University of Texas Arlington

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes esame "Mavericks"

Arlingtono Teksaso universitetas, esantis klestinčioje Šiaurės Teksaso regiono širdyje, ugdo supratimą aplinkoje, kurioje vertinama kompetencija, išradingumas ir įvairovė. UTA yra skirta besimokančių visą gyvenimą ir kritinių mąstytojų ugdymui mūsų regiono ir tautos paklausos.


Skyrimo universitetas

UTA yra auganti "Carnegie Research-1" aukščiausio lygio mokslinių tyrimų veikla ", kuria siekiama atrasti gyvybes, naujoviškus mokymus ir rūpestingą bendruomenės dalyvavimą.

Aukščiausiasis pasiekimas ir pasiekimai yra gausūs Teksaso universitete Arlingtone. Mūsų labai vertinamos akademinės programos pritraukia geriausius ir ryškiausius mokslininkus iš viso pasaulio, o mūsų dėstytojai ir studentai nuolat pripažįsta nacionalinius ir tarptautinius pasiekimus. Šių apdovanojimų plotis ir gylis akcentuoja UTA statusą kaip išskirtinę intelektinės veiklos vietą ir teigiamų pokyčių varomąją jėgą.


Universiteto reitingai

 • UTA buvo apdovanotas R-1: doktorantūros universitetų aukščiausiasis mokslinių tyrimų veiklos pavadinimas pagal "Carnegie" aukštojo mokslo institucijų klasifikatorių, galutinė aukščiausiųjų doktorantūros tyrimų universitetų Jungtinėse Amerikos Valstijose sąrašas. Tai verčia universitetą elito 115 institucijų grupėje, įskaitant Harvardo, MIT ir Johns Hopkins.
 • JAV naujienos
 • JAV naujienos
 • Pasak "Military Times", "UTA" užima 201-ąjį vietą "Nr. 12", kuris yra didžiausias bet kurio keturių metų Teksaso universiteto "Best for Vets: Colleges" sąraše.
 • UTA "Victory Media" 2018 m. Universitete "Kariuomenės draugystę" užima 9 vietą, įvertindama aukštojo mokslo įstaigas, kuriose eksponuojami vadovaujantys veiksmai įdarbinant ir palaikant pokario studentus.
 • Universitetas šoktelėjo 16 taškų nacionaliniu lygmeniu ir trys vietos visame pasaulyje 2018-1980 m. Pasaulio universitetų reitingų centre. UTA užima 150 vietą šalyje ir 558 vietą pasaulyje.
 • "The Princeton Review" pavadino UTA "Best of the West" savo 2019 m. Geriausiose koledžose: regiono ir regiono reitinguose.
 • Įvairūs: klausimai aukštojo mokslo srityje užima aukščiausiose šalies universitetuose UTA, suteikiančius laipsnių mažumų studentams. 2017 m. UTA buvo Teksase Nr. 1 suteiktas bakalauro ir magistro laipsnis, skiriamas Afrikos amerikiečių studentams, Nr. 1 Šiaurės Teksase ir Nr. 12 šalyje magistro laipsniams, išduodamiems Hispanic absolventams, Nr. 1 Šiaurės Teksase ir aštuoniolikoje šalyje bakalauro laipsnių, skirtų ispaniškai studentams, Nr. 1 Šiaurės Teksase ir Nr.2 Teksaso magistro laipsniai, suteikiami visiems mažumų studentams, o šalyje Nr. 21 - bakalauro ir magistro laipsniai, išduodami visi mažumos studentai.
 • Kolegijos fakultetas užima aukščiausią 15 procentų JAV koledžų ir universitetų už veteranų draugiškumą. Reitingas remiasi rezultatais, pasiektais veteranams, aktyviems kariniams studentams ir jų šeimoms.
 • Karinis išsilavinimas
 • "Winds of Change" žurnalas pavadintas "UTA" savo 2017-18 metų sąraše, kuriame yra 200 populiariausių mokyklų, skirtų Indijos amerikiečių studentams, besimokantiems STEM laipsniais, trečius metus iš eilės ji buvo pripažinta.
 • UTA yra "50 geriausių kolegijų suaugusiųjų ugdymui" reitingas "Didžiųjų vertingų kolegijų" nuo 2017 iki 18 metų.
 • "Forbes" reitingavo UTA Nr. 191 savo 2018 m. "Best Value Colleges" sąraše.
 • "Latino Leaders" žurnalas "UTA" buvo pavadintas viena iš "Geriausių mokyklų Latinos".
 • "Brookings" instituto ataskaita yra Arlingtono Teksaso universitetas tarp tautos aukščiausių viešųjų universitetų, teikiantis aukštos kokybės koledžo išsilavinimą studentams iš visų pajamų lygių.
 • Moterų moterų asociacija pagerbė UTA AWM studentų skyrių 2017 m. Su savo inauguracine nacionaline apdovanojimu už lėšų rinkimą ir tvarumą.
 • 2018 metais "OnlineColleges.com" UTA buvo pavadintas vienu geriausių netradicinių studentų kolegijų. Jis įtrauktas į sąrašą Nr. 8.
 • 2017 m. "Sierra", nacionalinis "Sierra Club" žurnalas, "UTA" buvo priskirtas prie tautos "Cool Schools". "Sierra" kasmet vertina mokyklas įvairiais tvarumo rodikliais, įskaitant transportą, atliekų šalinimą, energiją, maistą ir universitetų naujoves.
 • Amerikiečių civilinių inžinierių statinių inžinerijos instituto garbė užsiimti UTA "ASCE" magistrantūros studijų skyriumi, kaip 2017 metų absolventų skyriuje.
 • Hispanic Network Magazine užėmė UTA tarp tautos geriausių geriausiųjų mokyklų 2017 m.
 • U.TA buvo paskirta 2010-2020 m. Carnegie bendruomenės užimtuose universitetuose, kurį įgyvendina "Carnegie" bendruomenės tarnybų ir viešosios mokyklų sistemos ugdymo gerinimo fondas.
 • "Princeton Review" įtraukė UTA į savo "The Best 381 Colleges: 2017 Edition" sąrašą.
 • "ValueColleges.com" įvertino "UTA" tarp 50 geriausių geriausiųjų mokyklų 2017 m. Vertintojų teigimu, "UTA" vieta suteikia studentams galimybę patekti į vieną iš pagrindinių šalies ekonomikos centrų.
 • Pasaulinio universiteto reitingų centras per 2017 m. Jungtines Amerikos Valstijas paskelbė "UTA" numeriu 166. Tai padidėja nuo 2016 m. 175, 2015 m. - 185, o 2014 m. - 196.
 • "UTA" paskelbė "The Wall Street Journal" ir "Times" aukštojo mokslo koledžo reitingą "Etapo", kuris buvo 2017 m. 36-ajame amžiuje. Pillar numato studentų kūno sudėtį kiekvienoje universiteto mieste, padėdamas mokiniams suprasti, ar jie atsidurs įvairiuose, ir visa apimanti aplinka, kol jie yra kolegijoje.
 • UTA buvo pirmoje vietoje Teksaso mieste ir 49-oje tautoje Vašingtono mėnesio 2017 m. Sąraše "Amerikoje geriausių 4 metų kolegijų suaugusiems mokiniams". Žurnalas pasirinko koledžus, remdamiesi Švietimo integruoto ikimokyklinio ugdymo duomenų sistemos tyrimo departamento duomenimis ir jų "College Scorecard" duomenų baze.
 • "ValueColleges.com" 2017-ųjų metų "Best Value Online" aukštųjų mokyklų sąraše užėmė UTA Nr. 42.
 • "Times" aukštasis mokslas užėmė 2018 m. Jungtinių Valstijų geriausių universitetų sąrašą UTA Nr. 126.
 • UTA užima 141 vietą JAV naujienose
 • JAV naujienos
 • UTA yra viena iš 63 institucijų, išvardytų "Phi Theta Kappa" 2017 m. "Transfer Honor Roll", kuri pripažįsta kompetenciją bendruomenės koledžo perėjimo Pathways .
 • "UTA" buvo reitinguojama Nr. 8 "ValueColleges.com" "Best Online Colleges", esančiame Teksase.

"State-of-the-art Campus" Šiaurės Teksaso širdyje

Su vis didėjančiu universitetų gyventojų skaičiumi, UTA tapo pirmojo pasirinkimo universitetu, kuriame studentai siekia aktyvios kolegijos patirties. Mūsų studentai dalyvauja stiprioje bendrojo lavinimo veiklos dalyje, kuri juos rengia tapti naujos kartos lyderiais.

Įranga

Daugiau išteklių. Mažiau konkurencijos.

Mes turime keletą labiausiai neįtikėtinų mokymosi aplinkų Teksaso universiteto sistemoje. Ir čia atvykstantys studentai greitai supranta, kad jie iš tikrųjų turi prieigą prie visko. Iš menininkų, rodančių savo darbą "UTA galerijoje", į būsimas slaugytojus, reaguojančius į kritines situacijas "Smart" ligoninėje, mūsų studentams suteikiama galimybė dirbti tose erdvėse, kurios suplūdo liniją tarp pasaulio, į kurią jie mokosi, ir tą, kurią jie padės formuoti .


Mūsų absolventų istorija

Apie Šventąjį Teksasą gyvena apie 65 proc. Universiteto 210,000 absolventų ir prisideda prie metinio ekonominio 12,8 mlrd.


Mūsų lyderystė

Mes prijungiame studentus prie jų karjeros. Mes įgaliname savo fakultetą siekti savo interesų. Ir mes aprūpiname pasaulį šviežiomis idėjomis ir ryžtingais talentais. Tai, kas daro viską, kas įmanoma, yra mūsų tvirta centrinė organizacija, veikianti efektyvumu, aiškumu ir vientisumu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Doktorantūra » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Chemijos doktorantas

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington

Departamentas siūlo chemijos mokslų daktaro laipsnį (Ph.D.), kuris yra skirtas geriau parengti daktaro lygio chemikus, kad jie galėtų mėgautis produktyvia karjera pramoninėse laboratorijose, mokslinių tyrimų fonduose ar akademinėse institucijose. Be tradicinių doktorantūros studijų programų Ši programa įgalioja studentą įgyti darbo žinių apie pramonėje vykdomus tyrimus ir apie apribojimus (tiek praktinius, tiek filosofinius), pagal kuriuos jis yra vykdomas. [+]

Departamentas siūlo chemijos mokslų daktaro laipsnį (Ph.D.), kuris yra skirtas geriau parengti daktaro lygio chemikus, kad jie galėtų mėgautis produktyvia karjera pramoninėse laboratorijose, mokslinių tyrimų fonduose ar akademinėse institucijose. Be tradicinių doktorantūros studijų programų Ši programa įgalioja studentą įgyti darbo žinių apie pramonėje vykdomus tyrimus ir apie apribojimus (tiek praktinius, tiek filosofinius), pagal kuriuos jis yra vykdomas.

Kad tai padėtų, kiekvienas studentas privalo praleisti vieną semestrą pramonės ar vyriausybės tyrimų laboratorijose. Šią stažuotę studentas gauna departamentas ir dedama visas pastangas, kad atitiktų darbo ir bendrovės tipą, atsižvelgiant į studento interesus. Tai yra svarbi studento mokymo dalis, kuri taip pat gali atverti ateities užimtumo galimybes. Jei studentas jau turi pramoninių tyrimų patirties, šis stažuotės reikalavimas gali būti atsisakytas, jei studentas to pageidauja.... [-]


Civilinės inžinerijos doktorantas

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington

Civilinės inžinerijos magistro programos tikslas - parengti studentus tęstiniam profesiniam ir moksliniam vystymuisi, atitinkančiam jų techninius interesus. Studentai, padedami fakulteto patarėjo savo interesų srityje, planuoja savo studijų programas vienoje iš civilinės inžinerijos sričių. [+]

Civilinės inžinerijos magistro programos tikslas - parengti studentus tęstiniam profesiniam ir moksliniam vystymuisi, atitinkančiam jų techninius interesus. Studentai, padedami fakulteto patarėjo savo interesų srityje, planuoja savo studijų programas vienoje iš civilinės inžinerijos sričių.

Mokymosi rezultataiPagrindinės žinios. Absolventai įgys gilias pagrindines ir taikomąsias žinias savo specialybės srityje savo Civilinės inžinerijos programos (CEP) interesų srityje.Nepriklausomi gebėjimai. Absolventai gebės atlikti didelę nepriklausomą ir originalų tyrimo studiją, apimančią informacijos rinkimą, supratimą apie mokslinių tyrimų rezultatų akademinį ar komercinį panaudojimą, parodydami šiuolaikinių mokslinių tyrimų klausimų supratimą, veiksmingą projektų valdymą, sintezė ir vertinimas bei atitinkama mokslinių tyrimų rezultatų sklaida.Kritiškas mąstymas. Absolventai gebės kritikuoti ir sintezuoti literatūrą, peržiūrėti rezultatus ir pritaikyti žinias, gautas iš literatūros, kurti naujas idėjas, kurti ir vertinti mokslinius tyrimus, vertinti, aiškinti ir suprasti duomenis, susijusius su jų specialybės sritimi per jų CEP interesų sritis.Išplėstinės žinios. Absolventai parodys esminį dalyko meistriškumą gilesniu teoriniu ir taikomu lygmeniu, kuris gerokai viršija pagrindines žinias, įgytas bakalauro studijų seka ir aukštesnio lygio žinias, įgytas magistro lygio kursų seka.Efektyvus bendravimas. Absolventai gebės kurti nuoseklius argumentus ir aiškiai išdėstyti idėjas auditorijai taikydami įvairias technologijas, konstruktyviai ginant mokslinių tyrimų rezultatus, pateisindami savo mokslinius tyrimus profesijai ir skatindami visuomenės supratimą apie savo mokslinių tyrimų sritis.Profesinis tobulinimas: studentas, baigęs civilinės inžinerijos doktorantūrą, turėtų parodyti susidomėjimą mokytis visą gyvenimą, įgydamas profesines licencijas, taip pat įgijęs profesinio tobulėjimo valandas lankydamasis konferencijose, aukštojo mokslo klasėse, trumpuose kursuose ir seminaruose, vedant klases, ir leidyba.Mokslinių tyrimų sritys... [-]

Elektros inžinerijos mokslų daktaras

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington

Kursų aukcionai suteikia studentui galimybę plėsti ir sustiprinti savo žinias daugelyje elektros inžinerijos sričių. Studentas, padedamas fakulteto patarėjo, gali planuoti programą bet kurioje iš daugelio specializacijų, susijusių su elektrotechnika, arba susijusių mokslo ir inžinerijos katedrų. [+]

Kursų aukcionai suteikia studentui galimybę plėsti ir sustiprinti savo žinias daugelyje elektros inžinerijos sričių. Studentas, padedamas fakulteto patarėjo, gali planuoti programą bet kurioje iš daugelio specializacijų, susijusių su elektrotechnika, arba susijusių mokslo ir inžinerijos katedrų.

Magistrantūros studijos ir tyrimai yra siūlomi šiose srityse:

Skaitmeniniai ir mikroprocesorių / valdiklių sistemos: skaitmeniniai signalų procesoriai, įmontuoti mikrovaldikliai, mikroprocesoriai, pažangiosios mikroprocesorinės sistemosKietojo kūno įrenginiai, grandynai ir sistemos: puslaidininkių teorija, mikrobanginiai įrenginiai ir grandinės, analoginė elektronika.Sistemos ir valdikliai: sistemos, valdikliai, gamyba, diskrečiųjų įvykių kontrolė, neuronų ir fuzzy kontrolė, netiesinė šiuolaikinė kontrolė, biomedicinos signalų apdorojimas ir matavimaiElektromagnetiniai laukai ir jų taikymas: nuotolinis matavimas, elektromagnetiniai laukai, dauginimasis, sklaidos, spinduliuotės ir mikrobangų sistemos.Skaitmeninis signalas ir vaizdo apdorojimas: regėjimo sistemos, neuroniniai tinklai, statistinių signalų apdorojimas, nelinijinis vaizdo apdorojimas, virtualūs prototipai ir virtualios aplinkos.Telekomunikacijos ir informacinės sistemos: informacijos perdavimo ir ryšių sistemosElektros sistemos: efektyvi eksploatavimas, generavimas, perdavimas, paskirstymas, reguliavimo panaikinimasOptiniai prietaisai ir sistemos: optika, elektro-optika, difrakcinė optika, netiesinė optika ir lazeriaiNanotechnologijos ir MEMS. Medžiagos ir prietaisai. Kvantiniai elektroniniai įtaisai, puslaidininkių paviršiai ir sąsajos, vienos elektronijos prietaisai, jutikliai ir detektoriai, anglies nanovamzdelių įtaisai, triukšmas ir patikimumas nanoelektronikos įrenginiuose, mikroautobusai, RF MEMS, polimerinė elektronika ir nanofotonika.Atsinaujinančių energijos sistemų ir transporto priemonių technologijos: galios elektronikos inžinerija, variklių pavaros, atsinaujinančios energijos sistemos, tinklo integracija ir transporto priemonių galios struktūra... [-]

Informacinių sistemų daktaro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington

Doktorantūros tikslas Verslo administravimo magistro laipsnis su informacinių sistemų pagrindais yra ugdyti mokslininkus, kurie gali mokyti ir atlikti nepriklausomus tyrimus. Pagrindinis mūsų programos dėmesys yra pasiūlyti mokymus moksliniams tyrimams. Tai pasiekiama taikant griežtą kursų ir mokslinių tyrimų veiklą. Kursiniai darbai suteikia pagrindines žinias įvairiose informacinių sistemų srityse ir leidžia sužinoti apie informacinių sistemų tyrėjų interesus dominančias temas. Tai taip pat apima kursus apie tyrimo metodiką ir duomenų analizės metodus. Studentai glaudžiai bendradarbiauja su visame pasaulyje žinomais fakulteto nariais vieni su kitais mokslinių tyrimų projektų, kurie turi didelę įtaką pramonei ir ekonomikai. Studentai raginami pristatyti savo tyrimų rezultatus konferencijose ir publikuoti savo išvadas žurnaluose. Studentai turi galimybę įgyti dėstymo patirtį, savarankiškai mokydami vieną ar daugiau klasių. [+]

Informacinių sistemų departamentas priims paraiškas naujiems studentams 2019 m. Pavasarį ir 2018 m. Rudenį. Pradinis paraiškų pateikimo terminas pavasariui bus 2018 m. Spalio 31 d. 2018 m. Sausio 15 d.

Doktorantūros tikslas Verslo administravimo magistro laipsnis su informacinių sistemų pagrindais yra ugdyti mokslininkus, kurie gali mokyti ir atlikti nepriklausomus tyrimus. Pagrindinis mūsų programos dėmesys yra pasiūlyti mokymus moksliniams tyrimams. Tai pasiekiama taikant griežtą kursų ir mokslinių tyrimų veiklą. Kursiniai darbai suteikia pagrindines žinias įvairiose informacinių sistemų srityse ir leidžia sužinoti apie informacinių sistemų tyrėjų interesus dominančias temas. Tai taip pat apima kursus apie tyrimo metodiką ir duomenų analizės metodus. Studentai glaudžiai bendradarbiauja su visame pasaulyje žinomais fakulteto nariais vieni su kitais mokslinių tyrimų projektų, kurie turi didelę įtaką pramonei ir ekonomikai. Studentai raginami pristatyti savo tyrimų rezultatus konferencijose ir publikuoti savo išvadas žurnaluose. Studentai turi galimybę įgyti dėstymo patirtį, savarankiškai mokydami vieną ar daugiau klasių.... [-]


Kompiuterių mokslo daktaras

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington

Kompiuterių mokslo magistrantūros programos tikslas yra palengvinti studento tolesnę profesinę ir mokslinę plėtrą. Filosofijos daktaro (Ph.D.) programos yra skirtos studentams paruošti atlikti tyrimus ir plėtrą koncentracijos srityje. [+]

Kompiuterių mokslo magistrantūros programos tikslas yra palengvinti studento tolesnę profesinę ir mokslinę plėtrą. Filosofijos daktaro (Ph.D.) programos yra skirtos studentams paruošti atlikti tyrimus ir plėtrą koncentracijos srityje.

Tipiškos koncentracijos sritys yra:

Kompiuterių sistemos: lygiagretus apdorojimas, paslaugų kokybė ir išteklių valdymas paskirstytose sistemose, planavimas ir apkrovos balansavimas lygiagretėms ir paskirstytoms sistemoms, lygiagrečios programinės įrangos įrankiai, našumo įvertinimas, atsparūs atsparumui skaičiavimai, jungiamieji tinklai, daugialypės terpės sistemos, realios laiko sistemos, atminties sistemos projektavimas;"Intelligent Systems": neuroniniai tinklai, mašinų mokymasis, planavimas, mokslinė vizualizacija, modelio atpažinimas, natūralios kalbos apdorojimas, daugialypės terpės aplinka, sprendimų palaikymas;Programinės įrangos inžinerija: reikalavimų inžinerija, laipsniškas pristatymas, konceptualus modeliavimas, scenarijus pagrįsti metodai, formalios specifikacijos, objektų programinė inžinerija, projektavimo metodika, programinės įrangos testavimas, programinės įrangos priežiūra, programinės įrangos naujos inžinerijos, programinės įrangos procesai, realaus laiko sistemos;Duomenų bazė: laikinos duomenų bazės, objektų orientuotos duomenų bazės, duomenų bazių modeliai ir kalbos, paskirstytos duomenų bazių sistemos, indeksavimo ir maišymo metodai, koncepcinis modeliavimas, duomenų saugumas, logika ir duomenų bazės, užklausų optimizavimas, reliacinės konstrukcijos teorija, vartotojo sąsajos, duomenų saugyklos.Komunikacijos: tinklai, bevielis ryšys, paskirstyti skaičiavimai, mobilieji skaičiavimai, daugialypės terpės sistemos.... [-]

Mechanikos inžinerijos doktorantas

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington

Magistrantūros studijų programa suteikia profesinio tobulėjimo galimybes tokiomis formomis kaip mokymo kursai, skirti stiprinti techninę kompetenciją mechaninės inžinerijos praktikos srityse; Mokymas per įvairią dizaino, kūrimo, tyrimų, eksperimentavimo ir (arba) analizės patirtį kartu su fakulteto ir bendraamžiais; specializuoti studijų kursai, reikalingi norint pradėti karjeros laukus, susijusius su mechanine inžinerine disciplina; vadovaujamasis individualus mokymasis pagal fakulteto priežiūrą; ir remti studijų programas, vedančias į karjerą, kuriam reikia tarpdisciplininės kompetencijos. [+]

Magistrantūros programa suteikia profesinio tobulėjimo galimybes tokiomis formomis kaip: mokymo kursai, skirti stiprinti techninę kompetenciją inžinerijos praktikos srityse; Mokymas per įvairią dizaino, kūrimo, tyrimų, eksperimentavimo ir (arba) analizės patirtį kartu su fakulteto ir bendraamžiais; specializuoti studijų kursai, reikalingi norint pradėti karjeros laukus, susijusius su mechanine inžinerine disciplina; vadovaujamasis individualus mokymasis pagal fakulteto priežiūrą; ir remti studijų programas, vedančias į karjerą, kuriam reikia tarpdisciplininės kompetencijos.

Su fakulteto patarėjo pagalba studentas planuoja programą, atitinkančią jo techninius interesus, turimas priemones ir kursų pasiūlymus. Paprastai programos klasifikuojamos kaip:... [-]


Ph.D. fizikos / taikomosios fizikos

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington

Absolventų darbo fizikoje tikslas - parengti studentą tęstiniam profesiniam ir moksliniam vystymuisi kaip fizikas. Fizikos ir taikomosios fizikos programos filosofijos daktaras jungia tradicinius mokslo daktaro programos elementus su specialiai pritaikytais kursais ir stažuotėmis technologinėje aplinkoje. Ji skirta gaminti aukštos kvalifikacijos specialistus, turinčius plačią šio dalyko perspektyvą, kurie juos vienodai gali parengti akademinei bendruomenei, vyriausybei ar pramonei. Dabartinis šios srities tyrimas vyrauja kondensuotųjų medžiagų fizikos, medžiagų mokslo, astrofizikos, kosminės fizikos ir didelės energijos fizikos srityse. [+]

Absolventų darbo fizikoje tikslas - parengti studentą tęstiniam profesiniam ir moksliniam vystymuisi kaip fizikas. Fizikos magistro laipsnio programos skirtos tam, kad studentas būtų tobulinamasis mokymas visose pagrindinėse fizikos srityse per formalius kursus ir tam tikro laipsnio specializacijos ar dalyvavimo pirminiuose moksliniuose tyrimuose viename iš įvairių fakulteto vadovaujamų projektų. Fizikos ir taikomosios fizikos programos filosofijos daktaras jungia tradicinius mokslo daktaro programos elementus su specialiai pritaikytais kursais ir stažuotėmis technologinėje aplinkoje. Jis skirtas gaminti aukštos kvalifikacijos specialistus, turinčius plataus požiūrio į dalyką, kuris gali juos parengti vienodai gerai karjeros akademinėse, vyriausybės ar pramonės laboratorijose.... [-]


PhD in Finance

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington

Finansų ir nekilnojamojo turto departamentas kiekvienais pakaitiniais metais rudens semestre pripažįsta finansų doktorantų grupę. Partijos dydis priklauso nuo finansavimo, taip pat nuo konkurencinio pareiškėjų rinkinio. Studentai atlieka iš anksto nustatytus kursinius darbus pagrindinėse ir remiamosiose srityse maždaug dvejus metus, po to raštu ir žodžiu atliekamas išsamus egzaminas. [+]

Finansų departamentas priims prašymus naujiems studentams už 2019 m. Rudenį. Pirminis paraiškų pateikimo terminas yra 2019 m. Sausio 15 d.

Finansų ir nekilnojamojo turto departamentas kiekvienais pakaitiniais metais rudens semestre pripažįsta finansų doktorantų grupę. Partijos dydis priklauso nuo finansavimo, taip pat nuo konkurencinio pareiškėjų rinkinio. Studentai atlieka iš anksto nustatytus kursinius darbus pagrindinėse ir remiamosiose srityse maždaug dvejus metus, po to raštu ir žodžiu atliekamas išsamus egzaminas.

UTA Finansų ir nekilnojamojo turto departamentas yra įsipareigojęs teikti vieną iš aukščiausios kokybės finansinių programų Teksase. Įsikūręs Dallas / FortWorth Metroplex centre, UTA yra dinamiška darbo rinka. Finansų ir nekilnojamojo turto departamentas prie UTA turi dešimt visą darbo dieną dirbančių fakultetų. Departamentas siūlo visą klasių verslo finansų, investicijų, finansinių institucijų ir kapitalo rinkų bei tarptautinių finansų klases. Studentams suteikiama galimybė dalyvauti finansų sektoriuje stažuotėmis ir ne visą darbo dieną, tuo pačiu išlaikant verslo išsilavinimą. Finansų studentų įdarbinimo įmonės daugiausia dėmesio skiria daugeliui klausimų, įskaitant valdymo finansų, bankininkystės, investicijų, tarpininkavimo, tarptautinių pinigų rinkų, draudimo, asmeninio finansų planavimo ir hipotekos veiklą. Firmos, samdančios nekilnojamojo turto studentus, sutelkia dėmesį į tokias temas kaip aplinkosaugos konsultavimas, turto mokestis, investicinis konsultavimas, turto vystymas ir valdymas, turto finansavimas, hipotekos bankininkystė, vertinimas ir vertinimas, svetainės vietos analizė ir sindikacija. Departamentų studentų organizacijos yra tarp aukščiausių šalies studentų organizacijų ir yra įsitvirtinusios šalies konkurencijos srityje.... [-]


PhD in Industrial Engineering

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington

Pramonės inžinerijos magistro studijų programa yra skirta studentams suteikti pagrindines žinias įvairiose pramonės inžinerijos srityse ir galimybę pabrėžti tam tikroje srityje. Studentas, besimokantis daktaro laipsnį, gali specializuotis bet kurioje pramonės inžinerijos srityje, tokioje kaip Bendroji pramoninė inžinerija, operacijų tyrimai ir taikomoji statistika, gamybos sistemos, logistika, įmonių sistemos, įmonių valdymas ir ergonomika. [+]

Pramonės inžinerijos magistro studijų programa yra skirta studentams suteikti pagrindines žinias įvairiose pramonės inžinerijos srityse ir galimybę pabrėžti tam tikroje srityje. Studentas, besimokantis daktaro laipsnį, gali specializuotis bet kurioje pramonės inžinerijos srityje, tokioje kaip Bendroji pramoninė inžinerija, operacijų tyrimai ir taikomoji statistika, gamybos sistemos, logistika, įmonių sistemos, įmonių valdymas ir ergonomika.

Filologijos daktaras (Ph.D.) inžinerijos srityje yra aukščiausias laipsnio, kurį siūlo IMSE departamentas. Norėdami gauti daktaro laipsnį, studentas privalo įrodyti aukštą stipendiją ir sugebėjimą atlikti originalius tyrimus. Du pagrindiniai reikalavimai yra tas, kad studentas:... [-]


Vadybos doktorantas

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington

Ph.D. yra mokslo laipsnis. Mes tikime tiems, kurie gauna daktaro laipsnį. iš valdymo skyriaus turėtų būti talentingi ir entuziastingi organizaciniai mokslininkai. Jie turėtų sugebėti kritiškai vertinti esamus mokslinius tyrimus, versti ir skleisti mokslinių tyrimų žinias savo studentams ir jų bendruomenėms bei atlikti savo originalius tyrimus, papildydami tai, ką mes žinome ir ką mes darome valdymo disciplinoje. Todėl studentai, kurių pagrindinė sritis yra vadyba, gauna nemažą į mokslinius tyrimus orientuotą mokymą. [+]

Vadybos katedra priims paraiškas naujiems studentams už 2018 m. Rudenį. Pirminis paraiškų pateikimo terminas yra 2018 m. Sausio 15 d.

Ph.D. yra mokslo laipsnis. Mes tikime tiems, kurie gauna daktaro laipsnį. iš valdymo skyriaus turėtų būti talentingi ir entuziastingi organizaciniai mokslininkai. Jie turėtų sugebėti kritiškai vertinti esamus mokslinius tyrimus, versti ir skleisti mokslinių tyrimų žinias savo studentams ir jų bendruomenėms bei atlikti savo originalius tyrimus, papildydami tai, ką mes žinome ir ką mes darome valdymo disciplinoje. Todėl studentai, kurių pagrindinė sritis yra vadyba, gauna nemažą į mokslinius tyrimus orientuotą mokymą.

Pirminis šio mokymo būdas vyksta "vienas su vienu" darbo santykiuose. Ph.D. studentai skatinami glaudžiai bendradarbiauti su fakulteto nariais dėl dabartinių mokslinių tyrimų projektų, iš kurių bendrai autoriaus darbai yra pateikti ir paskelbti šioje srityje. Mūsų fakultetas yra įsipareigojęs bendradarbiauti, kolegialus studentų fakulteto sąveikos, kurios dažnai lemia ilgalaikes mokslinių tyrimų partnerystes.... [-]


Vaizdo įrašai

Turn it up