Oficialus aprašymas

Iš kurso ar mokyklos pasirinkimas yra esminis momentas bet studentiško gyvenimo. Prie Universidade Lusófona do Porto (ulp)Manome, mūsų mokyklą ir jos kursai turi daug atitinkamus aspektus, kurie pakviesti visi tie, kurie šiuo metu susiduria su šių pasirinkimų, pasirinkti studijuoti Universidade Lusófona do Porto.

Panagrinėkime tai: visi mūsų kursai yra akredituota pagal A3ES, subjektas, atsakingas už vertinimo ir kokybės užtikrinimo aukštojo mokslo Portugalijoje; visi mūsų kursai užimtumą viršija šalies vidurkį mokymo srityse, kuriose jos veikia; turime aukštos kvalifikacijos dėstytojai, sudarytas iš daugelio žmonių nusipelniusių ir prestižą jų teritorijas; Mes įsikūrę universiteto Lisabonos centre, su puikiu prieinamumo ir vietos; siūlome didelę ir gerai organizuotą miesteliu, kuris apima aukštos kokybės įrangą ir laboratorijas; mes esame dalis švietimo projektą su unikalaus tarptautinio profilio, kuris yra visuose portugališkai kalbančių šalių, siūlanti unikalų kultūros ir švietimo patirtį.

Dėl visų šių priežasčių manome, kad esame geriausias variantas. Mes tikime, kad mes suteikiame Jums siūlome rinktis su mumis ir pasidalinti su mumis šį unikalų patirties yra dalis didelio projekto, švietimo projektas Universidade Lusófona do Porto.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Portuguese (Portugal)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Universidade Lusófona do Porto

Į architektūros mokslų daktaras, universiteto Porto portugališkai kalbančių šalių turi kaip pagrindinį tikslą tyrėjų ir dėstytojų mokymo architektūros srityje. Šiuo pasiū ... [+]

Įvažiavimo sąlygas

a) turėtojai magistro laipsnis arba lygiavertė architektūros ar panašioje srityje b) bakalauro laipsnis laikikliai, laikikliai pripažintos kaip patvirtinantis gebėjimą atlikti šią EB C. C From SCAIT atitinkamo akademinio ar mokslo mokymo programos -ULHT ir DC-FCATI ULP; c) turėtojai pripažinta patvirtinantis gebėjimą atlikti šią EB DC ir DC SCAIT akademinio, mokslinio ar profesinio mokymo programas FCATI.

Ji skirta fiksuoti studento profilis: 1) domina moksliniai tyrimai architektūros integravimo į visuomenę, atsižvelgiant į sritis, kurios sąveikauja su ja, ypač iš socialiniu požiūriu, kultūros, technikos ir ekonomikos; 2) atvira tarpdisciplininio žinių; 3) įsipareigojo skatinti akademinių ir ar profesinėse srityse, technologijų, socialinės ar kultūrinės pažangos.... [-]

Portugalija Porto
Spalis 2019
Portuguese (Portugal)
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba