Oficialus aprašymas

Wang Yanan ekonomikos studijų institutas (WISE) yra į mokslinius tyrimus orientuotas institutas, kuris buvo įkurtas 2005 m. Xiameno universitete, siekiant modernizuoti ekonomiką ir finansuoti mokslinius tyrimus bei švietimą Kinijoje. "WISE" dėmesys skiriamas pasienio tyrimams, aukštos kokybės mokymui, intensyviems tarptautiniams akademiniams mainams ir bendradarbiavimui. WISE turi šiuos konkrečius tikslus:

  • Skelbti mokslinius tyrimus aukščiuose tarptautiniuose ir vietos akademiniuose žurnaluose;
  • Tobulinti mokymo programą visose ekonomikos ir finansų srityse;
  • Mokyti jaunus akademinio vadovavimo kokybės ekonomistus Kinijai;
  • Aktyviai dalyvauti formuojant politiką centrinėms ir vietos valdžios institucijoms;
  • Tapti tarptautinio akademinio ekonomikos ir finansų mainų centru, ypač Pietų Kinijoje ir Azijos-Ramiojo vandenyno regione.
rawpixel / Unsplash

WISE veikia vadovaujant tarptautinei patariamajai tarybai, kurią sudaro žinomi mokslininkai. Tarp jų yra gerbiamas dekanas profesorius Luolin Wang, išsilavinęs kinų ekonomistas, Prinstono universiteto emeritus profesorius, profesorius Jerry A. Hausmanas, 1985 m. Johanno Bateso Clarko apdovanojimo nugalėtojas iš MIT, profesorius Cheng Hsiao iš Pietų Kalifornijos universiteto profesorius Gregory Chow. , ir profesorius Lawrence Klein, 1980 m. Nobelio premijos laureatas iš Pensilvanijos universiteto.

Iki šiol WISE turi apie 40 visą darbo dieną dirbančių dėstytojų, kurie įgijo doktorantūros laipsnius iš žinomų užsienio universitetų, ir 5 išsilavinusių Šiaurės Amerikos universitetų dėstytojų, kurie kiekvienais metais lanko ir moko WISE .

WISE turi mokslinių tyrimų pajėgumus ekonometrijoje, statistikoje, finansų, eksperimentinėje ekonomikoje, teisėje ir ekonomikoje bei kitose ekonomikos srityse. WISE fakultetas gali paskelbti keletą svarbiausių tarptautinių akademinių žurnalų, pavyzdžiui, "Ketvirtasis ekonomikos žurnalas", "Econometrics Journal", "Darbo ekonomikos žurnalas", "Statistikos metraščiai", "Amerikos statistikos asociacijos žurnalas", "Royal Statistical Society" leidimas, B serija, "Biometrica", "Ekonometrinė teorija" , "Verslo ir ekonominės statistikos žurnalas" ir kt. Pasak Tilburgo universiteto pasaulio ekonominių mokyklų tyrimų reitingo, " WISE", susijusi su ekonomikos mokykla, yra priskirta prie 20 geriausiųjų Azijoje ir pastaraisiais metais prestižinių tarptautinių žurnalų leidiniuose paskelbė ketvirtą vietą Kinijoje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Xiamen University - Wang Yanan Institute for Studies in Economics

Tarptautinės doktorantūros programos ekonomikos ir finansų WISE ... [+]

Tarptautinės doktorantūros programos ekonomikos ir finansų WISE

"WISE" orientuota į aukštos kokybės ekonomikos ir finansų švietimą, pasienio tyrimus ir intensyvius tarptautinius akademinius mainus ir bendradarbiavimą. Su puikiais fakulteto nariais, įdarbintais iš aukščiausių užsienio universitetų, visos studijų programos vykdomos anglų kalba pagal tarptautinį bendrąjį standartą.

WISE

Kiekybinė ekonomikaVakarų ekonomikaFinansaiStatistikaProgramos Informacija

Programos trukmė: ketverių metų dieninė studija Kalbos mokymasis: anglų Programos pradžia: rudens semestras Mokestis už mokslą: 55000 RMB per metus, iš viso 165000 RMB Mokestis už paraišką: 400 RMB... [-]

Kinija Xiamen
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba