Oficialus aprašymas

Vokietijos ekonominių tyrimų institutas (DIW Berlynas) yra viena iš pirmaujančių ekonominių tyrimų institutai Vokietijoje. Mes esame nepriklausoma, ne pelno institutas dalyvauja ekonominių tyrimų, paslaugų ir politikos patarimus. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su universitetais Berlyno ir Brandenburgo ir mes aktyviai tarptautiniuose akademiniuose tinkluose.

DIW absolventas centras (GC) siūlo Jums aukščiausios doktorantūros programos Ekonomika, esantys Berlynas, įdomų miesto doktorantūros studijas. Kiekvienais metais daugelis jaunų ir perspektyvių ekonominių mokslininkai iš viso pasaulio traukia mūsų gerai suprojektuoti programą, visame pasaulyje žinomų fakulteto nariai, ir mūsų partnerystę su kai Vokietijos viršų mokslinių tyrimų įstaigų ir universitetų.

Mūsų programa yra vadovaujamasi kompetencijos ir tinkamumo. Mes esame įsipareigoję teikti mūsų studentus su geriausiu įmanomu doktorantūros studijų, grindinio už savo karjerą akademinių tyrimų bei politines konsultacijas kelią. Mes didžiuojamės, kad mūsų absolventai dirba pasaulinio lygio universitetų, pavyzdžiui, Kornelio universitete, Londono ekonomikos mokyklos ir Londono universiteto koledžo, taip pat politikos institucijų, pavyzdžiui, Europos Komisijos, Vokietijos Federalinių ir Deutsche Bundesbank. Naršyti mūsų svetainėje ir sužinokite daugiau apie mūsų programą. Dėl kokių klausimų, mes mielai Jums padėsime.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

DIW Graduate Center

Taikyti DIW Graduate centras, kur akademinės kompetencijos atitinka į palankią aplinką Vokietijos didžiausia ekonomikos ekspertų. ... [+]

Ekonomikos mokslų daktaras - su visu etatu stipendiją ne DIW Graduate Center

Kas mes esame Vokietijos ekonominių tyrimų institutas (DIW Berlynas) yra viena iš pirmaujančių ekonominių tyrimų institutai Vokietijoje. Mes esame nepriklausoma, ne pelno institutas dalyvauja ekonominių tyrimų, paslaugų ir politikos patarimus. Be glaudžiai bendradarbiauja su universitetais Berlyne ir Brandenburge, mes taip pat aktyviai dalyvauja tarptautiniuose akademiniuose tinkluose.

Iš DIW Graduate Center tikslas yra suteikti likusius doktorantus su mokslinių tyrimų aplinką ir mokymo struktūroje, kad bus sukurti savo gabumus pavyzdingai. Ji suteikia jiems giliai suprasti ekonominių ir socialinių procesų, o suteikiant jiems galimybę taikyti savo žinias per profesionalių mokslinių tyrimų aplinką viena iš pirmaujančių ekonominių tyrimų institutų Vokietijoje.... [-]

Vokietija Berlynas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba