Oficialus aprašymas

Kur jūsų svajonės tampa siekius ir jūsų siekiai tapti pasiekimai-tai yra Redlands patirtis. Kadangi mūsų įkūrimo 1907Mes ne bangavo iš mūsų pažadas: transformacijos išsilavinimą akademinio griežtumo ir asmeninės atsakomybės, kur Jūs galite mišinys ko mokytis klasėje su gyvenimo įgūdžių, kurie padės jums turėti įtakos teigiamus pokyčius pasaulio aplinkoje.

Mes esame RedlandsKai smalsumas randa įkvėpimo; kur nesavanaudiškumas tampa tarnyba; kur mažos klasės skatinti diskusijas ir diskusijos kibirkščių įžvalgos; kur kūrybiškumas ir inovacijos atviros durys ir pakeisti mūsų gyvenimus; ir kur įvairovė praturtina mus visus.

Mes esame Redlands, Kur mes labiau rūpi, kas jums bus ne kas jums anksčiau; kur mes gerų studentų ir paversti juos į puikių žmonių.

Misija

Iš Redlands universitetas yra privati, nepriklausoma laisvųjų menų universitetas įsipareigojusi teikti asmeninį išsilavinimą, kuris išlaisvina studentai padaryti sąmoningai,.

Redlands pabrėžia akademinį, mokymo programų įvairovę ir novatorišką mokymą. Redlands puoselėja mokslininkų bendruomenę ir skatina pliuralistinę sąvoką vertybių ginčydama prielaidas ir stereotipus abiejų klasių ir veiklą. Redlands ugdymas peržengia mokymo perimti atspindintis supratimą apie mūsų pasaulį; tai pajamos, gautos informacijos supratimą, nuo žinių prasme.

Sveikindamas intelektualiai smalsius studentus įvairių religinių, etninių, nacionalinių ir socialinių ir ekonominių sluoksnių, universitetas siekia plėtoti atsakingą pilietiškumą kaip visiškai išsilavinimą. Redlands skatina bendruomenės atmosferą su išskirtinę galimybę studentui vadovavimo ir bendravimo. Dėl darbo suaugusiesiems, Universitetas siūlo novatoriškus akademines programas patogiose vietose ir laiku.

Redlands mišiniai laisvųjų menų ir profesinę programas, taikomas ir teorinių studijų, tradicinių didžiųjų ir savarankiškai suprojektuoti sutartis baigimo. Mažos klasės įgalinti kiekvieną mokinį dalyvauti klasės diskusija, glaudžiai bendradarbiauti su dėstytojais ir gauti daug individualaus dėmesio. Redlands išlieka jautrūs šiuolaikinės visuomenės tendencijos ir iššūkiai studentų įsipareigoti dėl mokymosi visą gyvenimą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


University of Redlands

Iš Redlands daktaro universiteto Lyderystės Švietimo Teismas (pedagogikos daktar) yra nacionaliniu unikali programa, kurioje dalyvauja maždaug 20 studentų kiekvienais met ... [+]

Daktaro Lyderystė Švietimo Teisingumo

Iš Redlands daktaro universiteto Lyderystės Švietimo Teismas (pedagogikos daktar) yra nacionaliniu unikali programa, kurioje dalyvauja maždaug 20 studentų kiekvienais metais griežtą studijų, diskusijų, mokslinių tyrimų ir praktikos. Mūsų vairavimo misija yra gaminti moksliniai praktikus, kurie surinko po lyderio vaidmens mokyklose, rajonuose, agentūrų ir viešųjų paslaugų.

Programos viena-of-a-kind dėmesys švietimo teisingumo išskiria jį. Idėja, kad pedagogai iš visų sluoksnių turėtų turėti prieigą prie kokybiško dėstymo, išteklių ir kitų švietimo galimybes yra esminis principas programą ir kandidatų nuosekliai stumiama analizuoti ir diskutuoti teisingumo ir švietimo teisingumo principus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Raudonplaukiai
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

University of Redlands: Why Redlands?

University of Redlands welcomes students from India: Arunabha Chowdhury

University of Redlands welcomes students from India: Mitesh Gala

University of Redlands welcomes students from India: Digvijay Jaiswal