The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Įvadas

Oficialus aprašymas

Notingemo universitetas: Inžinerijos fakultetas

TheFakulteto inžinerijos NottinghamYra žinomas dėl savo pasaulinio lygio tyrimų, įkvepiančio mokymo ir įvairių akademinių bendruomenių.

Sutikdami mus į Notingemą, būsite studentų bendruomenė iš daugiau nei 150 skirtingų šalių iš viso pasaulio.

 • Didžiojoje Britanijoje - trys moksliniai tyrimai pagal REF 2014, Britanijos vyriausybės mokslinių tyrimų kompetencijos pagrindai
 • Daugiau nei 98% inžinerinių tyrimų yra tarptautinės kokybės, 85% vertinami kaip pirmaujančių pasaulio šalių arba tarptautiniu mastu puikūs (REF 2014)
 • "The Top 10" inžinerijos fakultetas: "Times" aukštojo mokslo universiteto reitingai 2017 m
 • Notingemas yra užimtas Didžiosios Britanijos dešimtukas, skirtas mechanikai ir elektrotechnikai (QS World Rankings 2017)

Rasite fakultetas yra draugiškas ir palaikomasis darbo aplinka. Dirbsite kartu su kūrybinių ir įkvepiančių žmonių, kurie nori dalintis savo patirtimi.

Mes esame pasiryžę remti talentingus žmones ir plėtoti partnerystes su pramonės atstovais, finansavimo įstaigomis ir vyriausybinėmis agentūromis, kad būtų sukurta teigiama aplinka, kurioje klestėtų atradimai, stipendijos, inovacijos, komercinis panaudojimas ir viešasis bendradarbiavimas. Fakultetas dalyvauja šimtuose gyvų mokslinių tyrimų projektų ir glaudžiai bendradarbiauja su pramone. Mūsų praktinis dėmesys ir požiūris gali padti jums įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų perkelti į magistrantūros studijas ar atlikti inžinerijos karjerą visame pasaulyje.

Iki studijuoja Nottingham Jūs:

 • Sukurti aukščiausios klasės parduodamus įgūdžius
 • Būkite mokomi išimtiniais ir labai cituotais akademiniais darbuotojais, dažnai pasaulio lyderiais savo srityje
 • Būkite pasaulinės magistrantūros bendruomenės dalimi, turinti tarptautinių universitetų tinklą Jungtinėje Karalystėje, Kinijoje ir Malaizijoje
 • Absolventas turi tarptautiniu mastu pripažintą ir vertinamą kvalifikaciją

Jus mokys akademikai, kurie aistringai žiūri į savo kompetencijos sritis ir įsipareigoja kurti būsimos kartos būsimus inžinierius, architektus ir tyrėjus. Kaip fakulteto magistras, turėsite galimybę susipažinti su įspūdingais įrenginiais ir ištekliais, kad galėtumėte palaikyti įvairių sričių veiklą.

Daugelis mūsų kursų yra akredituoti profesinių organizacijų, o daugelis mūsų mokslinių tyrimų projektų yra daugialypės pobūdžio, sujungiant įvairias įvairių sričių specialistų iš viso universiteto, mokslinių tyrimų institucijų, pramonės partnerių ir vyriausybės departamentų kuriant naujus sprendimus siekiant išspręsti pasaulines problemas.

2012 m. Atidarėme Aerokosminės technologijos institutą (IAT), kuriame rengiamos "Marie Curie" novatoriškos doktorantūros programos, skirtos rytdienos oro transporto projektams pristatyti. Mūsų "Creative Energy Homes" yra septynių namo projektavimas, kuris suteikia pragyvenimo testų svetainę, kurioje pirmaujančios firmos dirba su universitetu, siekdamos ištirti energiją tausojančių technologijų integraciją į pastatus.

Mūsų mokslinių tyrimų stipriosios sritys yra kompozicinės medžiagos, priedų gamyba ir 3D spausdinimas, energija, tvarumas ir erdvėlaiviai. Mes turime vieną iš didžiausių galios elektronikos tyrimų grupių ir vieną didžiausių maisto gamybos mokslinių tyrimų grupių pasaulyje.

Notingemo universiteto

 • Apdovanotas "Gold" reitingu už mūsų neįvykdytą mokymą JK Teorinės kompetencijos sistemoje (TEF), 2017 m
 • Vienas iš labiausiai tikslinių Jungtinėje Karalystėje universitetų absolventų darbdavių (labiausiai nukreiptų universitetų skaičius (2014 m. Aukštųjų mokyklų rinka) ir antrasis labiausiai tikslingas universitetas (absolventų rinka 2015 ir 2016 m.) - "High Fliers Research")
 • Pavadintas Universiteto "The Times" ir "Sunday Times Good University Guide" 2017 m. Universitetas

Notingemo universiteto anglų kalbos ugdymo centras (CELE) siūlo aukštą anglų kalbos mokymą ir studijų įgūdžių rengimą ir paramą prieš studentų studijas ir jų metu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Doktorantūra » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Doktorantūros medžiagų inžinerija ir medžiagos dizainas

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Ištyrus medžiagų perdirbimas ir charakterizavimas su paraiškų įvairove. Magistro laipsnis / doktorantūros projektai specializuojasi tyrimų projektus, apibrėžtus kartu su priežiūros institucijomis ir gali apimti daug įvairių ribose šios disciplinos, pavyzdžiui nanomedžiagų inžinerijos, bioinžinerijos, lazerio perdirbimo ir pažangias kompozitinių medžiagų įvardinti keletą laukus. [+]

Šis kursas reikalauja 2: 1 arba tarptautinį atitikmenį ir / arba tuo nuopelnus lygiu arba virš šeimininkus atitinkamą temą ir IELTS lygio 6.0 (5.5 kiekvieno elemento). Jis paprastai yra baigtas per maždaug trejus metus.

Paslaugos

Viešbutyje yra medžiagų testavimas ir charakterizavimo metodų spektrą, įskaitant elektronų mikroskopo komplektą, į tinklą sujungtų kompiuterių paremti kompiuterinio projektavimo (CAD) ir kompiuterinis inžinerija (CAE), naudojant pramonės standartus programinės įrangos paketus; kietosios mechanikos, termodinamikos, Hidroaeromechanika, vibracijos, kontrolė, mechatronika; visą spektrą vėjo tuneliuose įskaitant klimato tunelio; reaktyvinių variklių bandymo stendai ir susijusi įranga bei procesai; visiškai automatizuota 3D ir 2D lazeris Doplerio Anemometrai ir dalelių vaizdas velocimeters; vandens srove pjovimo mašina; aukšto tikslumo skalės; ir suvirinimas sistema.... [-]


Dr vandenilinio kuro elementams ir jų paraiškos

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Į vandenilio kuro elementai ir jų taikymas doktorantūros yra dalis Midlands energetikos konsorciumo ir paleisti bendradarbiaujant su centro vandenilio ir kuro elementų mokslinių tyrimų ties Birmingemo universitete. Tai ketverių metų doktorantūros programą derinant mokė moduliai su galimybe mokslinei novatorišką vandenilio ir kuro elementų technologijas. [+]

Midlandsas energijos konsorciumas susideda Notingemo, Birmingham ir Loughborough, taip pat pirmaujančių pramonės partneriais universitetus. Studentai turi galimybę tapti specialistų naujų tvarių ateities technologijas.

Per CDT yra 50 akademikai visoje kelių disciplinų, sutelkiant dėmesį į chemijos inžinerijos, bet įskaitant chemijos, fizikos, matematikos, medžiagos, socialinių mokslų ir sukurtos aplinkos apsauga. Šie specialistai prisidės prie penkių pagrindinių mokslinių tyrimų temas:

Polimeras elektrolito membranos kuro ląstelės Kieto oksido kuro elementai Nešiojami kuro elementai Vandenilio gamyba ir sandėliavimas elektrolizė

Per šių temų, yra projektai katalizės, nanodalelės, membranos, skysčiai, vandenilio saugojimo medžiagų ir vartojimo atsakymai. Kur pramonė norėjo studentų projektus, buvo daug dėmesio skiriama produktų srityse, pavyzdžiui, kuro elementų orlaiviams (EADS), švaraus transporto šaldymo medžiagos (Unilever) ir elektrolizės už vietoje esantys kartos (ITM Power).... [-]


PhD, mechanika

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Doktorantūros projektai gali apimti daug įvairių ribose šios disciplinos, pavyzdžiui, termodinamikos / skysčių mechanika, struktūrinių dinamikos, mechanikos ir dizaino. [+]

Tai daktaras yra pagrįsta pagal inžinerijos fakultete. Tai suteikia galimybę atlikti daktaro platų mokslinių tyrimų srityse ir dirbti visoje tradicinių mokslinių tyrimų ribos yra dalis tarpdisciplininių komandų.

Tyrimas darbas per fakultetas apima daug taikomųjų programų, įskaitant vaistus, Aviacija ir automobilių inžinerijos, energetikos ir statybos pramonė, tvaraus dizaino ir plėtros spektrą ir tai apima darbą iš svarbiausių tyrimų su šalia komercinės tyrimus.

Šis kursas reikalauja 2: 1 arba tarptautinį atitikmenį ir / arba tuo nuopelnus lygiu arba virš šeimininkus atitinkamą temą ir IELTS lygio 6.0 (5.5 kiekvieno elemento).

Kursas paprastai baigiamas maždaug trejus metus, tačiau yra 42 mėnesių trukmės kursas.... [-]


PhD aplinkos inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Aplinkos inžinerija yra mokslo ir inžinerijos programa padės pagerinti natūralią aplinką, siekiant palengvinti sveiką vandenį, orą ir žemę teikimą. [+]

Mokslinių tyrimų temos Ši PhD yra labai įvairus, bet gali apimti mikrobangų apdorojimą, nuotekų valymas, šiltnamio efektą sukeliančių dujų, pašalinus teršalus vandenyje ir dirvožemyje, taip pat daug kitų aspektų.

Šis kursas reikalauja 2: 1 arba tarptautinį atitikmenį ir / arba tuo nuopelnus lygiu arba virš šeimininkus atitinkamą temą ir IELTS lygio 6.0 (5.5 kiekvieno elemento). Jis paprastai yra baigtas per maždaug trejus metus.

Paslaugos

Yra platus laboratorijos su įranga iš suoliuko pilotas-augalų mastu. Mes esame viena iš nedaugelio universitetų Jungtinėje Karalystėje su prieiga prie masinio spektroskopija, skenavimo elektroniniu mikroskopu ir atominės jėgos mikroskopas ir "virtualioji realybės" komplektą, kur galima statyti ir optimizuoti savo pilną perdirbimo gamyklą.... [-]


PhD chemijos inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų Registracija galima Jungtinė Karalystė Nottingham

Chemijos inžinerija yra fizinių ir gamtos mokslų programa, su matematikos gaminti, transformuoti, transporto ir efektyviai naudoti chemines medžiagas, medžiagas ir energiją. [+]

Šis kursas reikalauja 2: 1 arba tarptautinį atitikmenį ir / arba tuo nuopelnus lygiu arba virš šeimininkus atitinkamą temą ir IELTS lygio 6.0 (5.5 kiekvieno elemento). Jis paprastai yra baigtas per maždaug trejus metus.

Paslaugos

Yra platus laboratorijos su įranga iš suoliuko pilotas-augalų mastu. Mes esame vienas iš nedaugelio JK departamentų, turinčių prieigą prie masinės spektroskopijos, nuskaitymo elektronų mikroskopijos ir atominės jėgos mikroskopijos bei "virtualios realybės" komplekto, kuriame galite pastatyti ir optimizuoti savo visą perdirbimo įmonę.

Antrosios pakopos studijų studentai taip pat turi prieigą prie mokslinių tyrimų infrastruktūra, įskaitant įrangos asortimentą, pavyzdžiui:... [-]


PhD civilinės inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Civilinė inžinerija apima platų dalykų ir Notingemo universitetas yra pripažintas savo pasaulinės klasės mokymosi aplinką ir puikias sąlygas. [+]

Civilinės inžinerijos mokslinių tyrimų temos gali būti grindžiamos struktūromis, geotechnika, skysčių mechanika, transportas, GPS apžiūra, kelių medžiagų ir daugelis kitų aspektų.

Šis kursas reikalauja 2: 1 arba tarptautinį atitikmenį ir / arba tuo nuopelnus lygiu arba virš šeimininkus atitinkamą temą ir IELTS lygio 6.0 (5.5 kiekvieno elemento). Jis paprastai yra baigtas per maždaug trejus metus.

Paslaugos

Yra platus įrenginiai prieinamas magistrantūros mokslinių tyrimų studentams visoje dviejų mokslinių tyrimų padaliniai, įskaitant tuos, šaligatvio tyrimų pastate, Nottingham Geospatial instituto ir Notingemo centro geomechaniką.

"Pavement Research Building" yra tiksliai pastatytas 2.4 milijonų metrų plotas mokslinių tyrimų ir plėtros centrui visose dangos technikos srityse; projektavimas, veikimas, priežiūra ir medžiagos. Jame yra asfalto, betono, bitumo, agregatų, perdirbtų ir kitų grindų medžiagų, taip pat bandomųjų grindų dangų bandymų laboratorijos.... [-]


PhD elektros ir elektronikos inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Elektros ir elektronikos inžinerija Doktorantūros atneša naujoves mokslo ir technologijų programų, pradedant nuo gamybos ir vartojimo elektros energijos (įskaitant atsinaujinančios energijos) iki didelės spartos informacijos apdorojimo ir visur skaičiavimo. [+]

Mokslinių tyrimų srityse stiprumo yra biofizikos Vaizdo ir optinį mokslas, fotoninių inžinerijos, elektronikos, ULTRASONICS ir elektromagnetinis modeliavimas.

Šis kursas reikalauja 2: 1 arba tarptautinį atitikmenį ir / arba tuo nuopelnus lygiu arba virš šeimininkus atitinkamą temą ir IELTS lygio 6.0 (5.5 kiekvieno elemento).

Kursas paprastai baigiamas maždaug trejus metus, tačiau yra 42 mėnesių trukmės kursas.

Paslaugos

Į fakulteto patalpos yra išskirtinis ir yra gigahercų skersinio elektromagnetinio ląstelę, RF beaidėse rūmų, optinės medžiagos vertinimo sistema laboratoriją, RF Lab photoluminesence laboratorijoje, optika ir ultragarso laboratorijos, apimančią kelis optinius suolai, puslaidininkių švarius kambarius, galios elektroninių modulis pakavimas įrenginys, 270 kVA kintamo dažnio kintamosios srovės tiekimo, dinamometro bandymai iki 800 kW ir 120.000 apsisukimų per minutę, ir aplinkosaugos bandymams įskaitant temperatūros, aukštyje, drėgmės ir vibracijos.... [-]


PhD gamybos inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Gamybos inžinerija apima mokslinius tyrimus ir plėtrą sistemų, procesų, mašinų, įrankių ir įrangos. Projektai sritys gali apimti daug įvairių ribose šios disciplinos, pavyzdžiui, projektavimas, gamyba, surinkimas, matavimo, testavimo ir modeliavimas. [+]

Gamybos inžinerija apima mokslinius tyrimus ir plėtrą sistemų, procesų, mašinų, įrankių ir įrangos. Projektai sritys gali apimti daug įvairių ribose šios disciplinos, pavyzdžiui, projektavimas, gamyba, surinkimas, matavimo, testavimo ir modeliavimas.

Tai daktaras yra pagrįsta pagal inžinerijos fakultete. Tyrimas darbas per fakultetas apima daug taikomųjų programų, įskaitant vaistus, Aviacija ir automobilių inžinerijos, energetikos ir statybos pramonei asortimentą ir ji apima darbą iš svarbiausių tyrimų su šalia komercinės tyrimus.

Šis kursas reikalauja 2: 1 arba tarptautinį atitikmenį ir / arba tuo nuopelnus lygiu arba virš šeimininkus atitinkamą temą ir IELTS lygio 6.0 (5.5 kiekvieno elemento). Jis paprastai yra baigtas per trejus metus, tačiau taip pat galima per ketverius metus.... [-]


PhD inžinerijos Topografijos ir geodezijos vietos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Inžinerija Tyrimai ir erdvės Geodezija yra mokslas ir technologijų matavimo ir Žemę atstovavimo taikymas. Tyrime dalyvavo gali apimti disciplinomis, įskaitant geografinių inžinerijos ir stebėjimo diapazoną; fotogrametrijos ir nuotolinio stebėjimo; technologija ir taikymai palydovinės navigacijos sistemų, tokių kaip GPS ir GALILEO; integruotas padėties nustatymo technologijos; aplinkos ir atmosferos stebėsenos; fizinė ir erdvė Geodezija. [+]

Tiriami moksliniai tyrimai gali apimti įvairius dalykus, įskaitant geografinę erdvę ir stebėseną; fotogrametrija ir nuotolinis jutikliavimas; palydovinės navigacijos sistemų, tokių kaip "GPS" ir "Galileo", technologija ir taikymas; integruota padėties nustatymo technologija; aplinkos ir atmosferos stebėsena; fizinė ir kosmoso geodezija. Ši doktorantūra įsikūrusi Notingemo geospatial institute (NGI).

Šis kursas reikalauja 2: 1 arba tarptautinį atitikmenį ir / arba tuo nuopelnus lygiu arba virš šeimininkus atitinkamą temą ir IELTS lygio 6.0 (5.5 kiekvieno elemento). Jis paprastai yra baigtas per maždaug trejus metus.

Paslaugos

NGI yra pirmaujantis tarpdisciplininis mokslinių tyrimų ir mokymo institutas, kuris specializuojasi erdvės ir vietovės mokslo ir inžinerijos srityse, naudojant palydovinės padėties nustatymo technologijas, nuotolines matavimo sistemas ir integruotas jutiklių technologijas. NGI yra įrengta specialiai sukurta įranga su įvairiomis šiuolaikinėmis technologijomis, suteikianti prieigą prie naujausių technologijų ir įtraukiant pažangiausius tyrimus, pavyzdžiui:... [-]


PhD pastatas technologijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Statybos technologijos dėmesys strategijas ir naudojamų pastatų, siekiant užtikrinti komfortą ir gerovę keleiviams sistemų įvykdomos taip, kad pripažįsta būtinybę naudoti energiją ir kitus išteklius atsakingai. [+]

Dalykai, kuriems šioje mokslinių tyrimų srityje apima:

žemų / nulis anglies pastatų ekologiniai pastatų; šilumos atgavimo sistemos kompiuterinis modeliavimas ir statybos fizikos akustika apšvietimas šilumos perdavimo ir 2-etapas srautas Statybinės paslaugos (pvz šildymas, šaldymas, oro kondicionavimo) vidaus aplinkos kokybę (pvz šiluminis komfortas ir oro kokybė) ventillation / natūrali ventillation šilumos modeliavimas Pranešimo užimtumas vertinimas Biomimetika

Šis kursas reikalauja 2: 1 arba tarptautinį atitikmenį ir / arba tuo nuopelnus lygiu arba virš šeimininkus atitinkamą temą ir IELTS lygio 6.0 (5.5 kiekvieno elemento). Jis paprastai yra baigtas per maždaug trejus metus.... [-]


PhD tvarios energetikos technologijų

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Doktorantūros projektai tvarios energetikos technologijų srityje ištirti, kaip nauji ir atsinaujinančios energijos technologijas, gali būti panaudoti ne pastatų masto ir platesnės pastatytas aplinka. [+]

Dalykines sritis apima:

kombinuoti šilumos maitinimo sistemos aušinimo technologijos šilumos energijos ciklai energijos saugojimas eco-Cities / pažangiųjų miestų tvarios statybinės medžiagos transporto priemonės, transporto ir taršos kontrolės fotovoltinės šiluminės sistemos; Saulės energijos sistemos (pvz saulės energija varomas aušinimo); vėjo energija saulės Vandens gėlinimo sistemos tvaraus atliekų tvarkymas ir šalinimas ekologiškas iškastinio kuro ir anglies dioksido surinkimo technologijos

Šis kursas reikalauja 2: 1 arba tarptautinį atitikmenį ir / arba tuo nuopelnus lygiu arba virš šeimininkus atitinkamą temą ir IELTS lygio 6.0 (5.5 kiekvieno elemento).... [-]


PhD žmogaus veiksniai

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Žmogiškųjų veiksnių tyrimai daugiausia dėmesio skiriama įvairių sričių moksliniai tyrimai, jungiančiais tyrimų tarp žmonių, mašinų ir technologijų kurti produktus ir sistemas, kad mes naudojame kiekvieną dieną sąveika. [+]

Doktorantūros temos gali apimti daug įvairių ribose šios disciplinos, pavyzdžiui, projektavimas, gamyba, surinkimas, matavimo, testavimo ir modeliavimas.

Šis kursas reikalauja 2: 1 arba tarptautinį atitikmenį ir / arba tuo nuopelnus lygiu arba virš šeimininkus atitinkamą temą ir IELTS lygio 6.0 (5.5 kiekvieno elemento). Jis paprastai yra baigtas per maždaug trejus metus.

Paslaugos

Žmogaus faktorių tyrimų grupėje (HFRG) mes turime platų techninių įrenginių asortimentą, kuris naudojamas mokslinių tyrimų ir konsultavimo projektams bei mokymui. Tinkamumo ir ergonomikos laboratorija yra savarankiška erdvė, kurioje yra daug vaizdo ir duomenų kaupimo įrangos. Todėl mes galime atlikti naudojimosi ir ergonomikos vertinimo studijas, kuriose dalyvių elgesys gali būti stebimas ir išmatuotas kontroliuojant. HFRG transporto modeliavimo laboratorija leidžia mūsų mokslinius tyrimus atlikti saugioje, kontroliuojamoje ir ekonomiškoje aplinkoje. Tai buvo konkretus svarbu Out transportu susijusio darbo, kur šiuo metu disponuojantys Hi-ištikimybė automobilį, motociklą ir traukinių simuliatoriai.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

Nottingham, England, NG7 2RD GB