įžvalgų, kurias siūlo šių įdomių fenomenologinės pokyčius į teorinius tyrimus šioje srityje priešakyje.... [-]

Italija Trieste
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International School for Advanced Studies (SISSA)

Iš daktaro Course Matematinės analizės, modeliavimo ir programos tikslas yra šviesti pakopos studentams matematinės analizės ir matematinio modeliavimo srityse, o matemat ... [+]

Paskirtis doktorantūros kursai

Iš daktaro Course Matematinės analizės, modeliavimo ir programos tikslas yra šviesti pakopos studentams matematinės analizės ir matematinio modeliavimo srityse, o matematinės ir skaitinė analizė paraiškas mokslo ir technologijų srityje. Tikslas yra, kad mokslo daktarų dirbti aukšto lygio mokslininkus šiose srityse universitetų, mokslinių tyrimų institutų ir privačių įmonių.

Mokslinių tyrimų temos

Į Matematinės analizės veikla daugiausia orientuota į paprastąsias ir dalinių diferencialinių lygčių, ant dinaminės sistemos, remiantis variantų skaičiavimas, ir valdymo teorija. Jungtys šiomis temomis su Diferencialinė geometrija ir sumažinti užsakymo modeliavimo pat sukūrė.... [-]

Italija Trieste
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International School for Advanced Studies (SISSA)

Iš doktorantūros programos neurobiologijos Paskaitos tikslas yra suteikti studentams su bendrosios pradedant nuo įvairių sluoksnių. ... [+]

Iš doktorantūros programos neurobiologijos Paskaitos tikslas yra suteikti studentams su bendrosios pradedant nuo įvairių sluoksnių.

Paskaitos vyks į doktorantūros programos pradžioje, todėl turėti daugiau laiko sutelkti dėmesį į mokslinių tyrimų projektą, kuris bus atliekamas per doktorantūros. Čia bus dvi pagrindinės mokslinės moduliai papildo modulio specialioms eksperimentinių metodikų bei saugos procedūromis. Visos paskaitos vyks anglų kalba ir bus laikomi kurį šioje srityje ekspertas.

Modulis 1 bus skirta pagrindinių aspektų ir neurofiziologijos neurobiologijos: apžvelgsime pagrindines sąvokas apie neuronus, sinapsėse ir jutimo sistemas. Mes taip pat apims savybes neuronų tinklų pagrindinių suvokimą žievės ir varomųjų į stuburo smegenis.... [-]

Italija Trieste
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International School for Advanced Studies (SISSA)

Į Kognityvinė neurologijos mokslų daktaras ne Sissa siekiama suteikti studentams su pagrindine žinių ir įgūdžių atliekant pažangiausius mokslinius tyrimus šioje srityje, ... [+]

Į Kognityvinė neurologijos mokslų daktaras ne Sissa siekiama suteikti studentams su pagrindine žinių ir įgūdžių atliekant pažangiausius mokslinius tyrimus šioje srityje, apimant kaip įvairios suvokimo, kalbos, atminties, veiksmo, ir socialinio elgesio. Kai kurie iš mūsų mokslinių tyrimų taip pat Pritaikymo pobūdžio (pavyzdžiui, kognityvinė neuropsichologija), todėl siūlo galimybę karjerą neakademiniams.

Mokykla yra stipriai tyrimų, orientuotų. Mūsų fakultetas skirti didžiąją dalį savo laiko, kad mokslinių tyrimų, todėl siūlo išskirtinę globėjo. Tai didelės investicijos į mokslinius tyrimus atsispindi mūsų gebėjimą pritraukti labai konkurencingą finansavimą (yra penki-going EMTT dotacijas grupėje, keletas žmogiškųjų ribų projektai ir tt); sukurti stiprius mokslinius ryšius, tiek lokaliai (pvz, sveikatos priežiūros sistemos Friuli Venezia Giulia regione, Unione Italiana Ciechi, Triesto universiteto) ir tarptautiniu mastu (pvz NTNU, Harvardo, Oksfordo); ir paskelbia pirmaujančių žurnalų, tokių kaip "Current Biology", PNAS, mokslo ir gamtos. ... [-]

Italija Trieste
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International School for Advanced Studies (SISSA)

SISSA neseniai pradėjo naują programą greičiau susipažinti su glaustai medžiagų fizikos mokslų daktaras. Geriausi studentai galės lankyti paskaitas Sissa o dar lankyti sa ... [+]

SISSA sveikina paraiškas iki 6 pozicijų dėl naujos Greitas Track doktorantūros skystųjų medžiagų fizika pradedant 2016 spalio

SISSA neseniai pradėjo naują programą greičiau susipažinti su glaustai medžiagų fizikos mokslų daktaras. Geriausi studentai galės lankyti paskaitas Sissa o dar lankyti savo pernai į magistrantūros studijų kursas fizikos Triesto universiteto.

PHD kursas "teorija ir skaitinio modeliavimo sutirštinto klausimu" yra turtingas ir pilnas doktorantė programa iki 4 metų mokymo ir mokslinių tyrimų, apimantis įvairius aspektus šioje srityje. Paspartintų programa leidžia studentams pradėti savo mokslinių tyrimų karjerą prieš metus, studijuoja ir dirba energingas tarptautinėje aplinkoje. Studentai Sissa turi nuolat glaudžiai bendraujant su jų prižiūrėtojų, taip pat keletas mokslininkų ir specialistų, savo srities tyrimas.... [-]

Italija Trieste
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International School for Advanced Studies (SISSA)

Statistiniai Fizika, kartu su Kvantinė mechanika, yra mūsų supratimą apie daugelį fizikinių reiškinių ramstis, nuo paprasčiausių iki sudėtingų. Laukas neseniai matė didel ... [+]

Statistiniai Fizika, kartu su Kvantinė mechanika, yra mūsų supratimą apie daugelį fizikinių reiškinių ramstis, nuo paprasčiausių iki sudėtingų. Laukas neseniai matė didelį ir įspūdingą išliejimas eksperimentinių ir teorinių rezultatų, kurie sukūrė idealią fizikas žaidimų aikštelė.

Statistinės fizikos adresai, pavyzdžiui, svarbiausi klausimai apie fazinių virsmų pobūdžio ir prognozuoja galimybę užmegzti stiprius naujų narių reikalas, pavyzdžiui, "Bose-Einšteino kondensatas ultra šalto dujų. Tuo pačiu metu, jis suteikia labai svarbų šaltinį šviežių idėjų ir įkvėpimo tiems, kurie dirba daugiau teorinių krypčių. Jo akcentas yra jo gebėjimas gaminti sudėtingų analitinių ir konceptualių įrankių su toli siekiančių programų masyvo. Puikus derinys matematinių ir fizinių idėjų yra negrąžintos mokslo elegancija ir neeilinio efektyvumo šį mokslinį plotas apibūdinančių šaknis.... [-]

Italija Trieste
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International School for Advanced Studies (SISSA)

PHD kursai struktūrinės ir funkcinės genomikos pagrindinė užduotis yra entuziastingų jaunųjų mokslininkų daugiausia dėmesio savo interesus plataus spektro biologinių moks ... [+]

Mūsų misija

PHD kursai struktūrinės ir funkcinės genomikos pagrindinė užduotis yra entuziastingų jaunųjų mokslininkų daugiausia dėmesio savo interesus plataus spektro biologinių mokslinių tyrimų disciplinų mokymą.

Projektus pagal doktorantūros kursų programa perdangos genomikos, transkriptomika ir vystymosi genetikos struktūrinė biologija, molekulinius mechanizmus neurodegeneraciją ir vystymosi neurobiologijos. Perėjimo per mokslinių tyrimų, tokių kaip sistemos biologijos gali vaidinti svarbų vaidmenį doktorantūros kursų programa. Studentai nuolat veikiami pažangiausius mokslinius tyrimus per metus aplink klases, seminarus ir praktinius užsiėmimus. Vidutinis santykis tarp vadovo ir mokinių yra apie 1, 5.... [-]

Italija Trieste
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International School for Advanced Studies (SISSA)

PHD mokymo teorija ir modeliavimas sutirštinto klausimas tinka labai motyvuotų studentų, kurie domisi mokytis kaip mikroskopiniai sudedamosios klausimais savarankiškai su ... [+]

PHD mokymo teorija ir modeliavimas sutirštinto klausimas tinka labai motyvuotų studentų, kurie domisi mokytis kaip mikroskopiniai sudedamosios klausimais savarankiškai surinkti, kad apie visą sudėtingumui klausimu narių, iš molekulių iki sudėtingų kietosios medžiagos, ir išmokti modeliuoti patrauklių makroskopinių reiškinius, nuo trinties į superlaidumo ir superfluidity, kylančių iš kolektyvinės elgsenos šių mikroskopinių agentai.

Pirmaisiais metais jų doktorantūros kursą, studentai įgyja pažangiausias priemones modeliavimui ir mokymosi narių reikalas, iš AB-initio modeliavimo realių medžiagų ir molekulių kvantinėje modeliavimas grotelės modelių, nuo klasikinio statistinės teorijos daug organizmo sistemų jo kvantinės kolega, ir susipažinti su plačiu mokslinių tyrimų veikla, atlikta Sissa per sutelktai ir aktualiais kursus. Šis preliminarus etapas suteikia studentams bendrosios fone bei visą informaciją, kurios jiems reikia spręsti dėl mokslinių tyrimų tema, kuriuos jie ketina užsiimti savo disertaciją.... [-]

Italija Trieste
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International School for Advanced Studies (SISSA)

Suprasti darbo principus gyvenančių organizmų ir minkštųjų materijos sistemos iš pagrindinių lygčių nutarime atomų ir molekulių dinamikos buvo laikomas mokslinės fantasti ... [+]

Suprasti darbo principus gyvenančių organizmų ir minkštųjų materijos sistemos iš pagrindinių lygčių nutarime atomų ir molekulių dinamikos buvo laikomas mokslinės fantastikos, kol prieš keletą metų, ir biofizikos beveik vienbalsiai buvo laikomas už fenomenologų mūšio. Šiandien, taikant griežtą fizikos biologinių procesų nebėra svajonė. Dar daugiau, jis tampa aišku, kad per artimiausius dešimtmečius bus aukso amžius už "teorija gyvenime", kuri, tikimasi, bus taikoma ta pati didėjančios patyrė kitų fizikos disciplinas pastarąjį šimtmetį.

Jauni mokslininkai traukia galimybė vystyti ir taikyti sąvokas, modelius ir metodus ištirti dar neatrastų teritorijoje kiekybinio biologijos gali priimti šį iššūkį mūsų doktorantūros programą Fizika ir chemija biologinėse sistemose.... [-]

Italija Trieste
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International School for Advanced Studies (SISSA)

Tarptautinė mokykla Aukštesniųjų studijų (SISSA), Tarptautinė centras genų inžinerijos biotechnologijos (ICGEB), Triesto universiteto ir Udinės universiteto pasiūlyti nau ... [+]

Tarptautinė mokykla Aukštesniųjų studijų (SISSA), Tarptautinė centras genų inžinerijos biotechnologijos (ICGEB), Triesto universiteto ir Udinės universiteto pasiūlyti naują bendrą doktorantūros programos molekulinės biologijos (jumbo).

Pagrindinis misija Džiumbo yra mokyti entuziastingi jauni mokslininkai iš išsivysčiusių ir besivystančių šalių naudoti pažangias molekulinės įrankius gilesnį supratimą apie mokslo ir techninių galimybių ir apribojimų. Studentai, kurie baigę šią doktorantūros programos turės tvirtą fone įvairių aspektų molekulinės biologijos ir susijusios metodologijos, įskaitant bioinformatikos ir struktūrinės biologijos, efektyviai išnaudoti naujų funkcijų dėl mokslinių ir techninių tyrimų tikslais. Studentai naudos iš gauti jų mokymą molekulinės biologijos aktyvios ir įdomių mokslinių tyrimų aplinkoje keturių prestižinių institucijų.... [-]

Italija Trieste
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International School for Advanced Studies (SISSA)

Doktorantūros programos geometrijos ir matematinės fizikos dėmesys skiriamas analizės ir geometrinių aspektų fizinius reiškinius, kurie yra esminės svarbos tiek grynas st ... [+]

Paskirtis doktorantūros kursai

Doktorantūros programos geometrijos ir matematinės fizikos dėmesys skiriamas analizės ir geometrinių aspektų fizinius reiškinius, kurie yra esminės svarbos tiek gryniems ir taikomųjų mokslų studijų ir apima platų temų spektrą šiuolaikinės Algebrinė ir Diferencialinė geometrija ir jų taikymo.

Mokslinių tyrimų temos Integrable sistemos, susijusios su diferencialu, algebrinė ir Simplektinių geometrijos, taip pat su atsitiktinių matricų teorija, specialias funkcijas ir netiesiniai bangos, Frobenius kolektoriai Deformacijos teorija ir virtualiosios klasės modulių erdvėse skriemulių ir kreivių, lyginant su supersimetriniai vėžės teorijų, stygos, Gromovas-Vitenas, orbifolds ir automorphisms Kvantinė grupių, Noncommutative Rymano ir nugara geometrija, paraiškas modelių matematinės fizikos Matematiniai metodai kvantinės mechanikos Matematiniai aspektai kvantinės lauko teorijos ir styginių teorija Symplectic geometrija, Sub-Rymano geometrija Geometrija Kvantinė srityse ir styginiams Seminaras Hodge teorija ... [-]
Italija Trieste
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International School for Advanced Studies (SISSA)

Teorinių dalelių fizikos mokslų daktaras visada buvo dalis magistrantūros programų pasiūlyti bent Sissa. Daugiau nei šimtas studentų įgijo daktaro kvalifikaciją Teorinės ... [+]

Teorinių dalelių fizikos mokslų daktaras visada buvo dalis magistrantūros programų pasiūlyti bent Sissa. Daugiau nei šimtas studentų įgijo daktaro kvalifikaciją Teorinės fizikos dalelių nuo SISSA pradėjo siūlyti kursą.

Kiekvienais metais, penki studentai atrenkami dalyvauti šiame 3 metų programą (plius papildomai metais, jei reikia) studijų ir mokslinių tyrimų. Per pirmuosius metus studentai lanko apie 450 valandų magistrantūros kursus, apimantis platų temų spektrą, pradedant nuo fenomenologijos į daugiau formalių aspektų teorinė dalelių fizikos. Kiekvienas studentas turi pasirinkti iš jų poaibį ir perduoti atitinkamus egzaminus per pirmuosius metus. ... [-]

Italija Trieste
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Student Day 2016