Infrastructure University Kuala Lumpur

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pirmasis infrastruktūros University Campus Malaizijoje

Infrastruktūros universiteto Kvala Lumpūras stiprybė šiandien kyla iš savo turtingą istoriją. Jau daugiau nei 15 metų, IUKL buvo suteikti kokybišką išsilavinimą ir puikias profesionalias paslaugas įvairių sričių infrastruktūrą.

IUKL yra svarbiausia infrastruktūra universiteto Malaizijoje, kurioje pabrėžiama abiejų kietos ir minkštos aspektų infrastruktūros integraciją, siekia gaminti technopreneurs ir kvalifikuotos darbo jėgos su neįvykdyti komunikacijos, technologijų ir valdymo įgūdžius.

Glaudesnis su up-to-data akademinėms įstaigoms, o Mokomi aukštos kvalifikacijos dėstytojai, tarp kurių yra pramonės praktikų, IUKL siekia užtikrinti aukštos kokybės išsilavinimą srityse inžinerijos, verslo, ryšių, Kalbų studijos, architektūros, biotechnologijų, informacinių technologijų ir daug daugiau ,

Kaip Protasco Berhad, bendrovė, listinguojama pagrindinės plokštės Bursa Malaizija dukterinės IUKL yra įsipareigojusi inžinerijos rytojaus lyderių ateitį. IUKL atsidavimas teikti kokybišką išsilavinimą padėjo daugeliui studentams įgyti reikiamų žinių, įgūdžių ir praktinės patirties tampa gerbiamas specialistai įvairiose srityse. Vadovaujasi Universiteto šūkiu "žinių, Humanity" IUKL siekia užtikrinti, kad kiekvienas studentas yra kruopščiai įrengtas ir įgaliojimus spręsti būsimas problemas, rengiant juos kompleksiškai šiandien.

Švietimo, kad IUKL suteikia subalansuota - studentai ras jų protas ginčijo, jų praktiniai įgūdžiai ištobulino ir jų socialinės sąveikos įgūdžių sustiprintas. Jie taip pat bus kupina aukštų moralinių vertybių padėti materializuoti Vision 2020 "ir" K-ekonomika.

Mūsų vizija

Tapti pasaulinio garso infrastruktūra universitete.

Mūsų misija

IUKL siekia tobulumo įvairių sričių infrastruktūrą, teikiant kokybiškas švietimo, pažangių žinių, state-of-the-art technologijos ir puikias profesionalias paslaugas.

Mūsų devizas

Žinių, žmonijai.

Kodėl reiktų studijuoti ne IUKL?

Geros kokybės švietimas

Būdamas švietimo pramonė daugiau nei 15 metų, IUKL buvo suteikti kokybišką išsilavinimą ir puikias profesionalias paslaugas įvairiose srityse. IUKL vertino kaip "puikiai" (5 pakopos) visavertė universitete 2011 ir 2013 MQA reitingų sistemą Malaizijos aukštojo mokslo institucijų (SETARA). Su tuo, IUKL yra tarp aukščiausio lygio universitetų ir tik infrastruktūros universiteto Malaizijoje ir mes norėtume čempionas save į infrastruktūros srityje. Mes tikime, kad "infrastruktūra" yra ne tik tik pastatų, statybos ir technologijų, bet taip pat minkštas "infrastruktūra", pavyzdžiui, bendravimo, kalbos įgūdžius, prekybos ir informacinių technologijų.

Profesinis pripažinimas

Visi siūlomi IUKL programas tvirtina tiek Švietimo ir mokslo ministerijos ir Malaizijos kvalifikacijų agentūros (MQA).

IUKL gauna profesionalų pripažinimą įvairių vietinių ir tarptautinių profesinių organizacijų - valdybos inžinierių Malaizija (BEM), valdyba architektų Malaizija (LAM), Matininkų valdyba (LJT), Royal Institution inspektorių Malaizija (taikymas turizmui), Washington Accord, Cisco, International standartizacijos organizacija (ISO), asociacijos privilegijuotų Atestuotų apskaitininkų (ACCA), be kita ko.

Pagrindinis diskusijų inžinierių, Malaizija (BEM) Vašingtonas Accord Pagrindinis diskusijų architektų Malaizija (LDM) Matininkų diskusijų Sabo matininkai diskusijų Karaliaus institutas matininkai Malaizija (taikymas turizmui) Asociacija privilegijuotų Atestuotų apskaitininkų (ACCA) Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) Malaizijos atestuotų valstybės apskaitininkų (MICPA) Malaizijos Diplomuotų sekretorių ir administratorių (MAICSA) "Cisco" Malaizijos programinės įrangos testavimas diskusijų Valdyba vertintojų, vertintojų ir turto agentai Malaizija Valdyba sąmatininkų Malaizija

Campus Accommodation

IUKL yra nustatytas per 100 akrų De Centrum City, kuris yra pasiruošęs tapti modernią miestelis, gerai įrengtas su daugybe patogumais už savo mokinių poreikius, nuo jaukios Kondominiumas ir nakvynės komercinių teritorijų, per saugų ir žalia aplinka.

Pasaulio ryšiai su aukščiausio rango universitetų

DIDŽIOJI BRITANIJA

Birmingemo universiteto Portsmuto universitetas University of East LONDON Sheffield Hallam UNIVERSITETAS Glasgow Caledonian UNIVERSITETAS UNIVERSITETAS Northampton University College BIRMINGHAM UNIVERSITETAS Pietų Velsas

AUSTRALIJA

CURTIN TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS Niukaslo universitetas UNIVERSITETAS Naujasis Pietų Velsas UNIVERSITETO Tasmanijos

KINIJA

Tongji universitete XINJIANG UNIVERSITETAS FINANSŲ IR EKONOMIKOS Šangluo UNIVERSITETAS Hebei UNIVERSITETAS

NAUJOJI ZELANDIJA

LINCOLN UNIVERSITETAS MASSEY UNIVERSITETAS Waikato universitetas

OLANDIJA

Hanze taikomųjų mokslų universitetas

AIRIJA

ATHLONE TECHNOLOGIJOS INSTITUTAS

Stipendijos ir paskolos

IUKL mano, kad turėtų būti prieinami visiems, švietimas. Todėl ne IUKL, yra įvairios subsidijos ir stipendijos. Be IUKL Stipendijų ir Mokestis už mokslą atsisakymo schemą, studentai taip pat gali kreiptis dėl paskolų ir stipendijų iš Mara PTPTN ir EPF, among others.

Klubai ir visuomenė

Studentų reikalų skyrius suteikia būdus, kaip mokiniams tyrinėti savo interesus su praktine patirtimi per organizuojamus ištisus metus veiklą. Yra daugiau nei 40 klubai ir visuomenes IUKL. Dalyvavimas klubų ir visuomenių suteikia praktinės patirties vadovavimo ir charakterio vystymąsi.

Karjeros plėtra

Pagrindinis tikslas IUKL Karjera plėtros padalinio padėti savo mokiniams atpažinti ir pasirinkti geriausius karjeros galimybes būtų joms prieinama. Karjeros planavimo ir vystymo procesas prasideda anksčiau kaip kai studentas pradeda savo programą su IUKL.

Paslaugos

IUKL platų asortimentą akademinių ir profesinių kursų vyksta šiuolaikinės studijos, laboratorijų ir dirbtuvėse, įrengta naujausiomis technologijomis ir įranga, siekiant pagerinti jūsų mokymosi patirtį, ar mokotės inžinerija, Kompiuterija, architektūra, verslo, kalbos ar mokslas.

Studentų Bendrija

IUKL studentas bendruomenė yra vietos ir užsienio studentams derinys iš 50 šalių. Šis veiksnys bus suartinti studentus su etnine įvairove, kuri netiesiogiai padidinti pasitikėjimą savimi ir bendravimo įgūdžius.

Patyrę ir kvalifikuoti dėstytojai

Studentai IUKL yra Mokomi aukštos kvalifikacijos dėstytojai, kai kurie iš jų yra pramonės specialistai. IUKL didžiuojasi suteikiant studentams praktinio praktinės patirties, kad ugdo pasitikėjimą savimi ir leidžia jums būti pasirengusi darbo vietoje Baigęs.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Doktorantūra » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Diplomai » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Daktaras filosofijos užstatytą aplinką (tyrimais)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metų January 2019 Malaizija Kajang + 1 daugiau

Filosofijos mokslų daktaras (PhD) iš urbanistinės aplinkos programa siekiama suteikti galimybę specialistams ir absolventų siekti aukštesnių žinių per analizės, sintezės ir tyrimų sudėtingas užstatytos aplinkos sektoriuje. Ši programa yra rekomenduojama tiems, kurie tikisi užsiimti profesinės karjeros tyrimų, mokymo ar techninės darbas Išplėstinė pobūdžio. [+]

Filosofijos mokslų daktaras (PhD) iš urbanistinės aplinkos programa siekiama suteikti galimybę specialistams ir absolventų siekti aukštesnių žinių per analizės, sintezės ir tyrimų sudėtingas užstatytos aplinkos sektoriuje. Ši programa yra rekomenduojama tiems, kurie tikisi užsiimti profesinės karjeros tyrimų, mokymo ar techninės darbas Išplėstinė pobūdžio.

Pagrindiniai bruožai Suteikti studentams lankstumo tyrimų ir plėtoti mokinių protinius gebėjimus specializuotose srityse sukurtos aplinkos apsauga. Išmokyti studentus su pažangios žinių, įrankių ir metodų, kurie bus paremti savo mokslinių tyrimų pajėgumus ir karjeros plėtrą. Suartinti studentus ir mokslo pasienyje įvairių sričių specializacijos sukurtos aplinkos apsauga. Priėmimo sąlygos priimtas į IUKL Senato magistro laipsnį; ARBA Kitos kvalifikacija prilygsta magistro laipsnis, kurie priimtų į IUKL Senato Vietos pareiškėjams, anglų kalbos mokėjimas lygis laikomas pakankama patenkinamai užbaigti kursą Tarptautiniai pareiškėjai, kurie kilę iš šalies, kur anglų kalba yra gimtoji kalba; AR privalo turėti minimalų balų TOEFL 550 arba IELTS 6.0 .; ARBA pasiekė laipsnį iš universiteto, kuriame dėstoma terpė yra anglų kalba. Mokslinių tyrimų sritys architektūra Geomatic inžinerija kiekis Geodezijos kraštovaizdžio architektūra įrenginių valdymas Nekilnojamas turtas ... [-]

Filosofijos daktaras civilinės inžinerijos (pagal tyrimus)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 4 metų January 2019 Malaizija Kajang + 1 daugiau

Kandidatas Programa siūloma KLIUC turi daugiau dėmesio skirti moksliniams tyrimams, palyginti su magistro laipsnį ir yra orientuota į įvaldyti Civilinės inžinerijos žinias rengiant aukštesnio karjeros plėtrą. Šis laipsnis yra [+]

Filosofijos mokslų daktaras Civilinės inžinerijos (Research)

Kandidatas Programa siūloma KLIUC turi daugiau dėmesio skirti moksliniams tyrimams, palyginti su magistro laipsnį ir yra orientuota į įvaldyti Civilinės inžinerijos žinias rengiant aukštesnio karjeros plėtrą. Šis laipsnis yra rekomenduojama tiems, kurie tikisi užsiimti profesinės karjeros tyrimų, mokymo ar techninį darbą Kurių Išplėstinė gamta.

Priėmimo sąlygos

• magistro laipsnį Civilinės inžinerijos ar panašioje srityje iš bet kurio Malaizijos vyriausybės akredituota įstaiga ar kita iki KLIUC Senato patvirtintos lygiavertės kvalifikacijos.

• Dėl vietos pareiškėjui pakankamai meistriškumo anglų kalba yra būtinas... [-]


Filosofijos daktaras informacinių technologijų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 5 metų January 2019 Malaizija Kajang + 1 daugiau

Šia programa siekiama plėtoti ir puoselėti mokslinių tyrimų orientuota informacinių technologijų specialistus, kurie jautriai reaguoja į dabartinę pasaulio daugiakultūrėje ir tarptautinėje aplinkoje verslo pasaulyje. [+]

Šia programa siekiama plėtoti ir puoselėti mokslinių tyrimų orientuota informacinių technologijų specialistus, kurie jautriai reaguoja į dabartinę pasaulio daugiakultūrėje ir tarptautinėje aplinkoje verslo pasaulyje.

Pagrindiniai bruožai Pagilinti ir išplėsti žinias ir supratimą apie informacinių technologijų tarptautiniame kontekste. Didinti kompetenciją tokiose svarbiose srityse kaip informacinės technologijos, kompiuterių mokslo, informacinės sistemos ir išplėsti profesinius vaidmenis asortimentą. Kurti nepriklausomų mokslinių tyrimų įgūdžius ir įgyti pažvelgti į informacinių technologijų problemas, tendencijas ir iššūkius pasaulio kontekste. Kurso struktūra ... [-]

Vaizdo įrašai

IUKL