Oficialus aprašymas

Jungtinių Arabų Emyratų universitetas (JAEU) yra išsamus, daug tyrimų reikalaujantis universitetas, kuriame studijuoja apytiksliai 13 900 studentų, daugiau kaip 900 fakultetų ir 65 000 absolventų užimantys svarbiausias pareigas vyriausybės, pramonės, prekybos ir visose verslo srityse visame regione. Tarptautiniai studentai ir dėstytojai, atstovaujantys daugiau nei 65 šalims, praturtina ir pagyvina universiteto miestelį ir klases, kartu suteikdami stimuliuojančią kultūrų įvairovę.

Kaip pavyzdinis šalies universitetas, JAEU siūlo devynių kolegijų, turinčių beveik visas pagrindines disciplinas, spektrą tarptautiniu mastu akredituotų aukštos kokybės studijų ir bakalauro programų .

Nuo savo veiklos pradžios 1976 m. JAEU tapo bakalauro mokymo įstaiga ir tapo visapusišku universitetu, daugiau dėmesio skiriant tyrimų misijai.

JAEU, kaip daug tyrimų reikalaujanti sritis, bendradarbiauja su savo pramonės partneriais, siekdama išspręsti problemas, su kuriomis susiduria tauta ir regionas. Devyni strategiškai svarbūs šaliai ir regionui tyrimų centrai skleidžia žinias kritinėse srityse.

Be to, Mokslas

Su savo išskirtiniais fakultetais, moderniausiais miesteliais ir visomis paramos studentams paslaugomis, JAEU siūlo tokią gyvenimo aplinką, kuri yra neprilygstama regione. JAEU yra brandus universitetas, turintis reikšmingų laimėjimų ir turintis aiškią nuolatinio tobulėjimo trajektoriją, turintis tikslą būti pripažintas tarptautiniu mastu kaip vienas geriausių pasaulio universitetų.

Kolegijos

Jungtinių Arabų Emyratų universitetas turi 9 atskiras kolegijas, be Absolventų studijų ir Universiteto kolegijų, kuriose įsikūręs platus akademinių disciplinų ir katedrų spektras.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite Kolegijos puslapiuose.

Universiteto kolegija

Mes esame įsipareigoję siekti kompetencijos kurdami gyvą mokymosi aplinką ir teikdami moderniausias mokymosi galimybes.

Verslo ir ekonomikos kolegija

CBE pasižymi efektyvia mokymosi aplinka, išskiriamais studijų planais, padedančiais studentams kurti savo ateitį.

Humanitarinių ir socialinių mokslų kolegija

CHSS metu mes skatiname pažangiausius mokslinius tyrimus, užmezgame tvirtus ryšius su visuomene ir stipriname paveldą bei bendruomenės tarnybą.

Informacinių technologijų kolegija

Mūsų kolegija yra ideali vieta, ugdanti asmeninį, intelektualinį ir techninį augimą, ir mes didžiuojamės savo sėkmingais absolventais.

Inžinerijos kolegija

Inžinerijos kolegija siūlo išskirtas, tarptautiniu mastu kartojamas programas ir siekia tvarumo įvairiose srityse.

Švietimo kolegija

Teikdamas šiuolaikinius mokymo metodus, švietimo koledžas siūlo programas, kurios atitinka JAE švietimo reikalavimus, kad sukurtų savitą žinių visuomenę.

Teisės kolegija

Teisės koledžas turi prestižinį statusą regione ir teikia tyrimais paremtas programas, kad patenkintų JAE visuomenės poreikius.

Maisto ir žemės ūkio kolegija

CFA yra įsipareigojusi siekti studentų sėkmės ir siūlyti akademines programas, kurios priima kritinį mąstymą, kad įgytų studentų, kurių įgūdžiai reikalingi konkurencingoje darbo rinkoje.

Mokslo kolegija

Mes siūlome išskirtinę eksperimentais grįstą mokymosi aplinką, kad galėtume paruošti absolventus, turinčius kokybiškus techninius įgūdžius ir žinias, atitinkančius tarptautinius standartus.

Medicinos ir sveikatos mokslų kolegija

Mes siūlome išskirtinę eksperimentais grįstą mokymosi aplinką, kad galėtume paruošti absolventus, turinčius kokybiškus techninius įgūdžius ir žinias, atitinkančius tarptautinius standartus.

Magistrantūros kolegija

Mes siūlome geriausias programas ir galimybes padėti studentams įgyvendinti jų siekius studijuoti magistrantūros programas. Mes taip pat siūlome įvairias stipendijas visoms ir dalinėms programoms.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

DBA

UAEU United Arab Emirates University

DBA yra ketverių metų mišrioji neakivaizdinė programa, susidedanti iš dviejų etapų. Pirmąjį etapą sudaro dvejų metų kursinis darbas, apimantis tyrimų filosofiją, kokybini ... [+]

Apžvalga

DBA yra ketverių metų mišrioji neakivaizdinė programa, susidedanti iš dviejų etapų. Pirmąjį etapą sudaro dvejų metų kursinis darbas, apimantis tyrimų filosofiją, kokybinius ir kiekybinius tyrimo metodus, mokslinius tyrimus verslo funkcijoms palaikyti, literatūros apžvalgą

Programos uždaviniaiĮgalinimas vyresniesiems vadovams tobulinti savo profesinę praktiką ir įnešti pažangiausių žinių pasirinktoje studijų srityje.Gamina į mokslinius tyrimus orientuotus specialistus, turinčius pažangias lyderystės ir pokyčių valdymo galimybes.Leidimas absolventams grįžti į savo organizacijas padidino supratimą ir koncepcinį mąstymą aukščiausio lygio verslo valdyme.Konkurencinio pranašumo didinimas vadovams ir jų organizacijoms, dalyvaujant diskusijose su mokslo ir praktikos specialistais, kurie yra patys geriausi.Programos mokymosi rezultatai... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Doktorantūra

UAEU United Arab Emirates University

Anglų katedra siūlo daktaro laipsnį. anglų literatūros ir kritikos programa. Ši programa suteikia studentams įvairių galimybių studijuoti visose pagrindinėse britų ir ame ... [+]

Filosofijos mokslų daktaro (doktorantūros) koncentracija: anglų literatūra ir kritika

Anglų katedra siūlo daktaro laipsnį. anglų literatūros ir kritikos programa. Ši programa suteikia studentams įvairių galimybių studijuoti visose pagrindinėse britų ir amerikiečių literatūros srityse, įskaitant prozą, poeziją, grožinę literatūrą, apsakymus ir dramas, pradedant renesansu ir baigiant postkolonijine / postmodernia literatūra. Programa taip pat apima kitas studijų sritis, tokias kaip lyginamoji literatūra, pasaulio literatūros vertimai į anglų kalbą ir kritinės teorijos, taikomos apdovanotiems literatūros tekstams. Dėl akademinės paradigmos dr. Programa skirta pasiūlyti išsamią ir intelektualiai iššūkių kupiną programą studentams, norintiems būti rašytojais, korektoriais, kritikais, literatūros tyrinėtojais, universitetų profesoriais ir profesionaliais lyderiais. Pabaigus būtiniausius kursų reikalavimus, tikimasi, kad studentai gaus plačias anglų literatūros, kritikos ir teorijos žinias. Mūsų fakultetas buvo apmokytas geriausiose mokslo įstaigose visoje Šiaurės Amerikoje ir Europoje ir yra patyrę dėstytojai bei mokslininkai. Doktorantai yra prižiūrimi ir palaikomi nuo programos pradžios, kuriant disertaciją, iki disertacijos gynimo ir už jos ribų.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Architektūros inžinerijos katedra siūlo daktaro laipsnį. architektūros inžinerijos laipsnis. Programa skirta praktikuojantiems inžinieriams inžinieriams ir architektams, ... [+]

Apžvalga

Architektūros inžinerijos katedra siūlo daktaro laipsnį. architektūros inžinerijos laipsnis. Programa skirta praktikuojantiems inžinieriams inžinieriams ir architektams, įgijusiems bakalauro laipsnį architektūros inžinerijos srityje iš JAE universiteto ar lygiaverčių susijusiose srityse, norintiems patobulinti savo architektūros žinias, mokslinius tyrimus ir paspartinti karjerą, ypač tvarumo ir sukurta aplinka, susijusi su miesto tyrimais, statybų mokslu ar statybos valdymu. Be to, programa skirta magistrantams, norintiems tęsti akademinę karjerą architektūros inžinerijoje.

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Daktaras Pirmaisiais magistrantūros studijų metais studentai privalo lankyti laboratorijų rotacija pagrįstą kursą. Paprastai studentai turės suktis per tris - 4 laborator ... [+]

Filosofijos mokslų daktaro (doktorantūros) koncentracija: ląstelių ir molekulinė biologija

Daktaras Pirmaisiais magistrantūros studijų metais studentai privalo lankyti laboratorijų rotacija pagrįstą kursą. Paprastai studentai turės suktis per tris - 4 laboratorijas (mažiausiai 2 išimtinai apmokytiems studentams), kurių kiekviena trunka apie tris mėnesius. Kiekvienos laboratorijos rotacijos metu studentas bus veikiamas metodais, įranga ir eksperimentinėmis procedūromis, kurios šiuo metu yra naudojamos konkrečioje studento pasirinktoje katedros tyrimų laboratorijoje, susitarus su už tą laboratoriją atsakingu profesoriumi. Kiekvienos rotacijos pabaigoje studentai gaus rotacijos vadovo rašytinį vertinimą. Šie įvertinimai pateikiami programos pirmininkui ir tampa nuolatinės studento bylos dalimi. Svarbu pažymėti, kad šie vertinimo laiškai bus nagrinėjami atliekant išsamų egzamino vertinimą.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Daktaras Chemijos programa skirta studentams, įgijusiems chemijos magistro laipsnį kredituojamame universitete. Tai yra 56 kreditų valandų programa, siūloma nuolatinių st ... [+]

Apžvalga

Daktaras Chemijos programa skirta studentams, įgijusiems chemijos magistro laipsnį kredituojamame universitete. Tai yra 56 kreditų valandų programa, siūloma nuolatinių studijų studentams Chemijos katedroje. Studijų planą sudaro 24 kreditų valandos kursinio darbo, kurį studentai privalo sėkmingai atlikti, ir 30 kreditų valandos tyrimų. Reikalaujama, kad studentai rašytų ir sėkmingai apgintų parašytą daktaro laipsnį. disertacija pasibaigus jų trukmei. Kursinį darbą sudaro 6 kreditų valandos Kolegijos reikalavimų (etika, tyrimų metodai ir seminarai), 3 pagrindiniai chemijos kursai (9 kreditų valandos) ir 3 pasirenkamieji kursai (9 kreditų valandos). Studentai gali pasirinkti savo vadovus ir turėti galimybę pasirinkti iš daugybės mokslinių tyrimų temų. Programa yra pagrįsta mokesčiais ir yra atvira visiems studentams, kurie atitinka stojimo reikalavimus.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Daktaras Chemijos inžinerijos laipsnis įgyjamas paprastai nuo ketverių iki penkerių metų. Tai apima kursinį darbą ir mokslinius tyrimus, vedančius į daktaro laipsnį. Baig ... [+]

Filosofijos mokslų daktaro (doktorantūros) koncentracija: chemijos inžinerija

Daktaras Chemijos inžinerijos laipsnis įgyjamas paprastai nuo ketverių iki penkerių metų. Tai apima kursinį darbą ir mokslinius tyrimus, vedančius į daktaro laipsnį. Baigiamasis darbas Daktaras Chemijos inžinerijos katedros moksliniai tyrimai yra platūs, taikant fundamentinius ir taikomuosius mokslus kai kurioms šių dienų aktualijoms tirti. Studentai įgyja gilių žinių apie chemijos inžinerijos teoriją ir jos santykį su inžineriniais procesais, įskaitant dujų atskyrimą ir membranas, pramoninių nuotekų valymo technologijas ir aplinkos inžineriją, polimerų ir polimerų nanotechnologijas, katalizinių reakcijų inžineriją, biotechnologiją ir biocheminę inžineriją, maisto ir vaistų perdirbimą, gėlinimą ir vandens valymas, CO2 surinkimas ir saugojimas, reologija ir kompozicinės medžiagos. Daktaras absolventai bus aprūpinti svarbiais mokslo ir akademinės bendruomenės įgūdžiais.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Civilinės ir aplinkos inžinerijos katedra siūlo daktaro laipsnį. civilinės inžinerijos laipsnis. Programa vystėsi reaguojant į nacionalinį poreikį tobulinti kvalifikuotus ... [+]

Filosofijos mokslų daktaro (doktorantūros) koncentracija: civilinė inžinerija

Civilinės ir aplinkos inžinerijos katedra siūlo daktaro laipsnį. civilinės inžinerijos laipsnis. Programa vystėsi reaguojant į nacionalinį poreikį tobulinti kvalifikuotus ir specializuotus inžinierius įvairiose civilinės inžinerijos disciplinose, įskaitant struktūrinius, geotechninius, aplinkos, vandens išteklius, greitkelius, transportavimą, geodeziją ir statybų valdymą. Apdovanojimas už daktaro laipsnį Civilinės inžinerijos laipsnis reikalauja sėkmingai baigti ne mažiau kaip 25 kreditų valandas „išmokytų“ kursinių darbų ir 30 kreditų valandų tyrimų, išlaikant išsamius ir prospekto egzaminus. Programos absolventai prisidės prie mokslinių tyrimų žinių, įgūdžių ir metodikos perkėlimo į darbo aplinką. Programos absolventai bus labai specializuoti savo srityse, todėl tikimasi, kad jie imsis vadovavimo JAE nacionalinei plėtrai įvairiose civilinės inžinerijos srityse.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Daktaras Arabų kalbos ir literatūros programos tikslas - paruošti studentus šios srities mokslininkais ir specialistais, turintiems atvirą požiūrį į atitinkamas disciplin ... [+]

Apžvalga

Daktaras Arabų kalbos ir literatūros programos tikslas - paruošti studentus šios srities mokslininkais ir specialistais, turintiems atvirą požiūrį į atitinkamas disciplinas. Programa daugiausia dėmesio skirs moksliniams tyrimams, žinioms ir šiuolaikinėms naujoms teorijoms, susidedančioms iš dviejų krypčių: 1 kalbos ir sintaksės 2 literatūros ir literatūros kritikos. Tai atitiks JAE universiteto, kaip mokslinių tyrimų universiteto, tikslą

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:

Parodykite disciplinos žinių plotį ir pasienio, arba specializacijos srities, gilinkite gilias žinias.Atlikite ir apginkite originalius savo specializacijos sričių tyrimų darbus, kurie suteikė naujų žinių žmonėms.Identifikuokite, kritiškai analizuokite ir paaiškinkite savo disciplinose atsirandančias problemas ir taikydami atitinkamą tyrimo metodiką ieškokite galimo sprendimo.Pavadinkite fakultetui, savo bendraamžiams ir neprofesionaliems žmonėms žodžiu ir raštu pagrindinius savo specializacijos principus ir savo darbą.Nurodykite sritis, kuriose jų srityje gali kilti etinių problemų, ir pateikite strategijas, kaip sušvelninti situacijas, susijusias su etikos problemomis jų profesijoje.Pademonstruokite įžvalgą apie mokslinių tyrimų įgūdžių perkėlimą į kitą darbo aplinką ir apie jiems prieinamas karjeros galimybes tiek akademinėje, tiek už jos ribų.Daktaras Visų tautybių stipendija... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Sparčiai augant ryšių, atsinaujinančios energijos ir naftos pramonei JAE reikalinga akademinė infrastruktūra, galinti padėti valdyti ir prižiūrėti naujas technologines in ... [+]

Apžvalga

Sparčiai augant ryšių, atsinaujinančios energijos ir naftos pramonei JAE reikalinga akademinė infrastruktūra, galinti padėti valdyti ir prižiūrėti naujas technologines inovacijas, taip pat dalyvauti kuriant ir kuriant naujus produktus. JAE universiteto elektrotechnikos katedra inicijavo daktaro laipsnį. programa, skirta palaikyti šiuos augančius poreikius. Apdovanojimas už daktaro laipsnį Elektros inžinerijos laipsnis reikalauja sėkmingai baigti ne mažiau kaip 55 kredito valandas. 25 kreditų valandos absolventų kursinių darbų ir 30 kreditų valandos tiriamųjų darbų, išlaikant išsamius ir prospekto egzaminus. Programos absolventai prisidės prie mokslinių tyrimų žinių, įgūdžių ir metodikos perkėlimo į darbo aplinką. Programos absolventai bus labai specializuoti savo srityse, todėl tikimasi, kad jie imsis vadovavimo JAE nacionalinei plėtrai įvairiose elektrotechnikos srityse.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Daktaras geografijos koncentracija suteikia pažangių žinių apie naujausias GIS srities teorijas, tokias kaip GIS modeliavimas, interneto / mobilioji GIS ir GIS ... [+]

Apžvalga

Daktaras geografijos koncentracija suteikia pažangių žinių apie naujausias GIS srities teorijas, tokias kaip GIS modeliavimas, interneto / mobilioji GIS ir GIS

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:

Parodykite disciplinos žinių plotį ir pasienio, arba specializacijos srities, gilinkite gilias žinias.Atlikite ir apginkite originalius savo specializacijos sričių tyrimų darbus, kurie suteikė naujų žinių žmonėms.Identifikuokite, kritiškai analizuokite ir paaiškinkite savo disciplinose atsirandančias problemas ir taikydami atitinkamą tyrimo metodiką ieškokite galimo sprendimo.Pavadinkite fakultetui, savo bendraamžiams ir neprofesionaliems žmonėms žodžiu ir raštu pagrindinius savo specializacijos principus ir savo darbą.Nurodykite sritis, kuriose jų srityje gali kilti etinių problemų, ir pateikite strategijas, kaip sušvelninti situacijas, susijusias su etikos problemomis jų profesijoje.Pademonstruokite įžvalgą apie mokslinių tyrimų įgūdžių perkėlimą į kitą darbo aplinką ir apie jiems prieinamas karjeros galimybes tiek akademinėje, tiek už jos ribų.Daktaras Visų tautybių stipendija... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Daktaras Geologijos programa galima studentams, sėkmingai įgijusiems geologijos ar žemės mokslų magistro laipsnius iš universiteto, priimtino JAE. Geologijos katedros siū ... [+]

Apžvalga

Daktaras Geologijos programa galima studentams, sėkmingai įgijusiems geologijos ar žemės mokslų magistro laipsnius iš universiteto, priimtino JAE. Geologijos katedros siūloma programa reikalauja, kad studentas baigtų 54 kreditų valandas, iš jų 24 kreditų valandos kursinio darbo ir 30 kreditų valandos originalių tyrimų, vedančių į daktaro laipsnį. tezės. Kursinis darbas suskirstytas į bendruosius reikalavimus (6 kreditų valandos, įskaitant tyrimų metodų, mokslinių tyrimų etikos, seminarų ir žurnalų klubo kursus); privalomi koncentracijos kursai (9 kreditų valandos, įskaitant plokštelės tektonikos, geoinformatikos ir geologijos, aplinkos ir visuomenės kursus); ir dar 9 kreditų valandos išplėstinių pasirenkamųjų kursų. Tyrimams galima rasti platų geomokslo temų spektrą. Programa yra pagrįsta mokesčiais ir yra atvira visiems studentams, kurie atitinka stojimo reikalavimus.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Daktaras Susitelkimas į gamtos mokslų išsilavinimą reikalauja ne mažiau kaip 60 kreditų valandų, iš jų 30 turi baigti disertaciją. Laipsnis reikalavimas bus įvykdytas vis ... [+]

Filosofijos mokslų daktaro (doktorantūros) koncentracija: gamtos mokslų švietimas

Daktaras Susitelkimas į gamtos mokslų išsilavinimą reikalauja ne mažiau kaip 60 kreditų valandų, iš jų 30 turi baigti disertaciją. Laipsnis reikalavimas bus įvykdytas visą darbo dieną, kai studentai gali baigti programą maždaug per 3,5 mokslo metų. Pagrindinis gamtos mokslų koncentracijos tikslas yra paruošti doktorantus, kad jie užimtų vadovaujančias pareigas gamtos mokslų vadove ir mokytoju įvairiuose švietimo lygmenyse. Kiti tikslai yra: paruošti studentus įrodyti mokslo ir mokslo žinias apie mokslo mokslą; kurti mokymo programas ir mokymo strategijas, pritaikytas įvairiems studentams; suprasti ir pritaikyti etinius ir teisinius standartus savo specializacijai; lavinti įvairius bendravimo įgūdžius; ir pademonstruoti produktyvias ir išsamias mokymo teorijos ir mokymo metodų žinias savo specializacijos srityje. Svarbiausia gamtos mokslų doktorantų rengimo šiems tikslams pasiekti dalis yra parama jiems, kad jie įgytų plataus spektro patirtį, kuri suteiks plačią, subalansuotą ir individualizuotą profesinio tobulėjimo formą.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Daktaras IT laipsnis yra į mokslinius tyrimus orientuota programa, skatinanti mokslinių tyrimų indėlį informacinių technologijų ir susijusiose srityse. Šių sričių pavyzdž ... [+]

Filosofijos mokslų daktaro (doktorantūros) koncentracija: informacinės technologijos

Daktaras IT laipsnis yra į mokslinius tyrimus orientuota programa, skatinanti mokslinių tyrimų indėlį informacinių technologijų ir susijusiose srityse. Šių sričių pavyzdžiai yra informacijos valdymas, skaitmeninės ekosistemos, skaitmeninė ekonomika, įmonių sistemos, žinių valdymas, IT naujovės, IT strategijos, debesų kompiuterija ir naujos technologijos. Tikimasi, kad studentai išvystys ir įgys tvirtą supratimą apie šiuolaikines informacines technologijas ir su jomis susijusius teorinius principus. Baigę studijas, mūsų studentai įgyja tvirtų žinių apie IT, kurios suteikia jiems galimybę savarankiškai dirbti ir yra gerai pasirengę būti IT žinovais.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Daktaras Programa, kurioje susitelkta kompiuterių mokslas, yra pažangesnė bet kurioje informatikos srityje. Programa apima bendrą lauko struktūros ir problemų perspektyvą ... [+]

Filosofijos daktaro (daktaro) koncentracija: informatika

Daktaras Programa, kurioje susitelkta kompiuterių mokslas, yra pažangesnė bet kurioje informatikos srityje. Programa apima bendrą lauko struktūros ir problemų perspektyvą. Studentai giliai išnagrinėja bent vieną polaukį ir kūrybiniais tyrimais prisideda prie žinių ir žinių įtvirtinimo to polaukio srityje. Be to, programa parengia studentus sugebėti suprasti, įforminti ir analizuoti naujas teorines ir (arba) praktines problemas įvairiose srityse informatikos pogrupiuose arba informatikos ir kitų disciplinų sankirtoje. Universitetas apdovanoja daktaro laipsnį laipsnis pripažįstant aukštos kokybės akademinius tyrimus, kurie yra originalus indėlis į informatikos sritį.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Tinklų inžinerijos filosofijos daktaro laipsnis suteikia studentams galimybę vykdyti savarankiškus, aukštos kokybės mokslinius tyrimus ir akademinį mokymą. Tai teikia į m ... [+]

Filosofijos mokslų daktaro (doktorantūros) koncentracija: tinklo inžinerija

Tinklų inžinerijos filosofijos daktaro laipsnis suteikia studentams galimybę vykdyti savarankiškus, aukštos kokybės mokslinius tyrimus ir akademinį mokymą. Tai teikia į mokslinius tyrimus orientuotas magistrantūros studijas ir tinklo inžinerijos profesinę specializaciją ir pabrėžia tiek mokslinius, tiek taikomuosius tyrimus. Norėdami uždirbti daktaro laipsnį laipsnis, studentas turi parodyti žinių plotį, įvaldyti specializuotą sritį, išlaikyti išsamų egzaminą ir atlikti originalius tyrimus, kurių pabaiga - rašytinė disertacija, atskleidžiant aukštus kritinius gebėjimus ir vaizduotės bei sintezės galias. Be to, studentas turi įrodyti savo sugebėjimą atlikti originalius mokslinius tyrimus ir gauti aukščiausias stipendijas, tai įrodo disertacijos gynimas ir publikavimas įsteigtose recenzuojamose akademinėse konferencijose ir (arba) žurnaluose... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Masinės komunikacijos sritis yra plečiama, nes vystosi sparčiai naudojant komunikacijos technologijas ir tuo pat metu atspindi simbiotinį santykį su senesnėmis socialinių ... [+]

Apžvalga

Masinės komunikacijos sritis yra plečiama, nes vystosi sparčiai naudojant komunikacijos technologijas ir tuo pat metu atspindi simbiotinį santykį su senesnėmis socialinių mokslų disciplinomis, tokiomis kaip sociologija, politologija, psichologija, istorija ir literatūra. Tai siūlo Ph.D. studentas platų akademinių židinių spektrą, kuriame gali siekti mokslinių tyrimų interesų. Atitinkamai, JAEU programos kursai suteikia galimybę tęsti naujų komunikacijos technologijų poveikio kultūrai (ypač arabų ir (arba) islamo regionuose), komunikacijos vaidmens plėtojime, lyginamosios žiniasklaidos sistemų, taip pat reguliavimo normų tyrimą. įvairių medijų sistemų rėmai. Studentai, norėdami tęsti savarankišką šios srities studijas, turi gerai išmanyti tyrimų metodikas.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Daktaras Matematikos mokslų programa skirta studentams, įgijusiems matematikos magistro laipsnį kredito universitete. Tai yra 56 kreditų valandų programa, siūloma nuolati ... [+]

Filosofijos mokslų daktaro (doktorantūros) koncentracija: matematika

Daktaras Matematikos mokslų programa skirta studentams, įgijusiems matematikos magistro laipsnį kredito universitete. Tai yra 56 kreditų valandų programa, siūloma nuolatinių studijų studentams Matematikos mokslų katedroje. Reikalaujama, kad studentai atliktų 24 kreditų valandas kursinių darbų, papildomai atlikdami 30 kreditų, skiriamų tyrimams, ir daktaro laipsnį. tezės. Kursinį darbą sudaro 6 kreditų valandos Mokslo kolegijos reikalavimų (etika, tyrimų metodai ir seminarai), 3 pagrindiniai matematikos kursai, be 3 pasirenkamųjų kursų (9 kreditų valandos), kurie leidžia studentui specializuotis bet kurioje konkrečioje temoje, susijusioje su gryna arba taikomoji matematika. Studentų pažangą prižiūri tyrimų vadovas (ir kiti prižiūrėtojai) ir disertacijos gynimo komitetas. Programa yra mokama programa, atvira visiems studentams, kurie atitinka stojimo reikalavimus.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Mechanikos inžinerijos magistrantūros studijų programa siūlo daktaro laipsnį. mechanikos inžinerijos laipsnis. Tai siekia padėti studentams išsiugdyti profesinę nepriklau ... [+]

Apžvalga

Mechanikos inžinerijos magistrantūros studijų programa siūlo daktaro laipsnį. mechanikos inžinerijos laipsnis. Tai siekia padėti studentams išsiugdyti profesinę nepriklausomybę, kūrybiškumą, lyderystę ir gebėjimą tęsti profesinį ir intelektualinį augimą. Programos tikslas yra paruošti absolventus tyrimams ir profesinei praktikai sparčiai tobulėjančioje tarpdisciplininių technologijų eroje. Absolventai, turintys pažangių tyrimų ir išsilavinimą visose susijusiose ME srityse, gali veiksmingai prisidėti prie įvairių nacionalinių ir tarptautinių pramonės šakų bei akademinės bendruomenės plėtros. Jie bus kvalifikuoti ir specializuojasi įvairiose ME disciplinose, tokiose kaip medžiagos, dizainas, gamyba, skysčių mechanika, termodinamika, šilumos perdavimas, valdymas ir dinamika. Specializuotas daktaras temos apima medžiagų apdirbimą ir apibūdinimą, lūžių mechaniką ir nuovargį, kompozicines medžiagas, polimerus, audinių inžineriją, biomechaniką, nanomechaniką, biomedicinos inžineriją, energijos virsmą, degimą, mikrofluidiką, mikrotekos generavimą, mechanizmus, mechatroniką, robotikos inžineriją, MEMS, vibracijas ir nanotechnologijas. . Apdovanojimas už daktaro laipsnį Me laipsnis reikalauja sėkmingai baigti ne mažiau kaip 25 kreditų valandas absolventų kursinių darbų ir 30 kreditų valandų tyrimų, išlaikant išsamius ir prospekto egzaminus.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Ph.D. Fizikos programa yra mokslinių tyrimų programa, siūlanti kondensuotų medžiagų ir kieto kūno fizikos, didelės energijos fizikos, nanofizikos, plazmos fizikos ir kont ... [+]

Filosofijos daktaro (daktaro) koncentracija: fizika

Ph.D. Fizikos programa yra mokslinių tyrimų programa, siūlanti kondensuotų medžiagų ir kieto kūno fizikos, didelės energijos fizikos, nanofizikos, plazmos fizikos ir kontroliuojamos sintezės, taikomojo branduolio mokslo, medicinos ir biofizikos, astrofizikos, atominės ir molekulinės fizikos tyrimų galimybes. Daktaras Reikalaujama, kad studentas atliktų ne mažiau kaip 24 CH kursinio darbo ir 30 CH disertacinio darbo reikalavimus, išlaikytų išsamų egzaminą ir apgintų disertacijos tyrimų išvadas.

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:

Parodykite disciplinos žinių plotį ir pasienio, arba specializacijos srities, gilinkite gilias žinias.Atlikite ir apginkite originalius savo specializacijos sričių tyrimų darbus, kurie suteikė naujų žinių žmonėms.Identifikuokite, kritiškai analizuokite ir paaiškinkite savo disciplinose atsirandančias problemas ir taikydami atitinkamą tyrimo metodiką ieškokite galimo sprendimo.Pavadinkite fakultetui, savo bendraamžiams ir neprofesionaliems žmonėms žodžiu ir raštu pagrindinius savo specializacijos principus ir savo darbą.Nurodykite sritis, kuriose jų srityje gali kilti etinių problemų, ir pateikite strategijas, kaip sušvelninti situacijas, susijusias su etikos problemomis jų profesijoje.Pademonstruokite įžvalgą apie mokslinių tyrimų įgūdžių perkėlimą į kitą darbo aplinką ir apie jiems prieinamas karjeros galimybes tiek akademinėje, tiek už jos ribų.Daktaras Visų tautybių stipendija... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Daktaras Koncentracija „Maisto mokslas“ siekia suteikti studentams galimybę įgyti pažangių žinių, susijusių su maisto kokybe ir sauga, maisto chemija ir analize, maisto p ... [+]

Filosofijos mokslų daktaro (doktorantūros) koncentracija: maisto mokslas

Daktaras Koncentracija „Maisto mokslas“ siekia suteikti studentams galimybę įgyti pažangių žinių, susijusių su maisto kokybe ir sauga, maisto chemija ir analize, maisto perdirbimu ir inžinerija, taip pat naujoviškais ir funkciniais maisto produktais. Koncentracija yra skirta sustiprinti ir sustiprinti studentų žinias apie mokslinius principus ir procesus, naudojamus gaminant saugų ir aukštos kokybės maistą. Be to, koncentracija suteikia mokslu pagrįstą profesinį išsilavinimą, kuris apima teoriją, praktinius tyrimus ir mokslo bei technologijos taikymą įprastiems ir naujiems maisto produktams. Be to, ši programa yra skirta maisto ekspertų magistro studijoms, turinčioms žinių ir įgūdžių tobulėti ir tobulėti profesiniame pasaulyje.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Sodininkystės filosofijos daktaro laipsnis reiškia aukšto lygio mokslo pasiekimus ir pasiekimus atliekant kursinius ir nepriklausomus tyrimus. Sodininkystės filosofijos m ... [+]

Filosofijos mokslų daktaro (doktorantūros) koncentracija: sodininkystės mokslas

Sodininkystės filosofijos daktaro laipsnis reiškia aukšto lygio mokslo pasiekimus ir pasiekimus atliekant kursinius ir nepriklausomus tyrimus. Sodininkystės filosofijos mokslų daktaras yra skirtas paruošti studentus akademinei ar mokslinių tyrimų karjerai. Tikimasi, kad magistrantai tobulins mokslinius tyrimus, mokymą, pratęsimą ir tobulės profesionaliai. Nepriklausomi ir originalūs tyrimai yra svarbi magistrantūros programos dalis ir sudaro baigiamojo darbo pagrindą. Tyrimas turi atspindėti originalų indėlį į žmonių žinias tam tikroje akademinėje srityje ir pateikiamas paskelbto standarto rašytinėje disertacijoje. Dokumente taip pat turi būti įrodytas kandidato susipažinimas su srities literatūra ir tinkamai parinkta bei vykdoma tyrimo metodika. Programa apima šias sritis: dekoratyvinė sodininkystė, gėlininkystė, velėna, daržovių, vaisių pasėliai, aplinkos streso fiziologija, augalų veisimas, augalų patologija ir augalų bei patogenų sąveika, molekulinė biologija, augalų biotechnologijos, audinių kultūra, dirvožemis, vanduo ir tvari. ir ekologinis ūkininkavimas ir kiti.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Ph.D. Specialiojo ugdymo koncentracija yra skirta suteikti mokytojams, administratoriams, tėvams ir psichinių, sveikatos ar socialinių paslaugų teikėjams unikalią galimyb ... [+]

Filosofijos mokslų daktaro (doktorantūros) koncentracija: specialusis ugdymas

Ph.D. Specialiojo ugdymo koncentracija yra skirta suteikti mokytojams, administratoriams, tėvams ir psichinių, sveikatos ar socialinių paslaugų teikėjams unikalią galimybę plėtoti reflektyvaus mąstymo įgūdžius ir lyderystės įgūdžius pritaikant geriausią praktiką įvairioms negalioms ir įsitraukti į kritinius švietimo klausimus, praktikas ir rūpesčius. Ph.D. Koncentracija į specialųjį ugdymą reaguoja į tiek mokyklinio, tiek agentūrinio personalo, kuris šiuo metu užima ar nori eiti lyderio pozicijas specialiojo ugdymo srityje, akademinius ir profesinius poreikius. Mūsų studentai yra žmonės, siekiantys karjeros akademijoje arba srities tyrimuose; specializuojasi vyriausybės klausimais ir politikoje; tiesioginės valstybinės ir privačios agentūros; ir yra specialiojo ugdymo konsultantai ir šalininkai. Vienas iš mūsų tikslų yra padėti mūsų absolventams siekti akademinių pozicijų kaip fakultetams kolegijose ir universitetuose. Programa apima teorinius ir praktinius kursinius darbus, seminarus, tiriamąją veiklą ir lauko patirtį, suteikiančią žinių ir įgūdžių, reikalingų veiksmingai atlikti vadovaujančias pareigas. Ph.D. Koncentracija į specialiojo ugdymo programą reikalauja įtraukti pagrindinius doktorantūros kursus (30 kreditų) ir mokslinių tyrimų / disertacijų kursus (30 kreditų). Kursai gali būti pasirenkami iš bendrojo ugdymo programos specialiojo ugdymo galimybių, švietimo lyderystės ir įvairovės, taip pat iš pagalbinių technologijų (AT), gabių besimokančių asmenų, lengvos / vidutinės negalios ir mokymų / įvertinimo galimybių koncentracijos.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Daktaras Koncentracija lyderystės ir politikos studijų švietimo srityje reikalauja ne mažiau kaip 60 kreditų valandų, iš kurių 30 valandų bus skiriama disertacijos užpild ... [+]

Filosofijos mokslų daktaro (doktorantūros) koncentracija: lyderystės ir politikos studijos švietime

Daktaras Koncentracija lyderystės ir politikos studijų švietimo srityje reikalauja ne mažiau kaip 60 kreditų valandų, iš kurių 30 valandų bus skiriama disertacijos užpildymui. Pagal JAEU nuostatus, studentai turėtų studijuoti visą darbo dieną, kur kiekvienas semestras studijuoja tris kursus. Laikas, kurį reikia baigti, priklauso nuo studento sugebėjimo išlaikyti išsamų egzaminą ir parašyti disertacijas. Tačiau labai tikėtina, kad laipsnį įgysite per mažiau nei ketverius metus. Pagrindiniai daktaro tikslai Lyderystės ir politikos studijų švietimo srityje tikslas yra padėti doktorantams būti kompetentingiems atliekant tyrimus šioje specializacijos srityje, dėstant aukštojo mokslo įstaigose, ir tobulinti savo žinias, įgūdžius ir nuostatas šioje svarbioje srityje. Tai leistų jiems užimti vadovaujančias pareigas mokyklose, mokyklų rajonuose ar aukštesnio lygio švietimo administracijoje. Doktorantūros studentai Susitelkę į lyderystės ir politikos studijas, sužinosite apie labai svarbias švietimo sistemų ir politikos planavimo problemas. Keletas svarbių koncentracijos klausimų yra mokymasis apie organizacinę elgseną, motyvacija ir personalo skatinimas siekti didesnio produktyvumo, paskatinti pokyčius mokykloje, tapti instruktoriais ir pertvarkymo lyderiais, išmokti švietimo sociologijos, būti įtrauktam į etišką mokyklų ir švietimo įstaigų vadovavimą. , išmokti užpildyti atotrūkį tarp mokyklų ir aplinkinės bendruomenės, suprasti globalią įtaką švietimui ir būti pasirengusiems prisitaikyti prie tarptautinių pokyčių, rūpintis įvairiomis mokinių grupėmis ir atlikti kiekybinius bei kokybinius lyderystės ir politikos klausimų tyrimus.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Sheik Khalifa Bin Zayed St - United Arab Emirates University
Al Ain, Abu Dhabi, Jungtiniai Arabų Emyratai