University of Porto School of Economics and Management.

Įvadas

Oficialus aprašymas

FEP yra Porto universiteto Ekonomikos ir vadybos mokykla. Porto universitetas yra viena iš labiausiai prestižinių aukštojo mokslo institucijų Portugalijoje ir Europoje ir labai vertinama visame pasaulyje. Porto universitete savo 14 mokyklose ir mokslinių tyrimų padaliniuose dirba 30 000 studentų, iš kurių 3500 yra tarptautiniai studentai ir beveik 2300 mokytojų ir mokslininkų. FEP buvo įkurta 1953 m. Ir nuo to laiko yra Portugalijos ekonomikos ir vadybos švietimo ir mokslinių tyrimų lygis, išskiriantis savo gebėjimą diegti naujoves ir atnaujinti studijų programas. Tai rodo savo programų įvairovė ir kokybė: FEP siūlo dvi bakalauro studijų programas (ekonomika ir vadyba), penkiolika magistrantūros studijų programų visose atitinkamose ekonomikos ir vadybos srityse, iš kurių keturios mokomos anglų kalba, ir du doktorantai. programos (ekonomika ir vadyba) - taip pat dėstoma anglų kalba. FEP turi prestižinį fakultetą, kurį sudaro 150 dėstytojų, kurie sujungia aukštą akademinį lygį su puikiu dėstymo gebėjimu. FEP turi keletą mokslinių tyrimų centrų, iš kurių du (CEF.UP ir LIAADD) yra Portugalijos viešųjų mokslinių tyrimų finansavimo instituto FCT atitinkamai priskiriami "labai gerai" ir "puikiai". Per 2017/18 akademinius metus FEP buvo įregistruota 2 957 studentai: 1538 studentai, 1315 magistrantų ir 104 doktorantai. studentai. Tais pačiais metais FEP pasveikino daugiau nei 430 studentų iš daugiau nei 68 skirtingų šalių. FEP mokiniai taip pat naudojasi galimybe studijuoti užsienyje daugiau nei 100 FEP partnerių mokyklose, kurios yra daugiau nei 30 šalių, kai kuriais atvejais suteikiant jiems dvigubą laipsnį (pvz., Magistrantūros studijų studentai ir finansų magistras studentai gali pasirinkti vieną laikotarpį studijuoja atitinkamai Kedge Business School ir Kozminskio universitete, kuris duos jiems dvigubą laipsnį). Be to, FEP priklauso QTEM - kiekybiniams ekonomikos ir vadybos metodams, kurie surenka puikius studentus iš 18 aukščiausių ekonomikos mokyklų visame pasaulyje. FEP absolventai yra aukščiausio lygio vadovaujančiose pareigose svarbiausiose Portugalijos ir užsienio kompanijose bei įstaigose visose pramonės šakose, suteikiant studentams privilegijuotą priėjimą prie itin didelio ir žinomo verslo partnerių tinklo. Kodėl mokytis FEP?

 • U.Porto yra aukščiausio lygio universitetas visame pasaulyje
 • Geriausi studentai
 • Mokymo kokybė ir į mokslinius tyrimus orientuota dėstytoja
 • FEP priklauso QTEM Master Network, kuris renka neįtikėtinus studentus iš 18 aukščiausių ekonomikos mokyklų visame pasaulyje
 • Dvigubas laipsnis (magistras vadybos, finansų magistras ir ekonomikos mokslų daktaras su Kedge verslo mokykla ir FEA-USP, Kozminskio universitetu ir atitinkamai LASER - Lombardijos aukštojo mokslo ekonomikos mokykla)
 • Žinios ir profesiniai gebėjimai
 • Papildoma veikla
 • Akademinės ir profesinės integracijos palaikymo paslaugos
 • Galimybė naudotis daugybe stažuočių ir įdarbinimo galimybių
 • Garsus ir platus absolventų tinklas
 • Vibratingas studentų gyvenimas Porto universitete: sportas, kultūra, laisvalaikis
 • "Porto" laimėjo du kartus "Best European Travel Destination" apdovanojimai (2012, 2014 ir 2017)

Vietos

Porto

University of Porto

Address
University of Porto Faculty of Economics and Management, Praça de Gomes Teixeira
4099-002 Porto, Porto rajonas, Portugalija
Interneto svetainė