Oficialus aprašymas

Žmogiškųjų mokslų kolegija sprendžia pasaulinius iššūkius ir galimybes, susijusias su fiziniais, elgesio ir ekonominiais veiksniais, turinčiais įtakos asmenų, šeimų ir bendruomenių sveikatai ir vystymuisi.

Mūsų vizija yra vadovauti Kolegijai nacionaliniu mastu per novatoriškas akademines ir mokslinių tyrimų programas, kurios rengia XXI amžiaus profesionalus.

Šeimos ir vaikų mokslų skyrius

  • Programose pabrėžiama vaikų ir šeimų sveikata ir vystymasis per švietimą, mokslinius tyrimus ir paslaugas bendruomenei.
  • Profesinės galimybės šioje srityje padidėjo dėl naujų galimybių, atsiradusių dėl to, kad nacionalinis dėmesys sutelktas į šeimų ir vaikų gerovę.
  • Santuokos ir šeimos terapijos doktorantūros programą akreditavo Komisija dėl santuokos ir šeimos terapijos švietimo akreditavimo.
  • Studentai gali užpildyti reikalavimus tapti sertifikuotu šeimos gyvenimo pedagogu, kurį remia Nacionalinė šeimos santykių taryba (NFCR).

Šeimos ir vaikų mokslai yra daugiau nei darbas su žmonėmis - siekiame pakeisti savo gyvenimą. Mes siūlome studijų programas tiek bakalauro, tiek ir antrosios pakopos studentams, kurie visą gyvenimą tenkina vaikų, jaunimo, suaugusiųjų ir šeimų poreikius, ypatingą dėmesį skiriant sudėtingose šeimose.

R1 tyrimų universitetas

FSU yra viena iš 115 įstaigų, klasifikuojamų kaip „R1 mokslinių tyrimų universitetas… (aukščiausia mokslinių tyrimų veikla)“, pagal Carnegie aukštojo mokslo įstaigų klasifikatorių.

Bendradarbiavimas

Tarpdisciplininė mokslinių tyrimų aplinka leidžia pasidalyti mokymąsi tarp disciplinų, dėstytojų ir kohortų. Šis verslumo dvasia viename skyriuje įkvepia smalsumą ir optimizuoja našumą.

Fakulteto interesai

Gerbiamas fakulteto žurnalas leidžia studentams studijuoti temas su profesionaliais tyrinėtojais, kurie dalijasi savo interesais.

Centrai

Šeimos institutas

Floridos valstijos universiteto šeimos institutas sukuria naują informaciją, rengia specialistus ir informuoja politikos formuotojus apie šeimas Floridoje, regione ir tauta.

Geresnės sveikatos centras

Sutelkiant dėmesį į aukštojo mokslo ir bendruomenės programų modelių kūrimą ir bandymą, kad būtų pašalinti sveikatos priežiūros skirtumai nepakankamai aprūpintiems gyventojams.

Pora centras

MFT doktorantai mokomi sisteminės ar reliacinės terapijos srityje. Per visą gyvenimą egzistuoja keletas santykių, kurie tiesiogiai ir netiesiogiai daro įtaką mūsų gerovei.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Santuokos ir šeimos terapijos (MFT) doktorantūros programa turi ilgą ir turtingą istoriją. Programa skirta šeimos procesams ir empiriškai remiamoms reliacinėms intervenci ... [+]

Santuokos ir šeimos terapijos (MFT) doktorantūros programa turi ilgą ir turtingą istoriją. Programa skirta šeimos procesams ir empiriškai remiamoms reliacinėms intervencijoms, skirtoms šiuolaikinėms įvairioms šeimoms, dalyvaujant programiniame tyrime ir pažangiame klinikiniame pasiruošime.

Mūsų dėmesys skiriamas mokymui, kuris būtinas, kad taptume mokslininku, gerai pasirengusiu akademinei pozicijai, tuo pat metu tobulinant klinikinę patirtį. Programa skirta gaminti MFT lyderius, kurie investuoja į mokslines žinias, pasitelkdami sudėtingas mokslinių tyrimų programas.

Santuokos ir šeimos terapijos programa Floridos valstybiniame universitete (FSU) yra akredituota dėl santuokos ir šeimos terapijos švietimo akreditavimo (COAMFTE). FSU yra akredituota Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos, Komisijos kolegijų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tallahassee
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Žmogaus raidos ir šeimos mokslų (HDFS) doktorantūroje. programa, mes mokome mokinius tapti naujos kartos mokslininkais, universitetų fakultetais ir tyrėjais. Mūsų absolve ... [+]

Žmogaus raidos ir šeimos mokslų (HDFS) doktorantūroje. programa, mes mokome mokinius tapti naujos kartos mokslininkais, universitetų fakultetais ir tyrėjais. Mūsų absolventai sėkmingai įgijo savo pasirinktą poziciją kai kuriose svarbiausiose šalies akademinėse institucijose.

HDFS mokymo programoje sprendžiami santykiniai ir šeimos procesai šiuolaikinėse šeimose, pvz., Kartu gyvenančios poros, santuokos nutraukimo ir pakartotinio santuokos šeimos, karinės šeimos ir globėjų šeimos. Fakultetas yra paminėtas dėl vaikų draugystės, poros dinamikos, intymių partnerių smurto, tėvystės praktikos, rasinės socializacijos, be kitų temų.

Mokymo planasBūtini pagrindiniai kursaiHOE 6366 Mokslinių tyrimų geriausios praktikos žmogiškųjų mokslų srityjeCHD 5617 Profesinis tobulinimas FCSFAD 5481 kolegijos mokymas šeimos moksluoseFAD 5942 Mokomasis mokymasCHD 6261 Vaiko raidos teorijosFAD 6436 Šeimos mokslo teorijosFAD 6930r specialiosios temos MFT: šeimos įvairovėReikalingi moksliniai tyrimai ir statistikaCHD 5915 Mokslinių tyrimų metodaiFAD 5700 taikomieji moksliniai tyrimai žmogiškųjų mokslų srityjeFAD 6935r specialiosios temos FCS: kokybiniai metodai FCSFAD 5912r prižiūrimas tyrimasFAD 6917 tyrimų metodai FCSFAD 8964r preliminarus doktorantūros egzaminasFAD 6980 DisertacijaFAD 8985r disertacijos gynimo egzaminasPasirenkami pasirinktiniai duomenys (pavyzdžiai)COM 5317 turinio analizė komunikacijos tyrimeEDF 5402 Adv. Dispersijos programų analizės temos.EDF 5406 daugiamatės analizės programosEDF 5409 priežastinis modeliavimasEDF 5410 Neparametrinės analizės programosSOW 6407 tyrimo tyrimų metodaiSTA 5179 Taikoma išlikimo analizėSTA 5856 laiko eilutės ir prognozavimo metodaiPasirenkamieji kursai (pavyzdžiai)CHK 5618 politikos kūrimas ir analizė FCSCHD 5266 Išplėstinė vaikų raidaCHD 5919 dotacijos rašymas FCSFAD 5263 Išplėstinė šeimos studijosFAD 5900 rodmenys FCS (temos skiriasi)FAD 5906 nukreiptas individualus tyrimas (temos skiriasi)FAD 6930r specialiosios temos MFT: intervencijos tyrimaiFAD 6916 MFT tyrimų rezultataiMoksliniai tyrimai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Tallahassee
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba