Institute of Development Studies

Įvadas

Oficialus aprašymas

Institute of Development Studies (IDS) teikia pasaulinio lygio mokslinius tyrimus, mokymąsi ir mokymą, kuris transformuoja žinias, veiksmus ir lyderystę, reikalingą teisingesniam ir tvaresniam vystymuisi visame pasaulyje.

Vykdydami sąžiningą ir tvarią partnerystę , mes bendradarbiaujame su vyriausybėmis, filantropiniais fondais, nevyriausybinėmis organizacijomis, akademikais ir pilietine visuomene, kad galėtume pakeisti požiūrį į laipsniškus socialinius, politinius ir ekonominius pokyčius žmonių gyvenimui.

Mes padėjome skatinti naujas novatoriškas partnerystes, kurios Afrikoje uždirbo milijonus dolerių papildomų mokesčių pajamų, kurias galima reinvestuoti į šalių nacionalinę plėtrą. Mes stengėmės rasti aplinkos problemų sprendimus, paremtus vietos gyventojų žiniomis ir praktika. Mes pabrėžėme vietos bendruomenių vaidmenį nutraukiant mirtinas epidemijas, tokias kaip Ebolos virusas. Mes ugdėme šimtus išskirtinių plėtros lyderių ir lyderių, įskaitant politinius lyderius, šalies ambasadorius ir vyriausybės pareigūnus, pilietinės visuomenės lyderius ir verslininkus.

Mūsų reputacija mokslinių tyrimų srityje ir tarptautinė perspektyva yra neprilygstama ir atsispindi mūsų rezultatuose naujausiuose „QS World University Rankings“ reitinguose, kur mes kartu su Sasekso universitetu užimame pirmąją vietą pasaulyje vystymosi studijų srityje. Be to, pagal „Global Go To Think Tank Index“ 2019 m. Ataskaitą mes esame pirmaujanti tarptautinio vystymosi ekspertų grupė.

Sužinokite daugiau apie mūsų viziją ir strategiją
Daugiau apie mūsų poveikį skaitykite mūsų metinėje apžvalgoje

Vietos

Braitonas

Address
Institute of Development Studies
Library Road
Brighton BN1 9RE UK

Braitonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis