Oficialus aprašymas

EFMD Equis Accredited

Petras B. Gustavson School of Business

Įkurta 1990 m Gustavson School of Business yra gerai žinomas dėl savo unikalios mokymo metodo, įkvėpė mokymo ir mokslinių tyrimų kompetencijos. Kaip lyderis tarp 12,000 pasaulio verslo mokyklų, mes esame viena iš vos 97 pasiekti akreditaciją tiek AACSB International "(asociacijos Advance Collegiate Schools of Business) ir Europos vadybos plėtros fondo per savo Europos kokybės gerinimas sistemos (EQUIS).

Siūlome laipsnių:

· Bakalauro Komercijos (BCom)

· Master of Business Administration (MBA)

· Magistras Global Business (MGB)

· Daktaras Tarptautinės vadybos ir organizacijos

Mes siūlome trumpalaikius vasaros studijas verslumo, paslaugų valdymo, tarptautinio verslo ir verslo ryšių.

Teikiant šias programas, mes esame pasiryžę kurti pasaulio verslo lyderius. Mūsų tarptautinė, integruotos, novatoriška ir socialiai tvaraus požiūris užtikrina mūsų studentai mokosi mąstyti kitaip šiandieninėje greitai besikeičiančioje pasaulio rinkoje.

Viktorijos universitetas

Nuosekliai klasifikuojama kaip viena iš Kanados pirmaujančių mokslinių tyrimų universitetų išorinio tyrimų ir UVIC mokiniams, mes taip pat pateko tarp 200 geriausių pasaulyje metiniame Times Higher Education apklausa. Viktorijos universitetas demonstruoja neeilinį gylis kompetencijos visoje platų akademinių programų bakalauro ir magistrantūros lygio. Universitetas uždirbo reputaciją dėl savo įsipareigojimą mokslinių tyrimų, stipendijų ir Co-op švietimą, ir yra plačiai pripažintas dėl savo novatoriškų ir jautriai programas, tarpdisciplininius ir tarptautinių iniciatyvų ir įvairialypėje ir draugiška mokymosi bendruomenės. Su daugiau nei 19.000 studentų iš Kanados ir visame pasaulyje ir beveik 5000 dėstytojams ir kitiems darbuotojams, Viktorijos universiteto sukūrė nepaprastai kolegialų lyderystės kultūrą apčiuopiama Esprit de Corps visoje miesteliu.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Peter B. Gustavson School of Business at the University of Victoria

Tarptautinės vadybos ir organizavimo doktorantūros studijų programa skirta ugdyti asmens kompetenciją moksliniuose tyrimuose, taip pat mokyti rengti kandidatus produktyvi ... [+]

Tarptautinės vadybos ir organizavimo doktorantūros studijų programa

Peterio B. Gustavsonio verslo mokykla "Tarptautinės vadybos ir organizacijų doktorantūros programa suteikia neįvykdytiems studentams galimybę tobulinti įgūdžius ir gebėjimus, kad jie galėtų prisidėti prie valdymo minties. Iššūkis ir stimuliavimas, programa skirta plėtoti asmens kompetenciją mokslinių tyrimų srityje, taip pat mokyti rengti kandidatus produktyviai akademinei karjerai.

Mūsų doktorantūros programa tarptautiniame vadyboje ir organizacijoje yra glaudžiai susijusi su nustatyta Gustavsonio verslo mokyklos vizija ir strategija, kurioje pabrėžiamas tarptautinis, integruotas, novatoriškas ir socialiai atsakingas / tvarus požiūris į švietimą. Absolventai mūsų doktorantūros studijų programoje bus apmokyti vadybos teorija ir metodika, siekiant sukurti įžvalgas, kurie bus paskelbti geriausiuose pasaulio akademinio valdymo žurnaluose. Doktorantai sužinoti apie naujausius tarptautinės verslo teorijos ir praktikos pasiekimus per pagrindinius kursus ir taip pat galės pritaikyti savo išsilavinimą pasirenkant.... [-]

Kanada Viktorija
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Studying Business at the University of Victoria

About Gustavson School of Business