Oficialus aprašymas

Fakulteto vizija

Fakulteto vizija yra būti pirmaujančiu švietimo, mokslinių tyrimų ir taikomųjų programų plėtros centru regione, tiriančiame biologijos, ekologijos, fizikos ir matematikos sritis. Tai taip pat siekia būti pagrindiniu būsimų mokytojų rengimo Slovėnijoje įvairių sričių, tokių kaip gamtos mokslai, matematika ir technikos studijomis, centru.

Fakulteto tikslas

Fakulteto misija yra suteikti naujų žinių tokiose fundamentinių mokslų srityse kaip matematika, fizika, biologija, ekologija ir edukologija biologijos, matematikos, fizikos, chemijos ir technikos, kompiuterių ir aplinkos srityse.

Jaunas fakultetas su tradicijomis

Gamtos mokslų ir matematikos fakultetas (FNM) buvo įkurtas 2006 m. Tai įvyko tada, kai Edukologijos fakultetas suskilo į tris skirtingus fakultetus. FNM yra padalinta į skirtingus skyrius: Biologijos, Fizikos, Matematikos ir kompiuterių bei Techninių studijų.

Fakultetas vykdo daugybę skirtingų studijų programų, kurių kokybę užtikrina puikus mūsų akademinis personalas. Fakulteto darbuotojai yra visame pasaulyje garsūs mokslininkai ir tyrinėtojai, kurie, atlikdami savo darbą, dėstė fakultetą tyrimų srities viršūnėje. Sėkmingą tiriamąją veiklą galima pastebėti naudingose ir tinkamose studijų programose. Tolesnis mūsų akademinio personalo kokybės įrodymas yra studentų apklausose, kur FNM dėstytojai vertina geriausiai. Taigi FNM yra puikios kokybės fakultetas, kuris taip pat yra palankiausias studentams.

Visos mūsų fakulteto studijų programos buvo pertvarkytos taip, kad atitiktų Bolonijos sistemą. Kai kurios naujos programos jau pradeda veikti kaip Bolonija. Nuo rugsėjo 10 dienos mūsų fakultetas siūlo tik naujas, Bolonijos studijų programas.

121779_DSCF4176-1.jpg

Kodėl verta studijuoti mūsų fakultete?

Šiais laikais mokslas labai populiarėja ir užima vis didesnę, svarbesnę vietą mūsų visuomenėje. Studijuodami mokslą, kaupiate naujas žinias, kurios garantuoja patikimumą ir ilgalaikius rezultatus. Jaunimas vėl pradeda suprasti, kad gerai išmokslę gamtos mokslus ir matematiką, leidžia gerai įsidarbinti ir turėti puikią karjerą. Mūsų studentai turi aiškiai apibrėžtus tikslus ir gyvenimo lūkesčius, o tai yra puikus motyvacijos šaltinis jų studijoms.

Patrauklūs Gamtos mokslų ir matematikos fakulteto atributai yra šie:

  • Turime sėkmingą mokymo programą.
  • Pagalba iš kartų yra kažkas, kuo mes naudojamės kiekvieną dieną.
  • Studentai gali bendradarbiauti projektuose studijuodami kaip bakalaurai.
  • Studentai gali dalyvauti daugybėje užklasinių užsiėmimų, kuriuos siūlo fakultetas.
  • Studentai gali įgyti papildomos patirties dirbdami studentų darbus savo kompetencijos srityje.
  • Studentai gali naudotis daugybe tarpdisciplininių ryšių mokslo, techninių, medicinos, ekonomikos studijų srityse ir taip išplėsti savo žinias.
  • Mūsų fakultete studentai nėra skaičiai!

Įdarbinimo galimybės

Gamtos ir matematikos išsilavinimas suteikia galimybę rasti gerą darbą ir sėkmingai uždirbti karjerą, ypač todėl, kad Slovėnijoje yra nedaug absolventų, kurie specializuojasi gamtos mokslų ir matematikos srityse. Galima įsidarbinti pramonėje, bankuose, draudimo agentūrose, valstybinėse įstaigose, mokyklose ir kt. Švietimas taip pat suteikia ir kitų savarankiško darbo galimybių.

Faktinius įdarbinimo variantus galima rasti atskirų programų akreditavimo paraiškose.

121780_DSCF2141-1.jpg

Tyrimų fakultetas

FNM (Gamtos mokslų ir matematikos fakultetas) partneriai priklauso vienam iš pirmaujančių pasaulio tyrinėtojų, o fakultetas savo mokslinės veiklos dėka yra žinomas kaip geriausias Mariboro universitete.

Fakultete daugiausia plėtojami tyrimai biologijos, ekologijos ir aplinkosaugos, biofizikos, sistemos biologijos, sudėtingų sistemų fizikos, nanotechnologijų, matematikos, algebros, geometrijos, topologijos, inžinerijos, kompiuterių, organinės chemijos ir edukologijos srityse.

Mūsų studentai sėkmingai įtraukiami į aukščiau paminėtą tiriamąją veiklą ir projektus.121877_FNM-modrozelen-bitnaslika-velika.jpg

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Faculty of Natural Sciences and Mathematics - University of Maribor

Pirmąjį pirmųjų metų semestrą studentas mokosi trijų privalomų dalykų ir dviejų pasirenkamųjų pedagoginių dalykų, kurie sudaro doktorantūros studijų inžinerijos srityje p ... [+]

Programos struktūra

Pirmąjį pirmųjų metų semestrą studentas mokosi trijų privalomų dalykų ir dviejų pasirenkamųjų pedagoginių dalykų, kurie sudaro doktorantūros studijų inžinerijos srityje pagrindą. Antrųjų pirmųjų metų semestre studentas gilina žinias su dviem pasirenkamaisiais dalykais techninėje srityje ir vienu pasirenkamuoju dalyku pedagoginės didaktikos srityje. Tuo pat metu jis pradeda savo individualų tiriamąjį darbą aktualiais inžinerijos mokslo srities klausimais. Per du semestrus studentas baigia 1800 valandų organizuotų ir individualių studijų ir tiriamojo darbo formų ir surenka 60 ECTS kreditų.

Antrųjų metų žiemos semestre studentai pasirenka pasirenkamuosius kursus iš vidaus ar užsienio fakultetų ar universitetų magistrantūros studijų programų (vienas techninės krypties ir vienas pedagogikos kursas). Studentai taip pat gali pasirinkti dalykus iš pasirenkamųjų siūlomos studijų programos dalykų, jei jis jų nepasirinko anksčiau. Antrųjų metų žiemos semestre studentas taip pat atlieka individualų tiriamąjį darbą, kurį tęsia antrųjų metų antrame semestre. Per du antrųjų kursų semestrus studentas įgyja 1800 valandų organizuotų ir individualių studijų ir tiriamojo darbo formų ir surenka 60 ECTS kreditų.... [-]

Slovėnija Mariboras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Faculty of Natural Sciences and Mathematics - University of Maribor

Visas tyrimas įvertinamas 240 ECTS kreditų, jį sudaro 8 semestrai ir jis trunka 4 metus. Studijų pradžioje studentas, suderinęs su darbo mentoriumi, pasirenka studijų sri ... [+]

Subjektas

Visas tyrimas įvertinamas 240 ECTS kreditų, jį sudaro 8 semestrai ir jis trunka 4 metus. Iš 240 ECTS kreditų 180 ECTS yra skirti individualiam studento darbui pagal individualų tiriamąjį darbą (IRW), o 60 ECTS - organizuotoms studijų formoms. Jų metu studentas baigia privalomus studijų ir įvadų įvadus (3 ECTS kreditai, iš viso 6 ECTS privalomas turinys), 30 ECTS organizuotų studijų formų studentas baigia dirbdamas su dėstytoju privalomuose individualiuose kursuose. Tiriamojo darbo IV dalykai (3 ECTS kreditai), iš viso 15 ECTS kreditų) ir Individualus tiriamasis darbas VI (6 ECTS kreditai) ir pagal daktaro disertaciją (9 ECTS kreditai). Likę 24 ECTS kreditai iš 60 ECTS yra pasirenkami, kuriuos studentas įgyja baigdamas tris pagrindinius pasirenkamuosius kursus (po 6 ECTS) pagal pasirinktus modulius Fizika, Biofizika, Edukacinė fizika ir su dviem pasirenkamaisiais I ir II kvalifikacijos kėlimo įgūdžiais (3 ECTS). kiekvienas).... [-]

Slovėnija Mariboras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Faculty of Natural Sciences and Mathematics - University of Maribor

Studijų programa suteikia daug atvirumo ir lankstumo, nes studentai gali aktyviai formuoti individualų ugdymo kelią pagal savo pomėgius ir karjeros orientacijas, akcentuo ... [+]

Programos tikslai

Studijų programa suteikia daug atvirumo ir lankstumo, nes studentai gali aktyviai formuoti individualų ugdymo kelią pagal savo pomėgius ir karjeros orientacijas, akcentuodami gautas teorines, taikomąsias ar kompiuterines matematikos žinias. Palaikant mentorius, kiekvienas studentas palaipsniui kaupia reikiamą žinių ir tyrimų patirties rinkinį, kad galėtų savarankiškai valdyti labai sudėtingas praktines problemas savo studijų srityje. Svarbus matematikos doktorantūros studijų programos bruožas yra jos tarptautinis palyginamumas, atvirumas ir lankstumas: įtraukiant studentus į įvairius mokslinius tyrimus ir taikomuosius projektus, vykstančius fakultete.... [-]

Slovėnija Mariboras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

University of Maribor (Full lenght promovideo)

Address
Fakulteta za naravoslovje in matematiko, Koroška cesta 160
2000 Mariboras, Mariboro administracinis vienetas, Slovėnija