Oficialus aprašymas

Švietimas su širdimi ir siela - ir galia transformuoti

Boston College , pirmoji aukštojo mokslo įstaiga, veikianti Bostono mieste, šiandien yra tarp svarbiausių universitetų, lyderė laisvųjų menų srityje, mokslinis tyrimas ir studentų formavimas.

Remdamiesi idealais, kurie įkvėpė mūsų jėzuitų steigėjus, „ Boston College ragina mokinius ieškoti į vidų, bet visada siekti - plėtoti savo protus ir talentus iki galo ir naudoti juos kitiems.

109513_109379_052013JK452v1.jpg

Apie Morrissey koledžą

Robert J. Morrissey menų ir mokslų kolegija skatina griežtą intelektualų vystymąsi ir religinį, etinį bei asmeninį savo studentų augimą. Morrissey kolegijos dėstytojai ir studentai tiesiogiai dalyvauja pasaulio neatidėliotinose problemose, naudodamiesi savo dovanomis, kad pagerintų bendrą gėrį.

Morrissey kolegija siūlo humanitarinių, socialinių mokslų ir gamtos mokslų studijų programas. Studentai pasirengę klestėti įvairiose karjerose ir pasirengę tarnauti kaip galingi ir aistringi lyderiai, dirbantys kaip raugas geram bendruomenei visame pasaulyje.

Kaip seniausias ir didžiausias Boston College padalinys, Morrissey koledžas įkūnija jėzuitą, katalikišką pasiryžimą gilintis į tyrimus, akademinę kompetenciją ir ugdyti visą asmenį per formatyvų ryšį su laisvais menais.

109514_109380_053014GG077v1.jpg

Kodėl „ Boston College ?

Kai studentai patenka į Boston College , jie imasi pirmųjų žingsnių atradimo kelionėje - tai skatina jų intelektualų, asmeninį, etinį ir dvasinį augimą. Morrissey menų ir mokslų kolegijos programos paprašo mokinių sužinoti apie save, savo bendruomenes ir pasaulį, ieškoti tiesos ten, kur jie eina, ir panaudoti savo talentus, kad pagerintų kitų gyvenimą.

Tie, kurie ieško gyvenimo, kuris trunka visą gyvenimą, ras iššūkį ir paramą, kad sukurtų prasmingus ir įvykdomus ateities sandorius.

1. Dinaminis laisvųjų menų ugdymas

Ištirti įvairias disciplinas, kurios formuoja gerai išsilavinusius žmones, pasirengusius klestėti XXI amžiuje. Laisvųjų menų ugdymas Boston College ugdo vertingus įgūdžius, įskaitant kritinį mąstymą, etinį sprendimų priėmimą, veiksmingą bendravimą ir gebėjimą pamatyti žmogiškąją patirtį įvairiomis perspektyvomis.

2. Intelektualus griežtumas

Morrissey koledžas ragina mokinius atrasti ir pasiekti visą savo potencialą. Žinomi fakultetai, novatoriški kursai ir ne universiteto galimybės išplėsti studentų žinias ir patirtį.

109538_052013JK452v1.jpg

3. Jėzuitų, katalikų tradicija

Intelektualinis griežtumas, žinių integravimas, studentų formavimas, rūpinimasis asmenimis, naudojant mūsų švietimo paslaugas kitiems - šie jėzuitai, katalikų vertybės apibrėžia Boston College patirtį.

4. Tyrimas visose disciplinose

Čia mokslinis bendradarbiavimas atlieka mokslinius tyrimus ir mokymą už tradicinių disciplinų ribų. Pagrindinė mokymo programa, Liberalų menų institutas, Integruoto mokslo ir visuomenės institutas ir įvairūs mokslinių tyrimų projektai suburia studentus ir dėstytojus iš įvairių tyrimų sričių.

5. Bostono privalumai

Su daugiau nei 50 aukštųjų mokyklų metropolinėje zonoje, Bostonas yra vienas iš svarbiausių koledžo miestų. Tai taip pat pasaulinio lygio miestas, pilnas istorijos, mokslo ir technologijų naujovių, kultūros ir stažuočių galimybių.

6. Alumni tinklas

Studentai gauna naudos iš beveik 180 000 „ Boston College absolventų susietų ir ištikimų tinklų.

109512_109378_022513LP003v1.jpg

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Boston College

Mūsų Ph.D. programa suteikia išsamią mokymo patirtį. Pagrindiniai kursai atliekami ląstelių biologijos, biochemijos, molekulinės biologijos, genetikos, bioinformatikos ir ... [+]

Boston College biologijos fakulteto pranešimas

Sveiki atvykę į Biologijos katedrą, kur moksliniai tyrimai yra Ph.D. patirtį. Mes siekiame suteikti mūsų absolventams techninį ir intelektinį mokymą, reikalingą ateities sėkmei įvairiose karjerose.

Mūsų skyrius yra gerai įrengtas modernioms molekulinėms, ląstelinėms, genominėms, proteominėms, biocheminėms, vaizdavimo ir bioinformatikos studijoms. Mes turime pagrindinius įrenginius su naujausiomis genomikos tyrimų, fluorescencijos ir didelės skiriamosios gebos gyvų ląstelių vaizdavimo ir srauto citometrijos priemonėmis, puikiais gyvūnų įrenginiais ir dideliais skaičiavimo ištekliais. Mes ir toliau auginame savo fakultetą su naujais darbuotojais, kurie toliau stiprina pagrindines studijų sritis: nagrinėja pagrindines ląstelių ir vystymosi biologijos, mikrobiologijos ir infekcijos problemas bei bioinformatiką.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Boston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Boston College

Svarbus šių programų bruožas yra platus ir įvairus kursų, kuriuos absolventai gali gauti kiekvieną semestrą, asortimentas. Jie apima filosofijos istoriją ir problemas, le ... [+]

Sveiki atvykę į Bostono kolegijos filosofijos katedrą

Bostono koledžo filosofijos programos pritraukia talentingus studentus iš viso pasaulio. Mes siūlome magistro ir doktorantūros laipsnius, apimančius visus filosofijos istorijos laikotarpius ir įvairius filosofinius metodus.

Filosofijos katedra yra pripažinta stipriąja filosofijos, šiuolaikinės kontinentinės filosofijos ir praktinės filosofijos istorija, įskaitant etiką ir socialinę-politinę filosofiją. Be to, katedra siūlo dvi tarpdisciplinines programas: filosofiją ir teisę, filosofiją ir teologiją. Programa taip pat apima Azijos filosofijos ir diasporos studijas.

Kiekvieną rugsėjį mūsų doktorantūros studijų programoje pripažįstama nedidelė naujų studentų grupė, kurie nedelsiant yra pasveikinti kaip mokslininkai. Darbo su įsitvirtinusiu mokslininku patirtis padeda studentui išmokti kai kuriuos pagrindinius filosofinių tyrimų gebėjimus ir sukurti konsultavimo ryšius su vienu ar daugiau fakultetų. Programos lankstumas užtikrina individualų dėmesį planuojant sveikinimo planą Bostono kolegijos studijų filosofijos skyriui. Visi Ph.D. studentai turi finansavimą per savo penktąjį programos programą (ketvirtus metus, jei jie patenka į magistrantūros studijų programą), prisiimdami sėkmingus reikalavimus. Doktorantai įgyja patirties mokymą Universiteto dviejų semestrų pagrindinio asmens filosofijoje. Per pirmuosius dvejus programos metus yra mokomasis seminaras, padedantis parengti doktorantams kurti savo mokymo programas ir pateikti atsiliepimus apie mokymą; po to vyksta klasių vizitai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Boston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Boston College

Departamentas yra orientuotas į labai bendradarbiavimo metodą, o studentai sudaro gyvybiškai svarbią bendruomenės dalį. Be darbo su BC fizikos fakultetais, studentai gali ... [+]

Sveiki atvykę į Boston College fizikos katedrą

Sveiki atvykę į Boston College fizikos katedrą. Mūsų departamento pagrindinis dėmesys skiriamas pažangiausiems moksliniams tyrimams, sutelktiems į eksperimentinę ir teorinę kondensuotos medžiagos fiziką. Per gana trumpą laiką mes tapome viena iš pirmaujančių kondensuotų medžiagų departamentų šalyje. Kai kurios konkrečios svarbios sritys yra superlaidumas, fotovoltiniai elementai, metamedžiagos, termoelektriniai elementai, nanostruktūros ir nanomedžiagos, skirtos biologiniam susikaupimui, plazmonikai, plazmoms, topologiniams izoliatoriams, naujoms elektroninėms medžiagoms ir kitoms labai koreliuojamoms elektronų sistemoms.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Boston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Boston College

Ph.D. laipsnis istorijoje yra pasiūlomas su koncentracija viduramžių istorijoje, ankstyvajame šiuolaikinėje Europos istorijoje, šiuolaikinėje Europos istorijoje, Amerikos ... [+]

Sveiki atvykę į Boston College istoriją

Boston College studijų programos istorijoje pritraukia talentingus studentus iš viso pasaulio. Siūlome magistro ir daktaro laipsnius. programas, kuriose mokoma daugelyje regioninių ir teminių specialybių; Britų, viduramžių, JAV ir šiuolaikinės Europos istorijos jau seniai buvo departamento stiprybės. Besivystančios fakulteto patirties sritys ir absolventų susidomėjimas apima Pietų Azijos, Rytų Azijos ir Lotynų Amerikos istoriją. Be to, katedra traukia įvairias lyginamąsias ir tarpvalstybines sritis, ypač dominančias religijos, imperijų ir palikimų istoriją, Atlanto pasaulį, miestų istoriją ir tarptautinę istoriją.

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Boston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Boston College

Boston College matematikos katedra siūlo atrankinį ir sutelktą doktorantūros programą, skirtą talentingiems studentams, besispecializuojantiems trijose plačiose mokslinių ... [+]

Sveiki atvykę į Matematikos katedrą

Matematikos katedra Boston College siekia tobulinti matematiką pasitelkdama mokslinius tyrimus, mokymą ir paslaugas bendruomenei. Fakultetas turi stiprią mokslinių tyrimų reputaciją, labai vertinamas tyrimų grupes Algebrinės geometrijos, geometrijos, skaičiaus teorijos, reprezentacijos teorijos ir topologijos srityse.

Departamento daktaro laipsnis programa buvo pradėta 2010 m. ir dabar remia 25–30 absolventų, pritraukiant doktorantus iš aukščiausių programų tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Į paslaugų teikimą įeina platus darbas su kolegialaus matematikos mokytojais, dalyvavimas matematikos politikos klausimais valstybiniu ir nacionaliniu lygmenimis ir parama stipendijai matematikoje organizuojant tarptautinius mokslinius susitikimus ir redaguojant aukštos kokybės žurnalus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Boston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Boston College

Katedros kursų pasiūlymai yra suskirstyti į keturias sritis: politinė teorija, Amerikos politika, tarptautinė politika ir lyginamoji politika. ... [+]

Sveiki atvykę į Boston College Politikos mokslų katedrą

Esame neįprastas skyrius, departamentas, kuris priešinosi tendencijai, kad politologijos moksliniai tyrimai yra šalinami iš klausimų, kurie yra svarbūs piliečiams ir politiniams veikėjams. Nors esame ypač stiprūs humanistiniuose ir kokybiniuose požiūriuose į politiką, švenčiame metodinę įvairovę. Dvidešimt šeši dieniniai dėstytojai (tiek vyresni, tiek jaunesni) moko katedroje. Mums taip pat pasisekė, kad turime daug kolegų iš kitų mokslinių tyrimų ir praktikos pozicijų. Tai lemia daugybę dalykų ir akademinio požiūrio. Tai, kas jungia mūsų nacionaliniu mastu žinomus fakultetus, yra politinių problemų viršenybės pripažinimas ir įsitikinimas, kad šios problemos turėtų nustatyti kiekvienu atveju tinkančią metodiką.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Boston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Boston College Gasson Hall 108 140 Commonwealth Avenue Chestnut Hill, MA 02467
02467 Boston, Massachusetts, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
gsasinfo@bc.edu.