The European Wellness International Institute (EWII)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Europos sveikatingumo tarptautinis institutas (EWII)

The European Wellness International Institute (EWII) pripažįsta, kad žinių ir įgūdžių galima įgyti plačiai mokantis. Todėl institutas yra pasiryžęs užtikrinti, kad prireikus žinioms ir įgūdžiams, įgytiems per darbo patirtį, gyvenimo patirtį, nuolatinį profesinį tobulėjimą (CPD) ar ankstesnei kvalifikacijai gauti, būtų suteiktas griežtas atitinkamas andragoginis ir profesinis vertinimas.

Kodėl verta studijuoti Europos sveikatingumo tarptautiniame institute?

  • Pripažįsta mokymosi vertę ne formalioje aplinkoje ir pripažįsta aktyvų mokymąsi darbo vietoje.
  • Įteisina mokymosi, kurį studentai pasiekė patys ir per kelerius metus sukaupė savo darbo srityse, vertę.
  • Padeda studentams taupyti laiką ir pinigus, pašalindamas nereikalingą kartojimą ir dubliavimąsi, besimokantiesiems jau žinomą, medžiagą.
  • Pagerinkite studentų savivertę, pagrįstą jų profesiniais pasiekimais, užtikrindami didesnę lygių galimybių ir praktikos galimybę siekti karjeros.

Closeup of microscope

Pratarmė iš EW akademijos

EWA valdyba.

Švietimas yra labai svarbus bendrai visuomenės pažangai ir žmonių gerovei. Šiuolaikiniame amžiuje biogeneraciniai mokslai gali pakeisti žmonių senėjimo kelią su nuolat augančio streso dilema ir jo valdymo iššūkiais. Šiuos iššūkius galima įveikti ir efektyviai valdyti, kai pramonės atstovai bendradarbiauja ir kartu dirba kaip didelė komanda, valdanti, nukreipiančią ir paveikiančią rezultatą žiūrint iš paukščio skrydžio ir priešingai, atliekant ir mikroskopinę analizę.

Tik įsisavinęs moksliškai pagrįstas sąvokas, estetikas galės teikti paslaugas, kurias paprastai teiktų nuo galvos iki kojų. Taigi bioregeneracinis mokslas, kuris yra mokomas mūsų besimokančiųjų, suteiks neprilygstamą svorį jų turimai praktikai ir formuos ateitį pradedantiesiems, kurie tik nori įsitraukti į pramonę.

Kitaip tariant, kai medicininė brolija nuolatos kuria etinius senėjimo ir su tuo susijusių iššūkių valdymo būdus, labai svarbu, kad paramedikai ir estetikai / kosmetologai ir kitos suinteresuotosios šalys dirbtų siekdamos išskirtinio didelio tikslo kartu su moksline ir medicinine brolija. Vienintelis būdas, kaip galime dirbti keliose disciplinose, yra sukauptos žinios. Šios žinios yra dinamiškos, o besimokančiųjų kelionės pradžia yra tik mokymosi visą gyvenimą užsidegimas.

Linkime viso ko gero tiems, kurie turės ir tiems, kurie ateis į šią žinių kelionę kartu su mumis kartu pradininkais, gynėjais ir augimu šioje srityje! Ačiū už jūsų tikėjimą mumis!

Vietos

Edenkoben

Address
67480 Edenkoben, Reino kraštas-Pfalcas, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: