Scuola Superiore Sant'Anna

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Scuola Superiore Sant'Anna buvo įkurta 1987 metais sujungus dvi kolegijas: Pacinotti kolegijoje ir medicinos teisės kolegija. Tai viešojo universitetui, kur verta ir talento skaičius. Kompetencijos mokymo ir mokslinių tyrimų, internacionalizavimas, sąveiką su darbo rinka - Tai yra Scuola Superiore Sant'Anna, kuri siūlo mokymo ir magistrantūros kursus Ekonomikos ir vadybos mokslų, Teisės mokslo, politikos mokslų, žemės ūkio mokslų ir biotechnologijų, medicinos tikslai Mokslas ir Pramonės ir informacijos inžinerijos. Scuola Superiore Sant'Anna yra mokslo bendruomenė, kurioje akademinis personalas ir mokslininkai bendrauti su studentais per nuolatinį keitimąsi kultūrinių ir intelektualinių idėjų.

Akreditavimas ir akademinės įgaliojimai

Kaip viešoji universitete, Scuola Superiore Sant'Anna yra akredituota pagal Italijos vyriausybės per švietimo, aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerija.

Scuola Superiore Sant'Anna pasaulyje

Atliekami Scuola Superiore Sant'Anna tyrimų lėmė vis daugiau aukščiausio lygio tarptautinių bendradarbiavimą. Be to, keli susitarimai buvo įkurta tarp Scuola Superiore Sant'Anna ir įvairių užsienio universitetuose pirmaujančių prie tarptautinės magistrantūros kursai, seminarai ir kongresai, taip pat keitimąsi studentų, dėstytojų ir mokslininkų plėtrai. Scuola Superiore Sant'Anna taip pat sėkmingai atlikti pažangių formų mokslo ir technologijų bendradarbiavimo metu, kuriant jungtines tyrimų laboratorijose su universitetais ir mokslinių tyrimų centrais užsienyje.

tarptautiniai santykiai

Vienas iš pagrindinių prioritetų Scuola Superiore Sant'Anna internacionalizavimas, kuris dėl tiek mokymo programas ir mokslinių tyrimų bendradarbiavimą. Tarptautinis profilis Scuola Superiore Sant'Anna liudija didelis procentas mokinių iš Italijos ribų.

Yra Scuola siūlo doktorantūros programas ir tarptautinius daktaro atviras italams, Europos ir ne Europos piliečiai ir studijų kursai bendradarbiaujant su abiem Italijos ir užsienio universitetuose tiek Italijos ir užsienio studentams.

Tarptautinėse programose yra Tarptautinės magistro, tarp kurių Erasmus Mundus programą.

Graduate Management Admission Test arba Superiore SANT'ANNA tarptautinių santykių organizuojami per tarptautines konvencijas su prestižinių universitetų ir mokslinių tyrimų centrų. Tai apima mokslo srityse daugumą, įtraukti mokymą, mokslinius tyrimus ir studentų mobilumą.

Scuola Superiore Sant'Anna skatina internacionalizavimą skatinant studentus studijuoti užsienyje vasaros mokyklų ir ilgalaikių stažuočių.

Vieta

Pagrindiniai pastatai Scuola Superiore Sant'Anna įsikūrę Pizos centre, per keturiolikto amžiaus benediktinų vienuolyno, kuris buvo visiškai atkurtos ir konvertuojamos į modernią miesteliu: ji apima du pagrindinius paskaitų salės, biblioteka, kalbų laboratoriją, daug administracinėse patalpose ir fakulteto kambariai, kompiuterį kambarys ir keletas bakalauro gyventi salės. Scuola Superiore Sant'Anna taip pat valdo kitus pastatus, kurie namai institutus ir daug laboratorijų, mokslinių tyrimų centrus ir administracijos darbuotojų.

Vietos

Piza

SSSUP

Address
Piazza Martiri della Libertà,
33 - 56127 Piza, Toskanoje, Italija
Telefonas
+39 050 883111