Oficialus aprašymas

UNITAR tarptautinis universitetas

Įkurta 1997 m., UNITAR tarptautinis universitetas ( UNITAR ) yra vizualus ir gerai valdomas institutas, žinomas kaip pirmasis virtualus universitetas Pietryčių Azijoje ir vienas iš pirmaujančių privačių universitetų Malaizijoje.

Mūsų programos yra siūlomos mūsų pagrindiniame miestelyje „Kelana Jaya“ ir 11 kitų nepriklausomų universitetų visoje Malaizijoje. Mes turime 36 akademines programas, pradedant fondu, diplomu ir bakalauro laipsniais iki magistrantūros ir doktorantūros. Mes didžiuojamės tuo, kad atlikome akademikus, gyvenančius įvairiuose fakultetuose ir mokyklose, pavyzdžiui, „Business“

Nuo pat įkūrimo pradėjome novatorišką mokymąsi, kai technologija papildo žmogaus sąveiką stiprioje švietimo platformoje. Mūsų siekis už prieinamą ir kokybišką švietimą tiek tradiciniuose, tiek nuotoliniuose mokymo režimuose tęsiasi iki šiol ir yra įtrauktas į mūsų UNITAR švietimo sistemą (UNIEC), atitinkantį pažangiausius 21-ojo amžiaus švietimo poreikius.

UNITAR kolegija

Įkurta 2016 m., UNITAR kolegija tarnauja kaip UNITAR tarptautinio universiteto sesuo ir yra įsteigta kaip universiteto partnerė. Šiuo metu UNITAR kolegija siūlo sertifikavimo programas verslo ir svetingumo srityje. Ateityje siūlome diplomatines programas ir bendradarbiavimo programas su įsteigtais užsienio universitetais.

UNITAR koledžo programos yra sukurtos siekiant įgyti „patirtinio mokymosi“

UNITAR kolegija suteikia Pathway į šviesesnę ateitį studentams, norintiems siekti tarptautinio laipsnio už prieinamą kainą. Pasaulinis programos mokymo programos pripažinimas ir tarptautiniai standartai suteiks absolventams geresnes karjeros galimybes.

Mūsų siekiai

Sutelktas į mūsų viziją. Įsipareigojome mūsų misijai.

Mūsų vizija

Būti pirmaujančiu novatoriškų socialinių mokslų universitetu.

Misija

  • Padidinti prieigą prie mokymosi
  • Ugdyti sveikus absolventus
  • Sukurti subalansuotą verslą

Senatas

Universiteto senatas yra aukščiausias UNITAR tarptautinio universiteto ( UNITAR ) akademinis organas, laikantis Konstitucijos ir Universiteto statuto ir nuostatų. Universiteto senatas turi kontrolę ir bendrą nurodymų, tyrimų ir egzaminų kryptį bei įgaliojimus suteikti sertifikatus, diplomus ir laipsnius.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

UNITAR

Filosofijos daktaras verslo administravimo srityje padės studentams plėtoti pažangius mokslinių tyrimų įgūdžius, naudingus karjerai akademikoje ar kitose darbo vietose, k ... [+]

Apžvalga

Filosofijos daktaras verslo administravimo srityje padės studentams plėtoti pažangius mokslinių tyrimų įgūdžius, naudingus karjerai akademikoje ar kitose darbo vietose, kur reikalingi sistemingi, kritiniai ir analitiniai įgūdžiai. Užbaikite savo karjerą į naują lygį, baigus baigiamąjį darbą, reikalingą kurso pabaigoje.

Programos patekimo į rinką reikalavimai

Kad galėtumėte UNITAR į UNITAR Ph.D., turite atitikti šiuos reikalavimus. Programa:

Verslo magistro laipsnis / magistro laipsnis [7 lygis, Malaizijos kvalifikacijų sistema (MQF)] arba kita susijusi disciplina ir pripažinta Universiteto senato; ARBAVietiniams kandidatams pasibaigus SPM su minimaliu kreditu anglų kalba arba jo ekvivalentu. Tarptautiniams studentams, minimalus balas 550 TOEFL arba minimalus balas 6,5 IELTS. Abiejų kvalifikacijų galiojimas yra du (2) metai nuo suteiktos datos. IRApie 500 žodžių anglų kalba pasiūlymas turi būti pateiktas kartu su visais atitinkamais dokumentais, reikalingais norint įstoti į Universitetą registracijos dieną; ARBAMagistro laipsnis iš institucijos, kuri naudoja anglų kalbą kaip mokymo priemonę; ARBAVykdykite universiteto nustatytą vidinį vertinimą (egzaminą žodžiu) su minimaliu C laipsniu. Vertinimo komisiją sudaro du vyresni fakulteto / mokyklos nariai ir anglų kalbos katedros atstovas iš UNITAR fondo mokyklos (UFS). ) arba kiti atitinkami skyriai. Grupę skiria dekanas / atitinkamo fakulteto direktorius / mokykla / centrai. Bet kokią papildomą pagalbą teiks anglų kalbos skyriaus darbuotojai.Kurso struktūra... [-]
Malaizija Selangoras
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
3-01A Level 2, Tierra Crest, Jalan SS6/3, Kelana Jaya, 47301, Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan, Malaysia.
48200 Selangoras, Selangoras, Malaizija