Pan-European University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pan-European University (PEU) yra privati ​​aukštoji mokykla, siūlanti universitetinį išsilavinimą visuose 3 studijų cikluose 20 akredituotų studijų programų 5 fakultetuose. Nuo pat įkūrimo 2004 m. PEU baigė studijas daugiau nei 12 000 studentų. Platus studijų turinio, modernių ir technologiškai gerai įrengtų patalpų, taip pat aukštos klasės akademikų įtraukimas į savo programas, yra tik keletas ypatybių, kurias universitetas gali pasiūlyti savo studentams, kad jiems būtų suteikta praktiškai orientuota švietimo kokybė. kurti sėkmingus profesionalus patekus į darbo rinką.

Kiekvienas iš penkių fakultetų pateikia šiuolaikinius mokymo būdus, įskaitant individualų požiūrį, patrauklias specializacijas ir profesinį pasirengimą praktikos forma. Visi minėti siekia pasiekti universiteto pagrindinį tikslą - tapti pagrindiniu aukštojo mokslo modernybės centru. Mes esame pasiryžę būti jūsų idealus pasirinkimas sėkmingai pradėti sėkmingą karjeros gyvenimą.

PEU sudaro 5 fakultetai, kurie laipsniškai nustatomi reaguojant į aukštojo mokslo rinkos poreikius chronologine tvarka: fakultetas (2004 m. ), Ekonomikos ir verslumo fakultetas (2005 m.) , Fakultetas žiniasklaidos (2007 m. ), Fakultetas Informatika (2009) ir psichologijos fakultetas (2011) .

Kaip vienintelė privataus aukštojo mokslo institucija Slovakijoje turime teisę pasiūlyti doktorantūrą. studijos ir tuo pat metu kvalifikuoti kandidatai gali siekti profesinio daktaro, habilitacijos (asocijuotos profesoriaus) ir inauguracijos (visiško profesoriaus) bylų.

Būdamas komercijos " Prosperita", investicinės grupės, turinčios daugiau nei 20 metų verslo tradiciją, narys, mes esame viena iš pirmaujančių šeimos verslo korporacijų Čekijos Respublikoje. Narystė yra išankstinė finansinio ir organizacinio stabilumo sąlyga ir yra tarptautinių investicijų ir kapitalo rinkų dalis.

Kaip labai svarbi švietimo dalis, mūsų strateginis tikslas yra praktinė patirtis. Praktinės patirties įgijimas jau studijų metu leidžia absolventams išvykti į darbo rinką palyginti geresnėje padėtyje.

Bendradarbiaujant su IBM, Slovakijos futbolo asociacija, Slovakijos nacionaliniu žmogaus teisių centru, Nacionaline nekilnojamojo turto agentų asociacija, "News and Media Holding" arba Slovakijos draudimo bendrovių asociacija, siekiama pabrėžti praktinius studijų aspektus. Ekspertai yra kviečiami į tiesiogines studijas, o bendradarbiaujant su verslo partneriais siūlomi specializuoti seminarai, seminarai ir profesionalūs renginiai.

Vietos

Bratislava

Address
Tomášikova 150/20,
821 02 Bratislava, Bratislavos sritis, Slovakija