Oficialus aprašymas

Tarptautinė aukštųjų mokyklų mokykla

UNICAM sukūrė Tarptautinę aukštųjų mokyklų mokyklą, kurios tikslas - padidinti doktorantūros internacionalizaciją.

  • Tarptautinė aukštųjų mokyklų mokykla planuoja, organizuoja, koordinuoja kursus, kad pasiektų Ph.D.
  • Doktorantūros kursas yra treji metai, baigiamasis disertacija rašoma anglų kalba, kuri bus ginama prieš galutinę egzaminų komisiją, kurią sudaro profesoriai atitinkamose mokslo srityse. Tai turi būti mokslininkai ir kiti ekspertai (pvz., Iš mokslinių tyrimų centrų ar įmonių), kurių dauguma yra ne iš Camerino universiteto, o bent jau vienas iš ne Italijos.
  • Be baigiamojo darbo rengimo, tikimasi, kad doktorantai dalyvaus SAS organizuojamoje mokymo veikloje anglų kalba, norėdami įgyti perkeliamų įgūdžių (pvz., Komunikacijos įgūdžius, mokslinių tyrimų karjeros plėtrą, mokslinių tyrimų valdymą ir projektų finansavimą, metodinę įgūdžiai) ir doktorantūros studijos bendradarbiaujant su pramonės ir kitais atitinkamais užimtumo sektoriais.
  • Reikalaujama, kad kai kurie moksliniai tyrimai valstybinėse ar privačiose laboratorijose, esančiose ne priimančiojo universiteto, būtų skatinami.
  • Norint pasiekti galutinę kvalifikaciją, turėtų būti ne mažiau kaip šešių mėnesių patirtis mokslinių tyrimų ar aukštojo mokslo įstaigoje, kitoje negu Camerino universitetas ir galbūt ne italų kalba.
  • Septyni naujoviško doktorantūros mokymo principai yra mūsų mokslinių tyrimų programų pagrindas.

Septyni naujoviško daktaro rengimo principai

1. Tyrimų kompetencija

Visų doktorantų išsilavinimo pagrindas - tobulas tyrimas, todėl visi kiti elementai tęsiasi. Reikalingi akademiniai standartai, nustatyti tarpusavio peržiūros procedūromis ir tyrimo aplinka, atspindintys kritinę masę. Naujoji akademinė karta turėtų būti mokoma tapti kūrybingu, kritiniu ir savarankišku intelektinių rizikų perėmėjais, stumiančiomis pasienio tyrimų ribas.

2. Patraukli institucinė aplinka

Doktorantai turėtų rasti gerų darbo sąlygų, kad jie galėtų tapti nepriklausomais tyrėjais, kurie ankstyvuoju etapu prisiima atsakomybę už savo projekto taikymo sritį, kryptis ir pažangą. Tai turėtų apimti karjeros galimybes, atsižvelgiant į Europos mokslininkų chartiją ir Mokslininkų priėmimo į darbą elgesio kodeksą.

3. Tarpdalykinės mokslinių tyrimų galimybės

Doktorantūros studijos turi būti įtrauktos į atvirą mokslinių tyrimų aplinką ir kultūrą, siekiant užtikrinti, kad visos tinkamos tarpusavio supratimo tarp disciplinų galimybės galėtų paskatinti būtiną plitimą ir tarpdisciplininį požiūrį.

4. Poveikis pramonei ir kitiems susijusiems užimtumo sektoriams

Terminas „pramonė“ vartojamas plačiausia prasme, įskaitant visas būsimų darbo vietų ir visuomenės dalyvavimo sritis, nuo pramonės iki verslo, vyriausybės, NVO, labdaros ir kultūros institucijų (pvz., „Musea“). Tai gali apimti vietas mokslinių tyrimų metu; bendras finansavimas; ne akademikų dalyvavimas atitinkamoje pramonėje informuojant / teikiant mokymą ir priežiūrą; skatinti atitinkamos pramonės finansinį įnašą į doktorantūros programas; puoselėti absolventų tinklus, kurie gali padėti kandidatui (pvz., mentorystės schemoms) ir programai bei įvairiems žmonių / technologijų / žinių perdavimo veiksmams.

5. Tarptautiniai tinklai

Doktorantūros studijoms turėtų būti sudarytos galimybės bendradarbiauti tarptautiniu mastu, ty bendradarbiaujant su moksliniais tyrimais, bendromis, dvigubomis ir bendromis studijomis. Mobilumas turėtų būti skatinamas konferencijų, trumpų tyrimų vizitų, komandiravimo ar ilgesnės užsienyje.

6. Perkeltų įgūdžių mokymas

„Perleidžiamieji įgūdžiai yra įgūdžiai, išmokti viename kontekste (pvz., Moksliniai tyrimai), kurie naudojami kitoje (pvz., Būsimas darbas, nesvarbu, ar tai yra moksliniai tyrimai, verslas ir kt.). Jie leidžia veiksmingai taikyti ir tobulinti su dalyku ir mokslu susijusius įgūdžius. Perkeliamus įgūdžius galima įgyti per mokymą arba per darbo patirtį “. Labai svarbu užtikrinti, kad pakankamai žinių turinčių mokslo darbuotojų turėtų žinių ekonomikos. Pavyzdžiai: bendravimas, komandinis darbas, verslumas, projektų valdymas, intelektinės nuosavybės teisės, etika, standartizavimas ir kt.

Verslas taip pat turėtų būti labiau įtrauktas į mokymo programų rengimą ir doktorantūros studijas, kad įgūdžiai labiau atitiktų pramonės poreikius, remiantis universiteto verslo forumo darbu ir EUA DOC-CAREERS projekto rezultatais. Yra gerų tarpdalykinių metodų pavyzdžių universitetuose, jungiantys įgūdžius: nuo mokslinių tyrimų iki finansinių ir verslo įgūdžių, nuo kūrybiškumo ir dizaino iki tarpkultūrinių įgūdžių.

7. Kokybės užtikrinimas

Atskaitomybės procedūros turi būti nustatytos doktorantūros studijų pagrindu, todėl jie turėtų būti rengiami atskirai nuo pirmojo ir antrojo ciklo kokybės užtikrinimo.

Doktorantūros studijų kokybės užtikrinimo tikslas turėtų būti gerinti mokslinių tyrimų aplinkos kokybę, taip pat skatinti skaidrias ir atskaitingas procedūras tokioms temoms kaip priėmimas, priežiūra, daktaro laipsnio suteikimas ir karjeros plėtra. Svarbu pabrėžti, kad tai ne apie doktorantūros kokybės užtikrinimą. pats greičiau procesas ar gyvavimo ciklas, nuo įdarbinimo iki baigimo.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Italų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

University of Camerino the international School of Advanced Studies

Plotas: Architektūra, projektavimas, planavimas ... [+]

Plotas: Architektūra, projektavimas, planavimasArchitektūra, teorijos ir dizainasInovacijų dizainasTvarus miestų planavimas

Mokymo vietos - Ascoli Piceno - Camerino universiteto palydovinė svetainė

Architektūra, teorijos ir dizainasŠiuolaikinės architektūros teorijos ir dizainas;Architektūros paveldo istorija ir plėtra;Grafinis ir daugialypis architektūros vaizdavimas.Inovacijų dizainasNovatoriškas ir protingas objektų, sistemų ir aplinkos dizainas;Aplinkos tvarumo ir proceso bei produktų inovacijų projektavimas;Ryšių projektavimas, naujos technologijos ir kultūros paveldas.Tvarus miestų planavimasTvari teritorijos plėtra, žemės vartojimo ribojimas ir prisitaik... [-]
Italija Camerino
Lapkritis 2019
Anglų,Italų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Camerino the international School of Advanced Studies

Plotas: Fizika, Žemės ir medžiagų mokslai ... [+]

Plotas: Fizika, Žemės ir medžiagų mokslaiFizikaFiziniai ir cheminiai procesai Žemės sistemoseMedžiagų mokslaiFizika

Kondensuotųjų cheminių medžiagų fizika

Daugelis kūno teorijos Ultracold MatterSuperlaidumas nanoskalėje: teorija, modeliavimas ir eksperimentaiElektroninių skylučių superfluidumo teorija grafeno įrenginiuose„BCS-BEC Crossover“ daugiakomponentiniuose superfluidiniuose ir superlaidiniuose įrenginiuose

Eksperimentinė fizika

Klausimas ekstremaliomis sąlygomisPaviršių, sąsajų ir nanosistemų fizikaFizika, astrofizika ir kosmologija su gravitacinėmis bangomisMinkšta medžiaga, akiniai, skysčiai ir skystieji tirpalaiSinchrotrono spinduliavimas ir pažangieji radiacijos šaltiniai... [-]
Italija Camerino
Lapkritis 2019
Anglų,Italų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Camerino the international School of Advanced Studies

Plotas: kompiuterių mokslas ir matematika ... [+]

Plotas: kompiuterių mokslas ir matematikaDirbtinis intelektas ir intelektualiosios sistemosKompiuterija ir matematikaKibernetinė saugaDuomenų mokslas ir mašinų mokymasisĮterptinės sistemos ir DIProcesų valdymasPrograminės ir informacinės sistemos inžinerijaDirbtinis intelektas ir intelektualiosios sistemosAdaptyvus valdymas ir optimizavimasPrisitaikymo politikaKolektyvinės ir prisitaikančios sistemosŽinių atstovavimas ir savarankiškas argumentavimasKompiuterija ir matematikaAlgebriniai ir loginiai skaičiavimo aspektai)Skaičiavimo modeliai ir modeliaiOficialios kalbosAlgebrinės kalbos konkrečioms sritimsModelio teorijaMokslinio ugdymo metodiniai aspektaiKibernetinė... [-]
Italija Camerino
Lapkritis 2019
Anglų,Italų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Camerino the international School of Advanced Studies

Plotas: Teisės ir socialiniai mokslai ... [+]

Plotas: Teisės ir socialiniai mokslaiCivilinė teisė ir konstitucinis teisėtumasPagrindinės teisės globalioje visuomenėjeCivilinė teisė ir konstitucinis teisėtumas

Civilinės teisės ir konstitucinės teisėtumo ugdymo programa siekiama įgyti metodologijas, skirtas kurti aiškinimo technologijas, atitinkančias galiojančio įstatymo sudėtingumą; gebėjimas interpretuoti remiantis nacionaliniais, europiniais ir tarptautiniais vertybių reglamentais, susijusiais su privatinės teisės santykiais; teisinių ekonominių santykių pertvarkymas asmenine prasme konstitucine teisine tvarka.

Pagerino subtilų santykį tarp materialinės teisės ir procesinės teisės, ypatingą dėmesį kreipiant į civilinės teisenos klausimą ir alternatyvių ginčų sprendimo teisminio proceso priemonių naudojimą.... [-]

Italija Camerino
Lapkritis 2019
Anglų,Italų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

UNICAM Your winning choice

Address
International School of Advanced Studies Polo di Alta Formazione Via Madonna delle Carceri 9
62032 Camerino, Marčė, Italija