Oficialus aprašymas

ISEG - Lisabonos ekonomikos mokykla

ISEG buvo daugiau nei šimto metų istorijoje Portugalijoje įsteigta pirmoji ekonomikos ir vadybos mokykla. Mokykla yra Lisabonos universiteto, didžiausio Portugalijos universiteto, dalis.

ISEG yra akredituota Verslo kolegijų aukštųjų mokyklų asociacijos ( AACSB ), o tai reiškia, kad mūsų darbuotojų, mokymo programų ir mokymosi rezultatų standartai yra pripažinti visame pasaulyje elito verslo mokyklomis.

Mūsų studentai ir programos

ISEG buvo daugiau nei šimto metų istorijoje Portugalijoje įsteigta pirmoji ekonomikos ir vadybos mokykla. Mokykla yra Lisabonos universiteto, didžiausio Portugalijos universiteto, dalis. Nacionaliniu mastu pripažintas ISEG taip pat įsitvirtina kaip gerbiamas tarptautinis vardas. Neseniai „AACSB“ akreditavo mūsų tarptautinį pripažinimą.

ISEG rasite išskirtinumo ir pasiekimų kultūrą kartu su įtraukties ir bendradarbiavimo atmosfera. Tai daro abipusis studentų, dėstytojų ir darbuotojų bendradarbiavimas.

Mūsų studentai ir programos

ISEG yra daugiakultūrė aplinka, kurioje maždaug 20% studentų yra tarptautiniai. Mokykloje dalyvauja daugiau nei 4000 studentų po 7 bakalauro, 17 magistro ir 8 doktorantūros programų, taip pat daugiau kaip 30 vadovų mokymo programų. Daugiau nei keliolika šių programų (visose studijų pakopose) yra pilnai prieinamos anglų kalba.

Studentai, mokslininkai ir darbuotojai skatinami nuolat įgyti naujų žinių ir susidurti su sunkumais, kurie daro geresnį pasaulį.

Nesivaržykite apsilankyti mūsų programos tinklalapiuose ir suraskite Jums tinkamiausią.

Fakultetas

ISEG fakultetas turi didžiausią procentą doktorantų šalyje, o dauguma jų yra įgyta gerai žinomose tarptautinėse institucijose. Tai atsispindi tarptautinėje jų mokslinių tyrimų veikloje ir mokyme.

Kaip Portugalijos mokykla, turinti daugybę leidinių prestižiniuose tarptautiniuose žurnaluose, ISEG moksliniai tyrimai yra tikrai pasaulinės klasės. Valdymo, ekonomikos, matematikos ir socialinių mokslų srityse yra 6 tyrimų centrai.

Absolventai

ISEG absolventai yra aukšto lygio specialistai, dirbantys aukščiausio lygio įmonėse visame pasaulyje. Alumni asociacijos iniciatyva ir dalyvavimas kartu su ISEG istorija ir pripažinimu rinkoje padėjo mūsų absolventų tinklą tapti didžiausiu ir geriausiu šalyje.

Mūsų universitetas

Mokykloje yra keli pastatai žavingame architektūros komplekse. ISEG yra įsikūręs buvusiame vienuolyne, gražiai pakeistame tam, kad būtų sukurtas šiuolaikiškai įrengtas įrenginys, išsaugantis originalių pastatų charakterį ir ypatybes. Daugiau modernių pastatų užbaigia kraštovaizdį. Mes labai vertiname kultūrinę įvairovę ir reguliariai skatiname užsiėmimus, įskaitant praktinius užsiėmimus, koncertus, parodas, sportą ir bendruomenės darbą, rengdami savo mokinius nuolat besikeičiančiam pasauliui. Mūsų daugiakultūrė bendruomenė įgauna jėgų ir idėjų iš Lisabonos gyvybingumo! Lisabona yra vienas iš patraukliausių Europos miestų, kur galite rasti tradicijų, romantikos, kultūros, pramogų ir didelių emocijų / patirčių po ilgų puikių saulės spindulių ir gražaus mėnulio.

Sužinokite daugiau apie ISEG - Lisabonos ekonomikos ir vadybos mokyklą, užpildydami savo duomenis, o mokykla susisieks su jumis.

Tikimės, kad susitiksime su mūsų Campus Lisabonoje!

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


ISEG - Lisbon School of Economics & Management

PHD ekonomikos ir socialinių reikalų istorija buvo įsteigtas Lisabonos technikos universiteto 1991 metais ir pritaikytas Europos aukštojo mokslo erdvės 2009 m. Ši 3. cikl ... [+]

Daktaras ekonomikos ir socialinių reikalų istorija

PHD ekonomikos ir socialinių reikalų istorija buvo įsteigtas Lisabonos technikos universiteto 1991 metais ir pritaikytas Europos aukštojo mokslo erdvės 2009 m. Ši 3. ciklas Kurso tikslas teikti aukštos kokybės akademinį mokymą ekonomikos istorijos ir gaminti originalius tyrimus šioje srityje.

Kurso tikslas parengti specialistus su didelės talpos aiškinimo ir atsako į ekonominius ir socialinius pokyčius ilgalaikėje perspektyvoje ir tarp chronologine, geografinių ir socialinių aspektų šių pokyčių sąveika.

Tyrimas vykdomas ISEG mokslinių tyrimų centrai - būtent GHES - Socialinė ir ekonominė istorija tyrimų centras - teikia svarbią paramą Studentai šią programą. Šis centras ir kitų mokslinių tyrimų centrų ISEG, kuris buvo taip pat įvertintas kaip labai gerai arba puikiai, yra priimančiosios centrų PHD Ekonomikos ir socialinė istorija studentams.... [-]

Portugalija Lisbon
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Tai pažangi studijų programa skirta skleisti žinias ir gamina originalų tyrimus plėtros srityje, vadovaujantis geriausių Europos universitetų. Su šio doktorantūros kūrimo ... [+]

Vystymosi studijų doktorantūra

PHD vystymosi tyrimai buvo įsteigtas Lisabonos technikos universiteto 2009 m. Ši 3. ciklas Kurso tikslas teikti aukštos kokybės akademinį mokymą plėtros tyrimų ir gaminti originalius tyrimus šioje srityje. Žinoma, atsirado kaip atsakas į pastaraisiais dešimtmečiais pokyčių, kurie atnešė plėtros studijas į pirmą vietą dabartinėmis debatų, tiek akademijų ir ekonominės, socialinės ir aplinkos politikos srityje.

Priimančioji centrai

Tyrimas vykdomas ISEG mokslinių tyrimų centrų, kurie buvo suskirstytas pagal Mokslo ir technologijų (FCT) fondu, kaip labai gerai arba puikiai, teikia svarbią paramą Studentai šią programą.... [-]

Portugalija Lisbon
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Ši doktorantūros studija "Mangement" bus ypač įdomi tiems, kurie nori siekti pažangių mokslinių tyrimų karjeros ar projektų viešosiose ar privačiose įstaigose arba norint ... [+]

Vadybos doktorantas

Džiaugiamės galėdami pristatyti naują vadybos doktorantūros programą. Ankstesnių leidimų sėkmė buvo pasiekta, užbaigus gerus mokslinių tyrimų projektus ir paskui paskelbus jų rezultatus konferencijose ir akliesiems recenzuojamuose dokumentuose, paskelbtuose geruose tarptautiniuose žurnaluose. Šie faktai pateisina mūsų entuziazmą ir įsipareigojimą pradėti šį leidimą.

Per visą savo egzistavimą, Ekonomikos ir vadybos mokykla (ISEG) iš esmės prisidėjo prie Portugalijos ir tarptautinių organizacijų personalo ir vadovų rengimo. ISEG fakulteto ir doktorantūros absolventai rodo gerą leidybos ir citavimo rekordą.

Vadybos doktorantūros programa siekiama suteikti doktorantams gilų supratimą apie valdymo problemas ir stiprią patirtį taikant metodikos ir taikomosios vadybos tyrimų metodus. Įtraukimas į mokslo darbuotojų tinklus yra skatinamas ne tik bendradarbiaujant su mokytojais ir mokslo darbuotojais iš kelių Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos universitetų, bet ir pasinaudojant ISEG nariu Europos mokslų magistrantūros studijų instituto (EIASM) akademinei tarybai. įsikūrusi Briuselyje, ir IMP ("Pramonės rinkodaros ir pirkimo") grupė, be kita ko.... [-]

Portugalija Lisbon
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Ekonomikos mokslų daktaras siekia suteikti išsilavinimą, kuris rengia doktorantūros absolventus profesiniam darbui, reikalaujančiam aukštesnio lygio techninės ir mokslinė ... [+]

Ph.D. ekonomikoje

Pagrindinis ekonomikos mokslų daktaro tikslas yra suteikti išsilavinimą, kad pasirengtų profesijos, reikalaujančios aukšto lygio techninę ir mokslinę kvalifikaciją, padėtį, tuo pačiu suteikiant absolventams galimybę siekti tarptautinės karjeros ekonomikoje.

Taikinys

Tie, kurie ieško aukštesniojo išsilavinimo ir nori atlikti mokslinius tyrimus ekonomikos srityje, rengdami aukštos kvalifikacijos vaidmenį viešajame sektoriuje ar privačiame sektoriuje. Tokia pozicija apima universitetinį dėstymą ir mokslinius tyrimus, nacionalinių ir tarptautinių organizacijų vadovavimą ir valdymą, konsultavimą, mokymą ir mokslinių tyrimų projektus bei studijas. .... [-]

Portugalija Lisbon
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Doktorantūros ekonominės ir organizacinės sociologijos buvo įsteigtas Lisabonos technikos universiteto 1991 metais ir pritaikytas prie Europos aukštojo mokslo erdvės 2009 ... [+]

Kandidatas ekonominių ir organizacinių Sociologija

&nbsp

Doktorantūros ekonominės ir organizacinės sociologijos buvo įsteigtas Lisabonos technikos universiteto 1991 metais ir pritaikytas prie Europos aukštojo mokslo erdvės 2009 metais. Tai 3-čias ciklas Kurso tikslas teikti aukštos kokybės akademines mokymo ekonomines ir organizacines sociologijos ir gaminti originalius tyrimus šioje srityje. Žinoma yra mokoma mokslo partnerystė su Socialinių mokslų Lisabonos universitete (ICS / UL) instituto ir Socialinių ir humanitarinių mokslų Naujosios Lisabonos universitetas (FCSH / UNL) fakultete.

&nbsp

&nbsp

Priimančioji centrai ... [-]

Portugalija Lisbon
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Matematikos taikomosios PhD į Ekonomikos ir vadybos neseniai buvo pertvarkyta kaip 3. Ciklo metu pagal dabartinius teisės aktus, siekiant įvykdyti ... ... [+]

PhD matematikos taikomosios į Ekonomikos ir vadybos

&nbsp

Taikomoji PhD matematikos į ekonomikos ir vadybos neseniai buvo pertvarkyta kaip 3. Ciklo metu pagal dabartinius teisės aktus, siekiant įvykdyti spraga, susijusi su pažangiosios mokymo matematikos dalyvauja paraiškas vadybos srityse Ekonomikos ir.

Šis naujasis kursas gali pasigirti aukštos kvalifikacijos profesorių, ypač aktuarinio mokslo, analizė, dinaminių sistemų, finansų ekonometrija, finansų matematika, mikro ir makro-ekonometrija, operacijų tyrimo, statistika ir laiko eilutės srityse.

&nbsp

&nbsp

Kur yra žinoma mokė?

Lisabonoje, metu Ekonomikos ir vadybos mokykla (ISEG), vienas iš septynių autonominių institutų, sudarančių Lisabonos technikos universiteto. ... [-]

Portugalija Lisbon
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Instituto Superior de Economia e Gestão Rua do Quelhas, 6
1200-781 Lisbon, Lisbon, Portugalija
Interneto svetainė
Telefonas
+351 21 392 5800