Oficialus aprašymas

„Rutgers“ vadybos ir darbo santykių mokykla (SMLR) yra pirmaujanti darbo pasaulyje šaltinė, kurianti efektyvias ir tvarias organizacijas ir besikeičiančius darbo santykius. Mokyklą sudaro du skyriai - vienas skirtas visiems strateginio žmogiškųjų išteklių valdymo aspektams, o kitas skirtas socialinių mokslų specialybėms, susijusioms su darbo studijomis ir darbo santykiais - su fakultetais iš įvairių disciplinų.

Žmogiškųjų išteklių valdymo skyrius yra orientuotas į visus strateginio žmogiškųjų išteklių valdymo aspektus, įskaitant žmogiškųjų išteklių vaidmens nustatant individualią ir organizacinę sėkmę ir žmogiškųjų išteklių valdymą pasauliniu mastu. Darbo tyrimų ir darbo santykių skyrius studijuoja ir moko apie visus darbo ir darbo santykių aspektus, ypač tai, kaip kolektyvinis atstovavimas ir viešoji politika gali pagerinti darbuotojų gerovę.

Be to, SMLR teikia daugybę tęstinio mokymo ir sertifikavimo programų, kurias dėsto pasaulinio lygio mokslininkai ir specialistai.

Istorija

Iš pradžių SMLR buvo įsteigtas New Jersey įstatymų leidybos aktu 1947 m. Kaip Vadybos ir darbo santykių institutas (IMLR). Kaip ir kolegos, kurios tuo pačiu metu buvo sukurtos kitose didžiosiose pramonės šalyse, Institutas buvo užsakytas siekiant skatinti naujas darbo valdymo bendradarbiavimo formas po pramoninių neramumų Antrojo pasaulinio karo pabaigoje. Ji oficialiai tapo mokykla Niu Džersio valstijos universiteto vėliavos universitete New Brunswick / Piscataway mieste 1994 m.

Kodėl SMLR

SMLR suteikia unikalią mokymosi patirtį, kur galite:

  • Sužinokite iš aukštai paminėtų ir paskelbtų fakultetų.
  • Patirkite naujoviškus mokymo metodus.
  • Tinklas su pramonės lyderiais.
  • Įgyti užimtumo galimybes.

Žvilgsniu

  • Studentai: 1 597 (nuolatinės ir ne visą darbo dieną dirbančios įmonės)
  • Fakultetas: 50 (visą darbo dieną)

funkcijos

  • Siūlomos trys bakalauro studijų programos su skirtingomis kryptimis, dvi BA programos kartu su Menų ir mokslų mokykla ir BS programa, kuri gali būti baigta internete. Naršykite, kas gali atitikti jūsų poreikius ir interesus.
  • Mokykla siūlo du gerbiamus magistro laipsnius: MHRM ir MLER. darbo santykių ir žmogiškųjų išteklių laipsnis, absolventai vyksta į mokslinius tyrimus ir akademines pareigas.
  • Moksliniai tyrimai, tiriantys ir numatantys darbo vietos pasikeitimą, yra pagrindinė mokyklos misijos dalis.
  • Keletas centrų ir programų, orientuotų į mokslinius tyrimus ir darbo jėgos gerinimą. Tęstinio mokymo programos apima darbo švietimą ir mokslinius tyrimus dabar (LEARN) ir Rutgerso vykdomąjį išsilavinimą.110883_pexels-photo-1595391.jpeg
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Rutgers University

SMLR Ph.D. Programa, skirta darbo santykiams ir žmogiškiesiems ištekliams (IRHR) yra tarpdisciplininė programa, atitinkanti studentus įsidarbinti kaip kolegijų ar univers ... [+]

SMLR Ph.D. Programa, skirta darbo santykiams ir žmogiškiesiems ištekliams (IRHR) yra tarpdisciplininė programa, atitinkanti studentus įsidarbinti kaip kolegijų ar universitetų fakultetai arba mokslinių tyrimų pareigos. IRHR programa skirta žmonėms, kurie nori:

Studijuokite darbo pasaulį mūsų dinamiškoje pasaulio ekonomikoje, įskaitant tai, kaip darbo santykiai veikia organizacijas, darbuotojus ir visuomenęDirbkite su pirmaujančiais mokslo darbuotojais, kurie yra nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažinti ekspertai įvairiose darbo santykių ir žmogiškųjų išteklių temomisTapkite pagrindiniais mokslininkais. Studentai mokosi, kaip kurti, vykdyti ir skelbti griežtus mokslinius tyrimus, pvz. , Vadybos žurnalo, Vadybos apžvalgos akademijos, Pramonės ir darbo santykių apžvalgos, Pramoninių santykių ir Taikomosios psichologijos žurnalo .Plėtoti mokymo įgūdžius dirbdami kaip mokymo padėjėjai ir mokydami savo kursus.Mokinių mokymosi tikslaiĮgyti žymių gebėjimų, stipendijų, mokslinių tyrimų ir lyderystės įgūdžių darbo santykiuose ir žmogiškųjų išteklių srityjeĮtraukti ir vykdyti originalius tyrimusPasiruošti būti karjeros profesionalais, kuriems reikalingi mokymai aukščiausiuose socialiniuose moksluose, sprendžiant su darbo santykiais ir žmogiškųjų išteklių klausimais susijusius klausimus.Valdymas ir priėmimas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Piscataway Township
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
94, Rockafeller Rd
08854 Piscataway Township, New Jersey, Jungtinės Amerikos Valstijos