Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Mokslinių tyrimų biuro Mokslinių tyrimų biurą Miunchene (QBM) . Mūsų mokykla siekia parengti jaunus gyvenimo mokslininkus naujai kiekybinės, į sistemą orientuotos biologijos mokslo erai. Ji suteikia novatorišką, integruotą doktorantūrą. tarptautinė mokymo programa, apimanti įvairias disciplinas: nuo biochemijos ir medicinos iki bioinformatikos, eksperimentinės ir teorinės (bio-) fizikos ir taikomojo matematikos. Studentų mokslinių tyrimų projektai ir mokymas klasėje yra labai tarpdisciplininiai.

Mokykla yra bendra iniciatyva pirmaujančių mokslininkų iš Ludwig-Maximilians-universitetas (LMU) Miunchene, Makso Planko Biochemijos instituto, Helmholtz centras Miunchene ir technikos universiteto Miunchene (TUM). QBM gauna finansavimą per antrąjį Vokietijos kompetencijos iniciatyvos etapą, kurio tikslas - skatinti mokslinius tyrimus ir švietimą Vokietijos universitetuose.

Tarptautinis daktaras. mokymo programa orientuota į tradiciškai atskirų disciplinų bendravimą ir bendradarbiavimą, pradedant biochemija ir medicina iki bioinformatikos, eksperimentinės ir teorinės biofizikos bei taikomojo matematikos. Mokykla turi išskirtinę poziciją Europos mokslinėje erdvėje, ypač pabrėždama teorinės analizės įtvirtinimą pažangiuose kiekybiniuose eksperimentuose ir dalyvaujančių mokslininkų meistriškumą.

Pagrindiniai mokyklos darbuotojai yra pagrindiniai tyrėjai, kuriuos atstovauja programos moksliniai koordinatoriai , moksliniai ir administraciniai darbuotojai bei absolventai (75–100 nuolatinės būklės). Be to, išorinė mokslinė patariamoji taryba , atstovaujanti keturioms pagrindinėms mokslo sritims (biochemija, biofizika, bioinformatika / statistika / teorinė fizika ir medicina), konsultuoja mokyklą apie organizaciją ir strategiją.

112190_rsz_adobestock_127960425.jpg

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Graduate School of Biosciences Munich

QBM siekia mokyti jaunų mokslininkų, kurie, nors ir tvirtai įsitvirtinę savo namų disciplinoje, grupė yra gerai susipažinę su įvairiais požiūriais ir minties stiliais. Ti ... [+]

QBM siekia mokyti jaunų mokslininkų, kurie, nors ir tvirtai įsitvirtinę savo namų disciplinoje, grupė yra gerai susipažinę su įvairiais požiūriais ir minties stiliais. Tikslas yra, kad studentai galėtų patogiai bendrauti per tradicines ribas, ypač per eksperimento ir kiekybinės teorijos skirtumus, kad jie taptų moksliškai dvikalbiais ar daugiakalbiais. Šiuo tikslu mokykla siūlo integruotą tarpdisciplininį daktaro laipsnį. programą, kurią sudaro trys pagrindiniai komponentai:

Tarpdisciplininis mokslinių tyrimų projektas , apimantis įvairių sričių sąvokas ir metodus.Didelė oficialaus kurso programa su bendruoju ir individualiu komponentu, susidedančiu iš tarpdisciplininio pagrindinio kurso, apimančio pagrindines problemas, susijusias su įvairiomis perspektyvomis.Tolimesnė veikla, kuria siekiama sustiprinti kitų studentų perkeliamuosius įgūdžius, kad jie galėtų sėkmingai dirbti kaip konkurencinga profesija.... [-]
Vokietija Munich
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba