Ubiquity University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tai buvo TS Eliot, kuris paklausė:

 • Kur yra informacija?
 • Kur yra žinios šioje informacijoje?
 • Kur yra žinių išmintis?

Pasaulis yra sušvelnintas su duomenimis, informacija ir žiniomis. Tai yra tradicinių mokyklų ir universitetų kompetencija. Tačiau tai, kas reikalinga kritiškiau nei bet kada, yra transformaciniai mokymosi procesai, suteikiantys studentams galimybę dalyvauti asmeniniame transformavime ir pereiti per šiuos pavojingus laikus išmintimi. wisdom Norint tai padaryti, švietimas turi būti holografinis. Studentams reikia mokymosi patirties, kuri yra visapusiška ir daugialypė, ypač tuo metu, kai ekonominės ir politinės sąlygos tampa vis sudėtingesnės žmonėms keliauti ilgais atstumais į tradicinius universitetus ir asmeninius kursus. Tuo pat metu žiniatinklio ir telefonų technologijų plėtra kartu su socialinių tinklų technologijomis leidžia mokytis ir virtualios bendruomenės kūrimą anksčiau neįmanoma. Čia prasideda „Ubiquity“ išminties mokyklos išskirtinumas.

Visas spektro transformacijos mokymasis

Ubiquity University yra skirtas suteikti tai, ką mes vadiname viso spektro pertvarkymu . Šis požiūris pagyvina įvairius jutimus turinčius studentus, derindamas geriausias interneto žinias, sumaišytas su naujausiomis socialinių tinklų technologijomis ir įtraukdamas į asmeninius intelektualinius, kūrybinius ir ritualinius susitikimus. Visas tęstinumas yra skirtas ir skatinti asmenybės transformaciją, ir puoselėti atsparią bendruomenę. Tai virsta, nes tikslas yra skatinti asmeninį ir profesinį augimą ir tobulėjimą. Tai yra visas spektras, nes jis siūlo daugybę naujų internetinių / asmeninių mokymosi modulių, sukurtų kaip dalyvavimo Pathways , kurie yra visiškai įtraukiantys ir daugialypiai. Šis požiūris ugdo atsparias bendruomenes, nes ugdo bendradarbiavimo ir darnos gebėjimus. Šio mokymosi būdo pagrindas yra sukurti tam tikrus laikui bėgant galiojantys mokymosi portalai, sukuriantys bendruomenę kaip tikslą, lygų paties mokymosi tikslui. Taigi mokymasis ir bendruomenės kūrimas tampa dviem tos pačios monetos pusėmis: mokymasis kaip bendruomenės ir bendruomenės kūrimas kaip mokymasis - iš tikrųjų Ubiquity University siūlomos priemonės, kaip ir visa spektro transformavimo patirtis, yra ir pabaiga.

Išmintis kaip gyvenimo kelias

Ubiquity University centre esmė - tai išminties siekimas. Jei pagalvoji apie tai, kaip žinai, ką žinai, greičiausiai galvoje kyla dvi epistemologijos. Viena jų yra paremta atskleista tiesa, Abraomo religijų pagrindu. Mozė, gaudamas Torą, arba Kristus, nukryžiuotas ir prisikėlęs, arba Mohammedas deklamuoja Koraną, tiesa vakarietiškomis religijomis yra tai, kas galiausiai kyla iš Dievo ir turi būti tikima bei paklūstama. Kitas pažinimo būdas yra mokslinis metodas, pagrįstas apibendrinimu. duomenų, hipotezių tikrinimas ir vis tikslesnių teorijų kūrimas. Mokslas yra racionalumo ir intelektinės logikos kelias, ieškantis patikrinamų žinių tikrumo. Senovės graikai pasiūlė trečiąjį pažinimo būdą. Sokratas gerbė dieviškąjį apreiškimą ir mokslinį tyrimą, tačiau jis manė, kad didžiausias įsipareigojimas, kuriuo remdamasi turi būti orientuotasis, yra svarbiausių klausimų tyrinėjimas. Sokrato ieškojimui giliausias nesąžiningumo būdas Aukščiausiųjų tikrumų tikrinimas yra tiesos siekimas, o ne atskleista tiesa ir nesukauptos žinios. Religijos ieško atsakymų ir todėl remiasi dogmatiniu įsitikinimu. Mokslas siekia žinių, todėl remiasi patvirtinamais faktais. Siekimas alt = "išmintis yra gyventi klausimuose ir tokiu būdu būti atviram asmeniniam virsmui. The Wisdom School siekia visų tiesos būdų, siekdama tiesos. Tai reiškia, kad alt =" išmintis yra labiau būdas gyvenimą nei sausringos intelektualinės įmonės. Išminties siekimas lemia vis gilėjančią psichinę, širdies, proto, kūno ir sielos alcheminę metamorfozę. The Wisdom School yra tvirtai įsišaknijusi šioje sokratiškoje tradicijoje. Siekiama tiesa yra kertinis akmuo ir pagrindas. mes esame už visų mūsų programų, kursų ir renginių pagrindą. „Tiesa pamažu apakina, kitaip pasaulis būtų aklas.“ - Emily Dickinson phd wisdom studies

Ar Ubiquity University man tinka?

Ubiquity University yra brandžių specialistų, norinčių įsitraukti į platesnį gyvenimo ir mokymosi kontekstą, baigimo mokykla. Mūsų programos padeda jums peržengti įprastinio supratimo ir elgesio ribas ir į autentiškesnį gyvenimą. The Wisdom School suteikia unikalią galimybę gilinti savo dvasinį augimą ir asmeninį tobulėjimą akademinių studijų rėmuose . Kur dar galite nugrimzti į gilų dvasinį ir asmeninį virsmą ir tuo pačiu pelnyti magistro laipsnį? Jei kuris nors iš šių teiginių tinka jums, The Wisdom School gali būti būtent tai, ko ieškote:

 • Turėjote sėkmingą karjerą, bet jaučiate, kad nepakanka prasmingam gyvenimui.
 • Jūs esate subrendęs ir jau esate dvasinis kelias, bet ieškote griežtesnio ir išsamesnio mokymosi.
 • Jūs ieškote akademiškai integruoto požiūrio į asmeninį ir profesinį transformavimą.
 • Jūs rūpinatės dideliu vaizdu ir norite ištirti pokyčių galimybes giliau.
 • Jūs esate pasiryžęs mokytis visą gyvenimą dialoge su kitais ieškotojais - kaip procesu, o ne galiniu tašku.
 • Jūs turite dovanų, kad pasidalintumėte, kad pasaulis bus lengviau priimtas, jei esate įgaliotas.
 • Jūs norite integruoti vidinius ir išorinius jūsų esybės aspektus.

Ubiquity University suteikia jums galimybę:

 • Veskite autentiškesnį, prasmingesnį gyvenimą.
 • Iš naujo išrinkite save.
 • Reikalauti savo galios.
 • Atraskite savo savęs vertę.
 • Būkite ugdančios, palaikančios bendruomenės dalis.

Kuo „ Ubiquity University skiriasi nuo kitų mokyklų?

Jei galvojate apie savo ankstesnę patirtį daugelyje įprastinių mokyklų, tikriausiai mokėte įsiminti informaciją ir analitiškai išreikšti save bandymuose ir termininiuose darbuose. Mūsų požiūriu, tai yra svarbu, bet nepakankama tikrajam mokymuisi. Tradicinis ir beveik išskirtinis dėmesys intelektualiam griežtumui yra tik vienas tęstinumo, kuris yra tikrasis švietimas, galas. Tikras mokymasis taip pat turi vidinį aspektą. Tai reikalauja tiek daug dėmesio kūnui, širdžiai ir sielai, kaip ir protui. Lotynų kalbos žodis educare reiškia „ištraukimą“ ir iš pradžių buvo naudojamas mokymui dėl geros priežasties. Tai, kas yra viduje, yra tikrojo mokymosi pagrindas. Tai, ką išminties mokykla siekia katalizuoti. Mes skatiname savo mokinius pasirinkti patys kursus, kurie didina jų asmeninius įgūdžius, taip pat profesinį tobulėjimą. Nuolat nustatėme, kad geriausi post-class dokumentai yra tie, kurie pabrėžia ryšį tarp to, ką mokosi klasės metu ir kaip tai daro įtaką jūsų asmeniniam augimui. Tik jei egzistuoja sielos augimas, tik tada, kai yra toks pat griežtumas, kaip ir asmeninis atsinaujinimas, nes yra suprantamas intelekto tikslumas, tai yra mokymasis transformuotis. Šis dėmesys integruotam ryšiui tarp mokymosi ir asmeninio tobulėjimo yra tai, kas verčia mus išminties mokykla. Štai kodėl mes sekame savo liniją atgal į senovės išminties mokyklas, kurios, kaip ir mūsų Išminties mokykla, buvo motyvuotos stiprinant sielos kelionę į visapusišką žmogiškojo potencialo išraišką. Platonas, kurio akademija buvo pradinis universitetas, sakė, kad visas tikras mokymasis buvo prisiminimas, procesas, vedantis į „sielos išsiplėtimą“.

Mums išmintis yra nuolatinis procesas, peržengiantis tradicinio mąstymo ribas, kad apimtų labiau įmanomą galimą sąmonę. Tai nėra kažkas, ką galima gauti kartą ir visiems laikams. Tai nuolat gilėjantis vis didesnio integracijos tarp vidinių ir išorinių gyvenimo aspektų tyrimas. Galiausiai išminties siekimas grindžiamas noru gyventi mūsų klausimuose . Tai yra nuolatinis tyrimas dėl paslapties, kuris yra po visą gyvenimą. Istorija pasiekė kritinę padėtį, kai abu krizės ir galimybės yra gausios. Mums visiems reikia įsisąmoninti savo asmeninį gyvenimą, mūsų bendruomenių gyvenimą ir planetos gerovę. Tiesą sakant, ateitis priklauso nuo mūsų, ir tik nauja išminties kultūra, kurią sudaro labai integruoti žmonės, pamatys mus. Kaip jūs asmeniškai vystote, kokios dovanos jums atneša į pasaulį ir kaip efektyviai atneša šias dovanas savo bendruomenei, yra labai svarbios mūsų ateičiai. Jei žinote, kad esate čia, kad padėtų parodyti naują, atkreiptą dėmesį į savo dovanų ugdymą mokymosi bendruomenės aplinkoje, motyvuotu klausimu pagrįstu gyvenimu ir paslapties tyrinėjimu, tada The Wisdom School gali būti tik jums tinkama. wisdom school

Vietos

JAV internete

Address
JAV internete, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
undefined