Oficialus aprašymas

EMBL vietose

EMBL veikia iš šešių vietų visoje Europoje:

 • Heidelbergas, Vokietija - pagrindinė laboratorija
 • Hinkstonas, JK - Europos bioinformatikos institutas ( EMBL -EBI)
 • Grenoblis, Prancūzija - struktūrinės biologijos tyrimai ir paslaugos
 • Hamburgas, Vokietija - struktūrinės biologijos tyrimai ir paslaugos
 • Roma, Italija - epigenetika ir neurobiologija
 • Barselona, ​​Ispanija - audinių biologija ir ligų modeliavimas

EMBL valdymas

EMBL yra tarpvyriausybinė organizacija, kuri specializuojasi fundamentinių mokslų apie gyvybes moksliniuose tyrimuose, kurią finansuoja viešosios mokslinių tyrimų lėšos iš daugiau nei 20 valstybių narių, įskaitant daugumą Europos ir Izraelio, ir du asocijuotosios šalys - Argentina ir Australija. EMBL vadovauja generalinis direktorius, šiuo metu profesorius Iain Mattaj, kurį skiria valdymo organas, EMBL taryba. Tarybą sudaro visų narių ir asocijuotų valstybių narių atstovai.

EMBL misijos

EMBL misijos kertinis akmuo yra:

 • atlikti pagrindinius mokslinius tyrimus molekulinės biologijos srityje;
 • mokyti mokslininkus, studentus ir lankytojus visuose lygmenyse;
 • pasiūlyti gyvybiškai svarbias paslaugas mokslininkams valstybėse narėse;
 • kurti naujas priemones ir metodus;
 • aktyviai dalyvauti technologijų perdavime;
 • ir integruoti Europos gyvenimo mokslo tyrimus.

EMBL tyrimai

EMBL tyrimai pabrėžia eksperimentinę analizę įvairiais biologinės organizacijos lygmenimis, nuo molekulės iki organizmo, taip pat skaičiavimo biologijos, bioinformatikos ir sistemų biologijos.

Tyrimus vykdo daugiau nei 80 nepriklausomų grupių, apimančių molekulinės biologijos spektrą. EMBL yra tarptautinis, novatoriškas ir tarpdisciplininis. Jo 1600 darbuotojų iš daugelio tautų atstovauja mokslo disciplinas, įskaitant biologiją, fiziką, chemiją ir informatiką.

Mokymo galimybės

Neįvykdyti mokymai yra įvairiuose lygmenyse: doktorantai, postdocs ir kviestiniai mokslininkai. EMBL rengia išsamų kursų, konferencijų ir seminarų tvarkaraštį, daugelis organizuojamų kartu su EMBL seserų organizacija EMBO (trumpoji Europos molekulinės biologijos organizacija). Be to, laboratorija siūlo platformą dialogui su plačiąja visuomene įvairiais mokslo komunikacijos veiklais, pvz., Paskaitų serijomis, viešųjų lankytojų programomis ir mokslo laimėjimų sklaida.

Mokslinės paslaugos

EMBL teikiamos paslaugos apima:

 • pagrindinės biomolekulinės duomenų bazės ir bioinformatikos priemonės, ypač EMBL -EBI;
 • Hamburge ir Grenoble esančių strypų spindulių pluoštų, prietaisų ir didelės spartos technologijos statybinei biologijai teikimas;
 • Pagrindiniai įrenginiai, kurie užtikrina ekonomišką ir efektyvią prieigą prie metodų ir technologijų, kurių brangiai kainuoja įdiegti ar prižiūrėti, arba kurios reikalauja didelių išlaidų.

Skaitykite daugiau mokyklos tinklalapyje.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

European Molecular Biology Laboratory

Unikalus pasaulyje ir laukia tavęs! EMBL Tarptautinis Ph.D. Programa, sukurta 1983 m., Yra EMBL pirmosios klasės mokymų ir švietimo pavyzdys. Mūsų programa charakterizuoj ... [+]

Mokymas ir naujos kartos EMBL - EMBL kompetencijos tradicija

EMBL kaip vienintelė tarpvyriausybinė Europos mokslinių tyrimų organizacija, veikianti gyvosios gamtos mokslų srityje ir kaip pirmaujanti molekulinės biologijos laboratorija, siekia skatinti Europos molekulinių gyvybės mokslų kompetenciją. Vienas iš geriausių būdų pasiekti šį tikslą - įkvėpti ir skatinti talentingus jaunus mokslininkus paversti juos kvalifikuotomis ir kūrybiškomis ateities lyderėmis.

EMBL Tarptautinis Ph.D. Programa yra Europos "geriausia klasėje" Ph.D. gyvosios gamtos mokslų programa. 240 studentų iš daugiau nei 40 šalių vykdo doktorantūrą. EMBL tyrimai bet kuriuo metu. Kiekvienais metais mes pripažįstame vidutiniškai 60 naujų studentų, kurie priklauso aukščiausio lygio mokslo absolventams jų šalyse. Jie kruopščiai atrenkami iš didelio tarptautinio pareiškėjų rinkinio, kuris 2012 m. Pasiekė daugiau kaip 1700 paraiškų.... [-]

Vokietija Heidelberg
Registracija galima
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba