Graduate School of Life Science Munich

Įvadas

Oficialus aprašymas

Miuncheno universitetinis gyvybės mokslas yra Liudviko-Maximilanso-Universiteto Miuncheno (LMU) Biologijos ir Chemijos, Biochemijos ir Farmacijos fakultetų dalis. Šie puikūs fakultetai yra priskiriami prie geriausių biologijos ir biochemijos mokymo įstaigų Vokietijoje. Kartu su LMU genų centru ir „Klinikum der Universtität München“ (KUM) jie priklauso „HighTechCampusLMU“ Groshadern-Martinsried mieste, gerai žinomiems tarptautiniams pažangiausiems gamtos mokslų tyrimams. Dalyvaujančios tyrimų grupės dažnai bendradarbiauja su šalia esančiais Max-Plancko biochemijos ir neurobiologijos institutais ir su Vokietijos aplinkos sveikatos tyrimų centru (Helmholtz Zentrum München).

Italijos įkvėpti prestižinio Liudviko-Maksimilianų-Universiteto Miuncheno pastatai yra Miuncheno centre, netoli Anglų sodo, pirmojo didelio Europos miesto parko. Universitetas yra vienas seniausių ir didžiausių Vokietijoje. Ji buvo įkurta 1472 m. Bavarijos miestelyje Ingolštate, valdant kunigaikščiui Liudvikui Turtalui, o sustojus Landshute, 1826 m. Galutinai apsigyveno Miunchene. Nuo tada ji pritraukė daugybę gerbiamų mokslininkų. Tarp jų buvo rentgeno išradėjas Wilhelmas Roentgenas, chemikas ir modernaus žemės ūkio tėvas Justus von Liebig bei sociologas Maxas Weberis. Nuo įkūrimo universitetas išaugino 13 Nobelio premijos laureatų. Šiandien su 48 000 studentų, iš kurių 15 proc. Yra tarptautiniai studentai, Liudviko-Maksimilijos universitetas siūlo gyvą studentišką gyvenimą. Jo daugiau kaip 700 dėstytojų ir 3000 profesorių padėjėjų formuoja unikalų tyrimų ir mokymo kraštovaizdį.

Kartą 2017 m. Liudvikas-Maksimiliansas-Universität München užima aukščiausią vietą aukštojo mokslo žurnalo „Times“ pasauliniame reputacijoje, kuriame LMU yra 30 vietoje. Atitinkamai, LMU yra vienas garsiausių universitetų Europoje. Pasaulio reputacijos reitingas įvertina universiteto reputaciją mokymo ir tyrimų srityje, konsultuodamasis su garsiais mokslininkais iš viso pasaulio.

biozentrum sommer-100Graduate School of Life Science Munich","author_url":"","source":""}" />

Miuncheno universitetinis gyvybės mokslas (LSM), įkurtas 2009 m., Siūlo tarptautinę gyvosios gamtos mokslų doktorantūros programą, apimančią antropologijos, biochemijos ir ląstelių biologijos, ekologijos, evoliucijos, genetikos, mikrobiologijos, augalų mokslų, sistematikos ir zoologijos sritis, kad jie būtų išskirtinai motyvuoti ir kvalifikuoti tyrėjai. Programa dėstoma tik anglų kalba ir teikia išsamų mokslinį mokymą viename iš aukščiausių Europos universitetų. Absolventų mokyklos nariai yra Liudviko-Maximilanso-Universiteto Miuncheno (LMU) Biologijos ir Chemijos, Biochemijos ir Farmacijos fakultetai. Fakultetai priskiriami aukščiausioms biologijos ir biochemijos mokymo įstaigoms Vokietijoje.

Tiriamąjį mokymą apie konkretų projektą papildys seminarai, rekolekcijos, metodų kursai, perduodamų įgūdžių mokymas ir dalyvavimas bent vienoje tarptautinėje konferencijoje. Doktorantūros programa atvira studentams, turintiems magistro arba diplomo laipsnius arba, išimtiniais atvejais, 4 metų bakalauro laipsnį. Sėkmingai baigusiems abiturientus LMU po 3 - 4 metų bus suteiktas daktaro laipsnis (dr. Rer. Nat.). Kandidatai turi įrodyti, kad turi gerą kokybę, taip pat susidomėjimą ir sugebėjimą atlikti nepriklausomus tyrimus.

Daugiau nei 39 mokslinių tyrimų grupės, tarptautiniu mastu pripažintos dėl savo novatoriškų tyrimų metodų ir technologijų, sudaro pagrindinį universiteto fakultetą. Taikydamos naujausius metodus, šios grupės siekia atsakyti į esminius klausimus, susijusius su pagrindiniais ir taikomaisiais biologiniais ir biocheminiais tyrimais. LSM doktorantams suteikiama galimybė išmokti ir mokyti įvairių metodų, dirbant jų pačių tyrimų grupėje arba bendradarbiaujant su specializuota universiteto universiteto tyrimų grupe. Taigi LSM doktorantai yra išsamiai mokomi pažangių gyvybės mokslų metodų.

Programos tikslas yra išmokyti ne tik techninės kompetencijos, reikalingos sėkmingiems tyrimams, bet ir suteikti įgūdžių, kurie yra būtini kiekvienam mąstančiam ir atsakingam mokslininkui. Pastaroji apima gebėjimą bendrauti paprasta kalba, norą domėtis bioetinėmis problemomis ir dalyvauti viešuose diskursuose, kuriuos jie gali išprovokuoti. Be to, siekiant palengvinti integraciją, užsienio studentams siūlomi vidiniai vokiečių kalbos kursai, apimantys tarpkultūrinius aspektus. Sėkmingi studentai baigia magistrantūros studijas maždaug po trejų ar ketverių metų ir jiems suteikiamas LMU daktaro laipsnis (dr. Dr. Nat.).

teaser b studium-163Graduate School of Life Science Munich","author_url":"","source":""}" />

Vietos

Miunchenas

Address
Grosshadernerstr. 2-4
82152 Miunchenas, Bavarija, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis