Oficialus aprašymas

" Max Planck Institute for Brain Research yra pagrindinė mokslinių tyrimų ir mokslo įstaiga, orientuota į smegenų supratimą. Žmogaus smegenys yra nepaprastai sudėtinga mašina, sudaryta iš šimto milijardo neuronų ir trilijonų jungčių arba sinapsių tarp jų. Iš tokios sistemos, kaip stebuklingai, atsiranda suvokimas, elgesys ir mintis. Smegenys dažnai vadinamos "sudėtingiausia mašina žinomoje visatoje".

Smegenys yra evoliucijos produktai, biologinių organizmų atsakas į atrankos slėgį. Todėl smegenys išsprendžia daug sudėtingų, tačiau specializuotų problemų: randa maistą, nustato ir išvengia pavojaus, mokosi ir atpažįsta gimines, mokosi iš praeities asociacijų, prognozuoja artimiausią ateitį, bendrauja ir keliose rūšys perduoda žinias. Visa tai atrodo taip paprasta. Tačiau mes žinome, kad šios problemos yra sudėtingos, nes mūsų bandymai juos spręsti dirbtinėmis mašinomis iki šiol nusivylė. Šiandienos kompiuteriai vis geriau sprendžiami grynųjų skaičiavimo problemų (pavyzdžiui, šachmatai). Tačiau jie vis dar prasta sprendžiant objekto, charakterio ar veido atpažinimo užduotis, operacijas, kurias mūsų smegenys vykdo be vargo. Ir smegenys veikia labai mažai galios (apie 30W žmonėms). Jie yra efektyvumo triumfas.

Smegenų tyrimas ir supratimas yra svarbus dėl daugelio priežasčių. Pirma, tai yra žavingas mokslinis iššūkis. Dėl esminių problemų, su kuriomis susiduriame, įvairovės ir sudėtingumo šiuolaikinė neurologija yra tarpdisciplininis mokslo par excellence, kuriame dalyvauja (be kita ko) ir molekuliniai biologai, biocheminai, genetikai, elektrofiziologai, etologai, psichologai, fizikai, kompiuterių mokslininkai, inžinieriai ir matematikai. Suprasti smegenis reikia redukcinius metodus, taip pat sintetinius. Paprasčiau tariant, tai yra milžiniškas ir įdomus iššūkis mokslininkams, kurie nori atlikti fundamentalius tyrimus.

Antra, supratimas apie smegenis yra itin svarbus medicinoje. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenys rodo, kad psichiatrijos ir neurologinės ligos yra viena iš pagrindinių negalios ir ligų priežasčių. Iš tikrųjų 2005 m. Smegenų sutrikimai sudarė 35 proc. Ekonominės visų Europos žemyno ligų naštos. Nors mūsų institutas nėra medicinos įstaiga, mūsų sukurtos žinios (pvz., Apie nervų sistemos vystymąsi, sinaptinio plastiškumo ar smegenų dinamikos mechanizmus) yra labai svarbios taikomiesiems neurologiniams tyrimams (pvz., Neurodegeneracinėms ligoms, psichiatriniams sutrikimams).

Mūsų tikslas yra būti institucija, kurioje kai kurie geriausi pasaulio mokslininkai bendradarbiauja, kad suprastų nervų sistemų veiklą ir funkciją. Mūsų mokslinis dėmesys skiriamas grandynams ar sąveikaujančių dalių molekulių tinklams neuronuose, vietinės grandinės neuronuose, komunikacijos grandinės-grandinės. Instituto eksperimentinis darbas atliekamas su nepriimtomis gyvūnų rūšimis (pvz., Žiurkėmis ir pelėmis, žuvimi) interdisciplininėje interaktyvioje aplinkoje, esančioje Frankfurto prie Maino Goethe universiteto gamtos mokslų universiteto centre. Mūsų artimiausi kaimynai ir moksliniai partneriai yra Goethe universiteto, Frankfurto aukštojo mokslo instituto (FIAS) ir Max Plancko biofizikos instituto biologijos, chemijos ir fizikos katedros. Mes taip pat palaikome glaudžius ryšius su Goethe universiteto Medicinos mokslo ir kompiuterių mokslo centru (Mokslinės kompiuterijos centras) ir matematikos katedrais bei Ernst Strüngmann institutu, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas Kognityvinei neuromoksijai.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Max Planck Institute for Brain Research

2011 m. Buvo įkurta Tarptautinė Max Planck mokslinių tyrimų mokykla (IMPRS), skirta neuronų grandinėms, ir kiekvienais metais ji siūlo maždaug dešimt visiškai apmokamas p ... [+]

2011 m. Buvo įkurta Tarptautinė Max Planck mokslinių tyrimų mokykla (IMPRS), skirta neuronų grandinėms, ir kiekvienais metais ji siūlo maždaug dešimt visiškai apmokamas pareigas talentingiems studentams, turintiems atitinkamus magistro arba bakalauro laipsnius, kad galėtų atlikti tyrimus, kurie baigė doktorantūrą. Programa mokoma anglų kalba.

Mes siūlome daugiadalykią programą puikiems doktorantams, turintiems neurologijos, matematikos, fizikos, informatikos, (bio) chemijos, biologijos ir medicinos sričių, taip pat mokslinių tyrimų patirties dalyvaujančiose Frankfurto neuromokslų bendruomenės institucijose. Studentai dalyvaus individualiai pritaikytoje švietimo programoje, apimančioje tyrimų rotacijas ir neurologijos kursus, taip pat mokydamiesi perkeliamų įgūdžių, taip pat atšaukimų, konferencijų ir vasaros mokyklų bei paskaitų serijų. Studentams, turintiems aukštąjį bakalauro laipsnį, siūloma speciali greito pasirinkimo galimybė.... [-]

Vokietija Frankfurt
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Max-von-Laue-Straße 4, 60438
Frankfurt, Hesse, Vokietija
Address
Deutschordenstraße 46, 60528
Frankfurt, Hesse, Vokietija