The International University of Bio-Regenerative Sciences (IUBRS)

Įvadas

Oficialus aprašymas

IUBRS - Išnaudoti savo potencialą užtikrinant aukštesnįjį išsilavinimą ir formuojant vertybes.

Tarptautinis biogeneracinių mokslų universitetas IUBRS apibrėžia biogeneracinius mokslus kaip biologijos šaką, turinčią didžiulį potencialą sprendimų, skirtų pagerinti bendrą žmonijos sveikatą, teikimo srityje. Visą apimančią biologijos prigimtį, nes mokslas turi labiau pripažinti savo šakos mokslą; Vaistas. Kadangi dauguma iš mūsų žino, kad senovės gydymo mokslai, tokie kaip senovės Indijos gydymo metodai, senovės Egipto gydymo metodai ar senovės graikų gydymo metodai, paminint keletą, visi prisidėjo prie įprastinės medicinos, kurią mes žinome, pripažįstame ir kuria pasitikime kaip pagrindinę, allopatijos. ar vakarietiška medicina. Šis vaistas daugelį metų tarnavo ir simptominiam gydymui, ir profilaktikai.

IUBRS fakultetas žengė žingsnį toliau, spręsdamas poreikį, kad aukštojo mokslo įstaiga turėtų tokią platformą, kuri leistų atsirasti tokiai nišai sričiai kaip Bioregeneraciniai mokslai, kad būtų galima įsigyti kelią, kurio tradicinės ir pagrindinės švietimo įstaigos kitaip neliktų ar neištyrinėtų vėliau. diskutuoti, mesti iššūkį ir konstruktyviai kurti žinių apie biogeneracijos mokslus pagrindus. Ačiū investuotojams-įkūrėjams, kurie patikėjo šiuo keliu į fakultetą pristatyti šią platformą kolegoms kandidatams, ty IUBRS studentams, ištirti biogeneracinius mokslus, laikydamiesi Kompetencijomis grindžiamo švietimo (CBE) sistemos, kad įvertintumėte realų išmatuojamą rezultatą. į studentų tikslą kartu su IUBRS BRS plėtros tikslu.

Ši platforma sukurta siekiant suteikti besimokantiesiems kompetencijomis grįstą švietimo patirtį, kad būtų pasiektas toks institucinis ir asmeninis tikslas:

  • Suteikti galimybę bioregeneraciniams mokslams įgyti sistemą, leidžiančią besimokantiesiems tyrinėti savarankišką viziją, nukreipiant žinių įgijimą regeneracinės medicinos srityje.
  • Kad besimokantieji galėtų tobulinti savo kompetenciją išmatuojamose mokslų ribose, kad įsivaizduotų žinių įstaigą savo nišoje, bioregeneracinių mokslų srityje.
  • Suteikti galimybę užmegzti ir užmegzti išsamų dialogą tarp fakulteto, studentų ir kandidatų bioregeneracinių mokslų turinio ir disciplinos skyrių, kaip sąveikos ir mokslinio papildymo, kūrimo kryptimi.

Biogeneracinis mokslas

Bioregeneracinis mokslas (BRS) yra tarpdisciplininė biologijos mokslo šaka (sritis), tirianti ir dialoginanti natūralios kilmės medžiagų, natūraliai atsirandančių medžiagų ir biotechnologinių išvesties produktų naudojimą, nukreipdama į pažeistas ląsteles, atkurdama ir (arba) pakeisdama pažeistus audinius. organai ir organai, taip pat veikdami trikdydami ir stimuliuodami biologinius procesus ląstelių lygyje, dėl ko pasikeičia biologinis amžius, pasikeičia patologiniai mechanizmai, kuriais grindžiama degeneracija, ir suaktyvėja taisymo Pathways .

Vietos

New Castle

Address
3411, Silverside Road,
Tatnall Building #104 Street

19810 New Castle, Delaveras, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: