Selinus University of Science and Literature

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų universitetas yra nemokama ir privati įstaiga. Dominikos Sandraugos valstijoje ir Italijoje ji yra nuolat registruota kaip IBC. Tai yra nepriklausomas tarptautinis universitetas, kurio veikla susijusi tik su internetiniu ir nuotoliniu mokymu: kitaip tariant, atviras universitetas suaugusiesiems, kuris rimtai dirba savo institucinį darbą.

Mūsų suaugę studentai labai sunkiai dirba, kad įgytų laipsnius. Šis universitetas nėra ir niekada nebuvo laipsnių malūnas, todėl mes nedelsdami atmesime tokias paraiškas. Mūsų pagrindinis akcentas visada buvo pasiūlyti aukščiausią švietimo kokybę mūsų suaugusiems studentams. Selinus universiteto suteikti laipsniai buvo tarptautiniu mastu pripažinti privačiojo sektoriaus ir priimti tarptautinio verslo.

Apie akreditaciją, ypač studentams iš JAV, mes niekada nepavargstame aiškindami realybės sistemą. Uždirbti akreditaciją JAV yra neprivaloma

Paprastai mokyklos iš anksto iš anksto susipažįsta su agentūros standartais ir keletą mėnesių praleidžia rengdamos savo akreditacijos apžvalgą. Jei jie išlaikys apžvalgą ir pelnys akreditaciją, tai patvirtins jų mokyklą kaip teisėtą aukštąsias mokyklas, atitinkančią priimtiną kokybės lygį. Kai kurios mokyklos gali įtraukti savo akreditacijos statusą į informaciją apie kolegiją, kurią pateikia potencialiems studentams.

Kaip ir pripažintos akreditavimo agentūros, yra ir nepripažintos agentūros. Tai paprasčiausiai reiškia, kad jų standartai nebuvo peržiūrėti Švietimo departamente ar CHEA. Agentūra gali būti nepripažinta dėl daugybės priežasčių. Pvz., Agentūra gali siekti pripažinimo kartu su departamentu ar CHEA, arba ji gali neatitikti pripažinimo kriterijų nė vienai organizacijai. Nepriklausomai nuo priežasties, svarbu to nepamiršti tyrinėjant kolegijos informaciją.

Nepripažintas akreditavimo agentūras turėtumėte žiūrėti atsargiai, kol galėsite įvertinti jų reputaciją. Nepripažinta agentūra nebūtinai turi žemus kokybės standartus, tačiau svarbu žinoti, kad daugelis JAV darbdavių pripažįsta tik pripažintos agentūros akredituotų institucijų laipsnius.

Dėl šios priežasties mūsų universitetas priima tik tuos studentus, kurie jau yra įsitvirtinę profesionaliai. Mūsų studentai naudojasi laipsniu ne tam, kad susirastų darbą, o įteisina savo profesinį vaidmenį, kuris jau sėkmingai vykdomas. Turėdamas aukštąjį universitetinį išsilavinimą, Selinus užsitarnauja pagarbą, pagarbą ir prestižą, taip pat dažnai gerina savo socialinę padėtį ir darbą.

126129_pexels-photo-1438072.jpeg„Buro Millennial“ / „Pexels“

Kaip mokytis Selinuose

„SUSL“ namų studija

Nuotolinius Selinus universiteto studijų kursus sudaro paskirtų vadovėlių studijos ir vadovėlių skaitymo ataskaitų rengimas pagal Selinus ir Pedagoginio universiteto nustatytas gaires, kurias galite rasti nuorodoje „pedagogika“. Selinus universiteto interneto svetainė.

Suaugę studentai gali stoti į APEL (ankstesnio patirtinio mokymosi akreditacija) programą. Ši programa skirta profesionalams, verslininkams, vadybininkams, valdininkams, rašytojams, menininkams ir kt. Turėdami aukštojo mokslo diplomą ir ne mažiau kaip 25 metų bei 3 metų veiklos įrodytą tyrime, jie pasirinko filialą. Doktorantui reikia 30 metų

Pedagogika

Selinus mokslų ir literatūros universiteto mokymo programa yra pritaikyta kiekvienam studentui ir yra pagrįsta „mokymo vienetais“, kuriuos sudaro tekstai, dalomoji medžiaga ir paskaitos, vaizdo kursai, elektroninės knygos. Egzaminus keičia trumpa mokymosi ataskaita (egzaminų skyrius), parengta kaip mini disertacija.

Studijų medžiaga, atsižvelgiant į studijų discipliną, parenkama ir atrenkama taip, kad skatintų kritinį mąstymą ir įgytų žinių pritaikymą praktikoje. Įdiegtas pedagoginis metodas, padedantis studentams, suaugusiesiems, dažnai dirbantiems su šeima ir šeimos nariams, kritiškai mąstyti ir išmanančiam spręsti rekomenduojamas knygas ir video pamokas, iš vienos pusės, didinant jų intelektines galimybes, kita vertus, gebėjimui vystyti integruotą rašymą. projektai.

Ugdomoji mokymosi sistema be jėgos, vedanti studentą, po kurio eina jo patarėjas, laisvai pasirenka specialią mokymosi programą, pagrįstą asmeniniais įgūdžiais, kad atitiktų laiką ir pasiektų savo tikslus. Selinus universitete studentas neprivalo mokytis iš karto arba prieš tam tikras datas. Jis gali skaityti jos tekstus ir peržiūrėti kiekvieną vaizdo įrašo pamoką daug kartų, atrasti savo asmeninį mokymosi metodą. Be to, jis bet kuriuo metu gali kreiptis į savo studentų konsultantą, kad gautų pagalbos, paaiškinimų, palaikymo.

Tai, kas vertinama mokymo programos tikslais, nėra paprasta išmokta informacija, nes minties raida, kurią studentas supranta ne vien tik prie teorinio dalyko, visų pirma turi būti sąžinės vertės ir supratimo, kad tyrimas nėra paprastas daugiau ar mažiau naudingų sąvokų apdorojimas, kaip efektyvus jų socialinių ir žmogiškųjų bei civilinių poreikių modelis.

Trumpai tariant, Selinus universiteto pedagoginis modelis yra „perteikti“ tikrąją studento patirtį edukaciniame kontekste, kad būtų patobulinti intelekto gebėjimai ir visuotinis jų potencialaus įgūdžio vertinimas, kad būtų galima greitai pasiekti intelektą ir profesiją. tikslus.

Selinus universiteto kreditų pripažinimas iš dalies suteikiamas studento profesionalių kritikų „skaitymu“ ir iš dalies įvertinus studento parengtą ataskaitą, kuri pakeičia tradicinius egzaminus.

„Selinus“ universiteto studentai yra suaugusieji, įtraukti į darbo ir profesinį pasaulį. Norėdami užsiregistruoti, turite turėti ne mažiau kaip 23 metus įprastoms programoms ir ne mažiau kaip 25 metus - APEL programoms profesionalams. Norėdami įstoti į programą, suteikdami daktaro laipsnį reikalingas bent 30 metų amžiaus.

Vietos

Londonas

Address
71-75 Shelton Street
WC2H 9JQ Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Bolonijoje

Address
Via Pompeo Scipione Dolfi, 4 – 40122
Bolonijoje, Emilija-Romanija, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis