Universidad Autonoma de Aguascalientes

Įvadas

Oficialus aprašymas

Absolventas yra aukščiausio lygio švietimo Meksikoje ir jo pagrindinis tikslas yra profesionalų, specialistų, mokslininkų, humanistų, technologų ir dėstytojų ir mokslo darbuotojų, galinčių taikyti naujoves ir perduoti turimas žinias, akademiškai aktualią ir socialiai reikšminga mokymo įvairios sritys ir disciplinų; gali daryti įtaką Aguascalientes ir Meksikoje plėtrą.

Autonominio universiteto Aguascalientes sukūrė save kaip vedantis akademinio statuso ir prognozuojama nacionaliniu ir tarptautiniu mastu dėl savo akademinės kokybės, padidėjęs švietimo galimybes, mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros, taip pat kultūros sklaidą ir propagavimo darbą socialinio kuris uždirbo savo prestižą ir pripažinimą, kaip turi tą turi 92% savo institucinių programų ir 100% savo tarpinstitucinius studijų programų per Nacionalinės programos kokybės absolventas (PNPC) Nacionalinės mokslo tarybos ir technologijos Meksikoje valdymo organas mokslo ir technologijų šalyje; o tarptautiniu mastu mes ir toliau pridėti programas įvairių agentūrų vertinimo. Įstaiga taip pat turi 14 programas medicininę specialybę, susijusią su sveikatos sektoriaus orientuota profesionalias programas, iš kurių 78% yra ne iš vertinimo, kurį atlieka tarpinstitucinius komitetų Aukštojo mokslo vertinimą (1 lygio CIEES); ir 21% yra akredituota PNPC. Be to, 36% studijų programų buvo įvertintas tarptautiniu lygmeniu, konkrečiai kurį Iberoamerika universitetų asociacijos Aukštųjų studijų (AUIP) ir akreditavimo tarybos Verslo mokyklų ir programų (ACBSP): daktaro Administracinių mokslų daktaras biologinių, daktaras Sociokultūros studijų magistras Edukacinių tyrimų, Master of Science: plotas Augalų biotechnologijos ir toksikologijos magistrė agronominių variantų arba veterinarijos magistras Kompiuterių mokslo ir kompiuterinių technologijų magistras mokesčio ir magistro administracinių mokslų, siekti taip pozicionavimo mūsų studijų programas Quality lygiais konkuruoti pasauliniu mastu. Šiuo metu yra dvi doktorantūros programos vertinamos.

ŽŪN turi integruotą švietimo studijų programas, kad reaguoja išvalyti poreikius mokytis visą gyvenimą, su aukšto lygio kokybe, kurią jų pripažinimo organizacijų ir / ar kokybės standartus auką ir lankstumo elementus, kurie leidžia adresą skiriasi mokymo poreikių specialistų, dalyvaujančių jų. Be to, ten yra įvairiausių, kuri apima tiek orientuotą profesiją ir mokslinius tyrimus, taip pat institucinius ir tarpžinybinį programas, atitinkančias socialinės būtinybės kriterijus ir Universiteto galimybę pasiūlyti jiems programas.

Ieškau akreditavimą studijų programų tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu buvo aiški nuoroda į pastangas universitete. Viena vertus, dėl to, jis vadovaujasi Aukštųjų plėtrą siekiant aukštus kokybės standartus; Antra, dėl to, norint pasiekti tai, buvo sukurta ir įdiegta užtikrinimo sistemą ir gerinant absolventas kokybę lėmė didelis procentas akredituotų programų ir aukštos vidutinis efektyvumas terminalą.

Iš studijų programų bruožas autonominio universiteto Aguascalientes yra.

  • Atitinkamos mokymo programas.
  • studentą orientuoto programos, kurios bus priskiriamas kuratorius narys Akademinės tarybos programos stebėsenai ir mokytojas, kuris padės jums jūsų mokymo.
  • Studijų dalykai gali būti viduje ar išorėje institucijos, skatinant studentų mobilumą ir mokymą konkurencinės globaliame pasaulyje.
  • Mokymai įsigijo leidžia plėtoti mokslinius tyrimus, technologinę plėtrą, inovacijas ir sprendžiant socialines problemas.
  • Studijų programų ŽŪN, palaiko su savo akademinio personalo, kvalifikacijos, patyrę ir pakanka studentų, užtikrinančias mokymus kaip mokslininkas ir vyresnysis specialistas. Daug mokytojų pripažino Nacionalinės mokslininkų sistemos, kompetentingi gamybos, perdavimo ir taikymo žinias su nacionaliniu ir tarptautiniu pripažinimu.
  • Nuolatinis atnaujinimas žinios yra labai svarbus kiekvienas specialistas. Todėl, autonominio universiteto Aguascalientes kviečia visus profesionalus Užtikrinti akademinės kompetencijos studijuoti magistrantūros kursą šiame universitete ir siekti konkurencingos ir pasiūlyti konkrečius sprendimus savo profesinės veiklos.

Studijuoti autonominio universiteto Aguascalientes gauti:

  • Žinios, įgūdžiai, požiūriai ir vertybės susitikti savo profesinį tobulėjimą, mokslinius tyrimus enfrenarse į darbo jėgos ir prisidėti prie Aguascalientes ir Meksikoje plėtrai.
  • Pavyzdžiai su savimi, šios srities ekspertai mokytojams, patyrė per mokslo, technologijų ir profesionalių mokslinių tyrimų iškeltas į mokymo programą veikla.
  • Pavyzdžiai su nacionalinėmis ir tarptautinėmis Dėka atsakingų mokytojas mokymo specialistų patarimus.
  • Patirtis įvairių sričių, tarpdisciplininius ir komandoje, dalintis Darbo ar praktinio darbo su studentais iš įvairių dalykinių sričių dirbti pažangą.

Nes visi, kas išdėstyta, Mokslinių tyrimų generalinis ir magistro studijų direkcija kviečia Jus apsilankyti švietimo galimybes laisvų autonominiam universiteto Aguascalientes į Atnaujinti ir sustiprinti savo profesinį mokymą ir mokslinius tyrimus. Sveiki. !!!

Vietos

Aguaskalientesas

Address
Avenida Universidad 940, Ciudad Universitaria, Universidad Autónoma de Aguascalientes
20130 Aguaskalientesas, Aguaskalientesas, Meksika