Oficialus aprašymas

San Martín de Porres universiteto misija
"Mokyti kompetentingus specialistus, turinčius stiprią humanistinę, etišką, moralinę ir pilietinę vertę, prisidėti prie žinių sukūrimo atliekant mokslinius tyrimus ir propaguojant mokslo, technologijų ir kultūros skleidimą". Projektuokite savo veiksmus bendruomenei, skatindami kuriant šiuolaikišką ir teisingą visuomenę ".


San Martín de Porres universiteto vizija
"" Quacquarelli Symonds "turi būti įtrauktas į 100 geriausių pasaulio universitetų ar tarp 10 geriausių Lotynų Amerikos universitetų 2021 m."


Švietimo kokybės instituto misija
"Kvalifikuoti kompetentingi specialistai, turintys tvirtas etines ir pilietines žmogiškąsias vertybes, prisideda prie žinių sukūrimo per mokslinius tyrimus ir skatina mokslo, technologijų ir kultūros skleidimą". Projektuojame savo veiksmus bendruomenei, skatindami moderni ir teisinga visuomenė ".


Švietimo kokybės instituto vizija
"Pasiekti aukščiausio lygio aukščiausio lygio mokslinę kompetenciją magistro ir daktaro laipsnį Švietimo srityje, dar kartą patvirtinant aukštą institucinio patikimumo ir vadovavimo įvaizdį nuolat tobulinant akademinę kokybę, aukštą atsakomybės jausmą ir socialinį jautrumą. ir jo įsipareigojimą Peru visuomenės ".


Institucinė kultūra

 • Pagarbiai žmogui.
 • Ieškokite tiesos
 • Vientisumas (sąžiningumas, sąžiningumas, teisingumas, solidarumas ir atsidavimas tarnybai).
 • Ieškoti kompetencijos.
 • Lyderystė (akademinė, technologinė ir kt.).
 • Inovatyvus ir verslinis požiūris.
 • Aplinkosauga
 • Komandinis darbas
 • Efektyvus bendravimas
 • Įsipareigojimas šalies vystymuisi.
Programos mokomos:
 • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Pedagogikos doktorantūros studijos

Instituto Para La Calidad De La Educacion

Švietimo programos daktaro laipsnį sudaro moksliniai tyrimai. Jos tikslas yra kurti žinias aukščiausiu lygmeniu. ... [+]

Švietimo programos daktaro laipsnį sudaro moksliniai tyrimai. Jos tikslas yra kurti žinias aukščiausiu lygmeniu.

Baigiu profilis

Švietimo daktaras, baigęs San Martin de Porres universitetą, turi šias kompetencijas:

Vadovauja daugiadalykių mokslinių tyrimų ir švietimo inovacijų grupėms ir jose dalyvauja, naudojantis Švietimo mokslų, Mokslinių tyrimų metodologijos ir susijusių disciplinų žiniomis ir kompetencija.Jis dalyvauja mokyme visuose švietimo sistemos lygmenyse, ypač antrosios pakopos ir tęstinio mokymo programose, kurioms jis kuria naujas švietimo programas atitinkančias mokymo ir mokymosi procedūras.Pasirinkite projektus ir taikykite mokymosi vertinimo procedūras ir priemones, kurios yra tinkamos įvertinti dalyko tikslų pasiekimą ir gauti reikiamų atsiliepimų apie mokymo ir mokymosi proceso tobulinimą.Valdo komandas ir dalyvauja įvairių lygių mokymo programų ir mokymo programų projektavimo, peržiūros ir keitimo procesuose.Dalyvauja rengiant, vykdant, vertinant ir kontroliuojant švietimo plėtros politiką ir projektus.Valdykite institucijas, programas ir švietimo procesus, kurie yra aukšto lygio veiksmingumo ir efektyvumo.Vaduoja komandas ir aktyviai dalyvauja institucijų, švietimo programų akreditavimo, licencijavimo ir kokybės valdymo procesuose.Aiškiai interpretuoja nacionalinę edukacinę realybę ir jos istorinę projekciją savo socialinių-ekonominių, kultūrinių ir politinių formacijų kontekste, pabrėžiant savo vertybes.Mokymo programaAkademinis laipsnis... [-]
Peru Lima
Kovas 2020
Ispanų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba