Oficialus aprašymas

Pan-European University (PEU) yra privati ​​aukštoji mokykla, siūlanti universitetinį išsilavinimą visuose 3 studijų cikluose 20 akredituotų studijų programų 5 fakultetuose. Nuo pat įkūrimo 2004 m. PEU baigė studijas daugiau nei 12 000 studentų. Platus studijų turinio, modernių ir technologiškai gerai įrengtų patalpų, taip pat aukštos klasės akademikų įtraukimas į savo programas, yra tik keletas ypatybių, kurias universitetas gali pasiūlyti savo studentams, kad jiems būtų suteikta praktiškai orientuota švietimo kokybė. kurti sėkmingus profesionalus patekus į darbo rinką.

Kiekvienas iš penkių fakultetų pateikia šiuolaikinius mokymo būdus, įskaitant individualų požiūrį, patrauklias specializacijas ir profesinį pasirengimą praktikos forma. Visi minėti siekia pasiekti universiteto pagrindinį tikslą - tapti pagrindiniu aukštojo mokslo modernybės centru. Mes esame pasiryžę būti jūsų idealus pasirinkimas sėkmingai pradėti sėkmingą karjeros gyvenimą.

PEU sudaro 5 fakultetai, kurie laipsniškai nustatomi reaguojant į aukštojo mokslo rinkos poreikius chronologine tvarka: fakultetas (2004 m. ), Ekonomikos ir verslumo fakultetas (2005 m.) , Fakultetas žiniasklaidos (2007 m. ), Fakultetas Informatika (2009) ir psichologijos fakultetas (2011) .

Kaip vienintelė privataus aukštojo mokslo institucija Slovakijoje turime teisę pasiūlyti doktorantūrą. studijos ir tuo pat metu kvalifikuoti kandidatai gali siekti profesinio daktaro, habilitacijos (asocijuotos profesoriaus) ir inauguracijos (visiško profesoriaus) bylų.

Būdamas komercijos " Prosperita", investicinės grupės, turinčios daugiau nei 20 metų verslo tradiciją, narys, mes esame viena iš pirmaujančių šeimos verslo korporacijų Čekijos Respublikoje. Narystė yra išankstinė finansinio ir organizacinio stabilumo sąlyga ir yra tarptautinių investicijų ir kapitalo rinkų dalis.

Kaip labai svarbi švietimo dalis, mūsų strateginis tikslas yra praktinė patirtis. Praktinės patirties įgijimas jau studijų metu leidžia absolventams išvykti į darbo rinką palyginti geresnėje padėtyje.

Bendradarbiaujant su IBM, Slovakijos futbolo asociacija, Slovakijos nacionaliniu žmogaus teisių centru, Nacionaline nekilnojamojo turto agentų asociacija, "News and Media Holding" arba Slovakijos draudimo bendrovių asociacija, siekiama pabrėžti praktinius studijų aspektus. Ekspertai yra kviečiami į tiesiogines studijas, o bendradarbiaujant su verslo partneriais siūlomi specializuoti seminarai, seminarai ir profesionalūs renginiai.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Pan-European University

Psichologijos fakultetas buvo įkurtas 2011 m. Ir yra jauniausias iš visų PEU fakultetų. ... [+]

Psichologijos fakultetas buvo įkurtas 2011 m. Ir yra jauniausias iš visų PEU fakultetų.

Pagrindinis fakulteto tikslas yra išmokyti būsimąjį absolventą pritaikyti psichologinius principus, žinias, modelius ir psichologinius metodus (pagal etiką ir esamus mokslo pasiekimus) taip, kad padėtų individualiems pacientams, socialinėms grupėms, organizacijoms ir jų vystymuisi, gerovei ir efektyvumui.

Fakulteto dėstymo procesas susideda iš keturių pagrindinių dalykų - darbo ir socialinės psichologijos, konsultavimo ir socialinės psichologijos. Akademinį personalą sudaro reputacijos asmenys mokyklos, socialinės, darbo ir konsultacijų psichologijos srityje, taip pat tarpininkavimas. Be vidaus pedagogų, fakultete vyksta klases, kurias moko profesionalūs psichologai.... [-]

Slovakija Bratislava
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pan-European University

Nuo 2005 m. Ekonomikos ir verslo fakultetas pradėjo rengti savo studentus už sėkmę pasaulio ekonominėje aplinkoje. ... [+]

Nuo 2005 m . Ekonomikos ir verslo fakultetas pradėjo rengti savo studentus sėkmei pasaulio ekonominėje aplinkoje.

Pagrindinis fakulteto tikslas - parengti absolventus, kurie galėtų atnešti naujovių verslui ir organizacijoms, taip pat galėtų dalyvauti tarptautinėje darbo rinkoje.

2009 m. Fakultetas atnaujino buvusios doktorantūros studijų programą, siekdamas kuo labiau pritaikyti turinio ir mokymo metodiką prie studijų sąlygų prestižiniuose verslo universitetuose pasaulyje. Visas fakulteto dėstymo procesas išsiskiria iš ekonominės plėtros tendencijų Slovakijoje ir visame pasaulyje.

Išsilavinimo kokybė ir studijų patrauklumas pagerėjo ir užsienio studentams. Akredituota doktorantūros studijų programa susideda iš privalomų ir neprivalomų dalykų, per kuriuos studentai įgyja žinių ir įgūdžių vadovaujant organizacijai ir vadovybei.... [-]

Slovakija Bratislava
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pan-European University

Studijų programa Tarptautinė teisė yra dėstoma trečiame universitetinių studijų (doktorantūros) ciklui, kurio įprastos trejų metų studijos yra dieninės formos ir / arba k ... [+]

Studijų programa Tarptautinė teisė yra dėstoma trečiame universitetinių studijų (doktorantūros) ciklui, kurio įprastos trejų metų studijos yra dieninės formos ir / arba ketverių metų studijos išorinėje formoje.

Studento akademinio profilio apibrėžimas:

Tarptautinės teisės studijų doktorantūros studijų programos absolventas taiko mokslinių tarptautinių įstatymų, tarptautinės privatinės teisės ir Europos Sąjungos teisės sričių mokslinius tyrimo metodus. Remdamasis moksliniais žinių ir tyrimų metodais, absolventas gali parengti konceptualius ir sisteminius sprendimus bei analizuoti viešosios tarptautinės teisės, tarptautinės privatinės teisės ir Europos Sąjungos teisės šaltinius. Jis (ji) užtikrina tolesnę plėtrą tarptautinės teisės srityje ir jos tarpdalykines ryšius nacionalinėje ir tarptautinėje mokslo aplinkoje.... [-]

Slovakija Bratislava
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pan-European University

Masinių žiniasklaidos fakultetas veikia rinkoje nuo 2007 m., Per kurį jis išplėtė švietimo žiniasklaidos studijų srityje. ... [+]

Masinių žiniasklaidos fakultetas veikia rinkoje nuo 2007 m., Per kurį jis išplėtė švietimo žiniasklaidos studijų srityje.

Pagrindinis fakulteto tikslas yra kurti ir tobulinti žiniasklaidos bei rinkodaros specialistus, suteikti jiems teorinių teorinių žinių, taip pat galimybę įgyti praktinių įgūdžių, kurie vėliau kūrybiškai gali būti taikomi spausdinant, internete, daugialypės terpės ir reklamos srityse.

Svarbių pedagogų - kvalifikuotų pedagogų ir teoretikų derinys kartu su gerai žinomais ir pripažintus praktikos specialistais (žurnalistais, įvairiais reklamos ir komunikacijos bei PR agentūrų vadovais) yra šiuolaikinio švietimo garantas patraukliose srityse žiniasklaidos komunikacija ir žurnalistika.... [-]

Slovakija Bratislava
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba