Institute of Development Studies

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie IDS

Institute of Development Studies (IDS) yra pasaulinė teisingų ir tvarių pokyčių tyrimų ir mokymosi organizacija. Bendradarbiaujant su Sasekso universitetu, IDS užima pirmąją vietą plėtros tyrimų srityje pagal QS universiteto reitingą.

Mes teikiame moderniausius mokslinius tyrimus, mokymąsi ir pasaulinio lygio mokymą, kad būtų pakeistas požiūris į teisingą ir tvarų vystymąsi, kuris padeda užtikrinti geresnį gyvenimą visiems ir visur.

Mokykis su geriausiais

IDS studentai ir tyrėjai yra kilę iš viso pasaulio ir yra vieningi įsipareigoję padėti išspręsti realaus pasaulio problemas, tokias kaip ligos, klimato pokyčiai ir konfliktai.

IDS yra plėtros priešakyje. Kitaip nei daugelyje tradicinių universitetų, mūsų studentus supa tyrėjai, visi dirba teisingų ir tvarių pokyčių labui. Mūsų mokymo kokybė ir mūsų tarptautinės studentų struktūros įvairovė sukuria aplinką, kuri įkvepia, informuoja ir sudaro galimybes naujos kartos plėtros čempionams mokytis iš geriausių.

Mūsų laipsniai pritraukia studentus, dirbančius INGO, vyriausybėse, pilietinės visuomenės organizacijose, akademinėse įstaigose, versle ir kitur, kurie nori patobulinti savo teorinį ir praktinį vystymosi supratimą, pagerinti savo karjeros perspektyvas ir padaryti pasaulį geresne vieta.

Mūsų absolventai ėjo aukštas pareigas pasaulinėse organizacijose, tokiose kaip Pasaulio bankas ir Jungtinės Tautos, ir vadovaujančiose pilietinės visuomenės organizacijose, taip pat tapo ministrais ir pareigūnais nacionalinėse vyriausybėse visame pasaulyje. 2018 m. Kosta Rikos prezidentu buvo išrinktas alumnas Carlosas Alvarado Quesada.

Sužinokite daugiau apie mūsų magistrantūros kursus , populiarią doktorantūros tyrimų programą ir mūsų profesinio mokymo kursus.

Vietos

Braitonas

Address
Institute of Development Studies
Library Road
Brighton BN1 9RE UK

Braitonas, Anglija, Jungtinė Karalystė