Oficialus aprašymas

Veterinarinės medicinos ir farmacijos universitetas Košice yra vienas fakultetas universiteto teikianti aukštąjį išsilavinimą akredituotų studijų programų visų trijų lygių aukštojo mokslo. Tai vienintelė institucija tokio pobūdžio teikia bakalauro ir magistrantūros veterinarinio švietimo Slovakijos Respublikoje. Universitetas turi apie 2000 studentų iš visų trijų lygių studijų, iš kurio daugiau kaip 250 yra užsienio studentai. Šiuo metu universitetas dalyvavo studentai ir absolventai iš Jungtinės Karalystės, JAV, Airijoje, Maltoje, Graikijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Izraelyje, Kipre, Islandijoje, Suomijoje, Kanadoje, Vokietijoje, Honkonge ir kitose šalyse iš viso pasaulio.

UVMP turi daugiau nei 25 metų tradicija teikti Anglų vidutinio aukštojo mokslo kursus savo Bendra Veterinarija programą. Studijų programos teikiamos 11 departamentų, 5 klinikose ir universitetų specialių neakivaizdinių įrenginius, kurie užtikrina aukštą praktinę parengimo ir nuolatinio kontakto su gyvūnais po to, Švietimo komiteto EAEVE (European Association Įstaigos veterinarinio švietimo), universiteto vertinimo Veterinarija ir farmacijos Košice gavo patvirtinimą, kad Bendrasis Veterinarija tyrimas filialas atitinka ES direktyvų, susijusių su švietimu, veterinarinio absolventų ir specialistų reikalavimus.

Jei jus domina sužinoti daugiau apie UVLF, užpildykite užklausos formą į dešinę. Jūs taip pat gali kreiptis į mokyklą elektroniniu paštu zas@uvlf.sk.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

The University of Veterinary Medicine and Pharmacy in Košice
Address
The University of veterinary medicine and pharmacy in Košice Komenského 73
041 81 Košice, Košice Region, Slovakija
Interneto svetainė
Telefonas
+421 915984004, +421 917841426