Oficialus aprašymas

Tarptautinė vadybos mokykla (ISM) yra specializuota, akredituota verslo mokykla, įsikūrusi Paryžiuje, Prancūzijoje, su programomis penkiuose skirtinguose žemynuose.

Mes suteikiame studentams pasaulinę perspektyvą, kurios jiems reikia klestėti kaip modernūs verslo lyderiai. Tai darome laikydami savo klases mažomis, atrinktomis ir kultūriniu požiūriu įvairiomis, taip pat siūlome programas pagrindiniuose prekybos centruose visame pasaulyje.

Mūsų IMBA plėtoja pasaulinius verslo lyderius rytoj, o mūsų DBA yra sukurta patyrusiems vadovams, siekiantiems spręsti aukšto rango vadovų iššūkius tarptautiniu lygmeniu. Išbandytiems vyresniesiems specialistams, mūsų doktorantūros meistrai remia mokymo ir mokslinių tyrimų įgūdžius, reikalingus grįžti verslo bendruomenei ir formuoti naujos kartos lyderius.

Sukurta pagal pasaulines vertybes

Mūsų įkūrėjas Jack Forget atidarė ISM, norėdamas užginčyti tradicinį verslo mokyklos modelį.

Jo vizija buvo į išorę orientuota mokykla, kuri remia naujoves ir naujus mokymo būdus. Tai būtų tikrai pasaulinė institucija, turinti partnerystę besivystančiose rinkose visame pasaulyje. Studentai iš visų žemynų mokytųsi iš aukščiausio lygio profesorių ir mokydamiesi sukurtų vertingą profesionalų tinklą.

Šiandienos ISM išlaiko šio pagrindinio filosofijos jėgą ir judrumą. Vis dar įsikūrę Paryžiuje, dabar turime partnerių institucijas Niujorke , Šanchajuje , Niu Delyje , San Paule ir Keiptaune . Mes ir toliau teikiame studentams nišinius įgūdžius, pasaulinę perspektyvą ir kontaktus, kuriuos jie turi gyventi kaip lyderiai.

Pagrįstas realaus pasaulio praktika

Mūsų studentai yra ambicingi. Jie važiuoja į viršų. Taigi, nors svarbi teorinių žinių bazė, būtinas veiksmas ir patirtis.

Mes renkamės savo profesorius tiek savo mokymo kokybei, tiek ir verslui. Kai jie nėra ISM, jie gali būti pirmaujančios kompanijos, mokydamos geriausiose verslo mokyklose visame pasaulyje ir įtakodami tarptautinės verslo praktikos kryptį.

Mūsų mažos, interaktyvios klasės leidžia artimai susipažinti su mūsų profesorių patirtimi. Ir kadangi mūsų studentai yra patyrę profesionalai, jie turi galimybę pasidalinti originalia įžvalga ir informuoti, kas vyksta klasėje.

Pagaminta darbo vadovams

ISM studentai yra aukšto lygio vadovai, turintys reikiamų tvarkaraščių. Jų laikas yra vertingas išteklius, ir jiems reikia studijų, kad jie atitiktų jų karjerą ir gyvenimo būdą.

Šis lankstumo poreikis įkvepia viską, ką siūlome. Studentai gali derinti tiesioginius kursus Paryžiuje su e. Mokymusi ir dalyvauti užsienio programose vienoje iš penkių mūsų partnerių institucijų visame pasaulyje.

Taip pat leidžiame studentams pritaikyti savo studijas ir sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia jų karjerai. Priklausomai nuo to, kokio laipsnio jie pasirenka, jie gali sekti bendruoju tarptautinio verslo valdymo Pathway arba specializuotis finansų, verslumo ir inovacijų, arba aukštojo mokslo srityse.

Ilgalaikis profesionalus tinklas

Mūsų studentams mokymosi ISM privalumai tęsiasi dar ilgiau nei baigimo diena.

Klasės draugai ir profesoriai, kuriuos jie susitinka mokykloje, sudaro visą gyvenimą trunkantį profesionalų tinklą su idėjomis, parama ir galimybėmis, kurios viršija verslo sektorius ir geografines ribas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


ISM - International School of Management

Mūsų doktorantūra tobulina mokslinių tyrimų ir mokymo įgūdžius, kurių reikia norint skatinti naujas perspektyvas ir įkvėpti naujos kartos verslo lyderių. Programa rengia ... [+]

Savęs pakopos doktorantas tarptautinio verslo vadybos

Mūsų doktorantūra tobulina mokslinių tyrimų ir mokymo įgūdžius, kurių reikia norint skatinti naujas perspektyvas ir įkvėpti naujos kartos verslo lyderių.

Lanksti doktorantūros struktūra leidžia studijuoti ilgą laiką neišeinant iš darbo. Jis sujungia akis į akį kursus Paryžiuje su specialiomis programomis mūsų penkiose partnerių institucijose visame pasaulyje ir leidžia pasinaudoti privalomojo e. Mokymosi privalumais. Tai suteikia jums laisvę mokytis bet kurioje pasaulio vietoje, tuo metu, kai tai atitinka jūsų karjerą ir gyvenimo būdą.

Kandidato profilis

Laikykite bakalauro laipsnį arba lygiavertę akredituotą bakalauro studijų programą ir baigę magistro studijų programąVidutinė dešimties metų vadovybės patirtisReikalingas stiprus anglų ir anglų kalbos rašymas... [-]
Prancūzija Paris Jungtinės Amerikos Valstijos New York Pietų Afrikos Respublika Cape Town Indija New Delhi  + 4 Daugiau
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 7 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ISM - International School of Management

Verslo administravimo daktaras (DBA) yra skirtas ugdyti lyderystę, reikalingą aukščiausio lygio vadovų iššūkiams tarptautiniu mastu spręsti. Nesvarbu, ar siekiate giliau ... [+]

Savarankiškas tempas DBA

Nesvarbu, ar siekiate giliau suprasti savo profesiją, ar tiesiog naują asmeninį iššūkį, mūsų DBA suteikia jums platformą savo žinioms išplėsti ir daryti įtaką tarptautinei verslo praktikai.

Verslo administravimo daktaras (DBA) yra skirtas ugdyti lyderystę, reikalingą aukščiausio lygio vadovų iššūkiams tarptautiniu mastu spręsti. Doktorantūros laipsnis, turintis vadybinę reikšmę, leidžia aukščiausiems vadovams gilinti savo žinias, prisidėti prie žinios apie savo profesiją ir pasirengti sudėtingoms analizėms ir sprendimų priėmimui, reikalingam vyresniųjų vadovų. Programoje pabrėžiamas vadybos, kaip sistemos, supratimas; suprantama kaip ji veikia tarp organizacijų, sektorių ir kultūrų.... [-]

Prancūzija Paris Jungtinės Amerikos Valstijos New York Pietų Afrikos Respublika Cape Town Indija New Delhi  + 4 Daugiau
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
4 - 6 metai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Welcome to ISM

ISM MBA Program

ISM DBA

ISM PhD

International School Of Management
Address
ISM Paris 17, boulevard Raspail
75007 Paris, Île-de-France, Prancūzija
Interneto svetainė
Telefonas
+33 1 45 51 09 09
Address
ISM - International School of Management
Shanghai, Shanghai, Kinija
Address
ISM - International School of Management
São Paulo, State of São Paulo, Brazilija
Address
101 astor place
New York, New York, Jungtinės Amerikos Valstijos
Address
ISM - International School of Management
Cape Town, Western Cape, Pietų Afrikos Respublika
Address
amity university campus
New Delhi, Delhi, Indija