The University Of Veterinary Medicine And Pharmacy In Kosice

Įvadas

Oficialus aprašymas

Veterinarinės medicinos ir farmacijos universitetas Košice yra vienas fakultetas universiteto teikianti aukštąjį išsilavinimą akredituotų studijų programų visų trijų lygių aukštojo mokslo. Tai vienintelė institucija tokio pobūdžio teikia bakalauro ir magistrantūros veterinarinio švietimo Slovakijos Respublikoje. Universitetas turi apie 2000 studentų iš visų trijų lygių studijų, iš kurio daugiau kaip 250 yra užsienio studentai. Šiuo metu universitetas dalyvavo studentai ir absolventai iš Jungtinės Karalystės, JAV, Airijoje, Maltoje, Graikijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Izraelyje, Kipre, Islandijoje, Suomijoje, Kanadoje, Vokietijoje, Honkonge ir kitose šalyse iš viso pasaulio.

UVMP turi daugiau nei 25 metų tradicija teikti Anglų vidutinio aukštojo mokslo kursus savo Bendra Veterinarija programą. Studijų programos teikiamos 11 departamentų, 5 klinikose ir universitetų specialių neakivaizdinių įrenginius, kurie užtikrina aukštą praktinę parengimo ir nuolatinio kontakto su gyvūnais po to, Švietimo komiteto EAEVE (European Association Įstaigos veterinarinio švietimo), universiteto vertinimo Veterinarija ir farmacijos Košice gavo patvirtinimą, kad Bendrasis Veterinarija tyrimas filialas atitinka ES direktyvų, susijusių su švietimu, veterinarinio absolventų ir specialistų reikalavimus.

Jei jus domina sužinoti daugiau apie UVLF, užpildykite užklausos formą į dešinę. Jūs taip pat gali kreiptis į mokyklą elektroniniu paštu zas@uvlf.sk.

Vietos

Košice

The University of Veterinary Medicine and Pharmacy in Košice

Address
The University of veterinary medicine and pharmacy in Košice
Komenského 73

041 81 Košice, Košicės sritis, Slovakija
Interneto svetainė
Telefonas
+421 915984004, +421 917841426

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: